Moteris pranešė apie skyrybas su lėktuvu: „seksualiniai santykiai“ truko devynerius metus
36-erių Michele Köbke iš Vokietijos, kuri teigia, kad devynerius metus palaikė seksualinius santykius su lėktuvu, pranešė apie skyrybas. Nepaisant to, moteris tikina, kad su lėktuvu liko draugais.
Sandėlio darbuotojos Michele Köbke teigimu, audringą romaną su lėktuvu „Boeing 737-800“ ji užmezgė 2014 metais, rašo dailymail.com.uk.
Apie lėktuvą, kurį meiliai vadindavo „brangiuoju“, moteris yra sakiusi: „737-800 man – labai patrauklus ir seksualus. Jis gražiai sukonstruotas ir yra labai patrauklus ir elegantiškas orlaivis.“
Tačiau dabar Michele atskleidė su savo partneriu lėktuvu išsiskyrusi. Nepaisant to, pridūrė, kad išsiskyrimas buvo draugiškas.
„Mes vis dar draugaujame“, – leidiniui „Bild“ sakė moteris.
Michele prieš daugelį metų buvo diagnozuota objektofilija – seksualinis potraukis negyviems daiktams.
„Aš esu normali. Tiesa, iš pradžių maniau, kad esu pamišusi. Bet paskui sužinojau, kad esu objektofilė. Žmonės tiesiog labai skirtingi, kalbant apie santykių struktūrą“, – aiškino M.Köbke.
Kalbėdama apie santykius su lėktuvu, ji pridūrė: „Tai – kaip normalūs santykiai. Mes kartu leidžiame ramius vakarus, o kai einame miegoti, glaustomės ir užmiegame kartu.“
Moteris aiškino, kad santykiai su lėktuvu ją nepaprastai džiugina.
„Man skauda skruostus nuo šypsenos, nes esu laimingiausia moteris pasaulyje – kai būnu su juo, turiu viską, ko man reikia“, – tikino Michele.
Jai ypač patiko „Boeing 737-800“ sparnai.
„Kai paliečiu jo sparnus, man iškart prakaituoja delnai ir susijaudinu“, – yra pasakojusi moteris.
Ji pridūrė, kad norėtų „ištekėti už savo mylimojo ir gyventi su juo angare – tai tiesiog ypatinga meilė, kuri niekam nekenkia“.
Visgi M.Köbke neslėpė, kad tokie santykiai kelia ir iššūkių.
„Santykiai su lėktuvu nėra lengvi, kartais – jie sudėtingi. Su juo galiu suartėti tik tada, kai juo skraidau arba kai galiu prieiti prie jo angare“, – kalbėjo Michele.
Gydytojas Werneris Platzas leidiniui „Bild“ pasakojo, kad pasaulyje yra žinoma apie 40 žmonių, turinčių šį sutrikimą.
„Tačiau kol jis nesukelia kančių ar konfliktų, negali būti klasifikuojamas kaip patologinis ar reikalaujantis gydymo“, – patikino W.Platzas.