Moterų pinigų išviliojimu apkaltintas treneris D.Žičkus nutraukė tylą: „Tai gali būti kerštas“

Domantas Žičkus / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Domantas Žičkus / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-11 16:10
AA

Prieš visą Lietuvą aferomis ir pinigų išviliojimu iš moterų apkaltintas asmeninis treneris Domantas Žičkus Nusprendęs nebesislapstyti nuo viešumos ir nutraukė tylą.

Praėjusią savaitę akimirksniu išgarsėjęs asmeninis treneris D.Žičkus nutarė nutraukti tylą. Nusprendęs nebesislapstyti nuo viešumos, vyras išskirtinai TV3 laidos „TOP 3“ metu atsakė į jam ne vienos moters viešai mestus kaltinimus dėl finansinių aferų, sudaužytų širdžių bei sugriautų gyvenimų.

„Nežinau, ko siekia tos dvi moterys, bet, matomai, tai gali būti kerštas. Aš neatsakiau joms atgal į jausmus, todėl dabar vyksta šantažas, šmeižtas, nepagrįsti kaltinimai man ir mano šeimai“, – laidoje atviravo Domantas.

Tokie kaltinimai prasidėjo prieš gerą savaitę, kai Domantą viešai apkaltino vilnietė Ieva. Moteris papasakojo, kad vyras iš jos apgaulės būdu išviliojo dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau ši moteris, anot Domanto, pati inicijavo jų bendravimą.

Domantas Žičkus / Stopkadro nuotr.

„Mes pasidarėme pirmą, įvadinę treniruotę. Jai patiko, ji užsikabino ir mes pradėjome sportuoti. Ji visada sakydavo, kaip aš jai patinku, kaip jai patinka mano išvaizda, kaip ji atsigavo su manimi sportuodama, kaip jai nebereikia draugių, kaip jai patinka sportuoti“, – vardino laidoje D.Žičkus.

Anot trenerio, netrukus jis pajuto, kad klientė jam – neabejinga. Tačiau jis tokiais pat jausmais atgal tikino neatsakęs: „Kai pamačiau, kad viskas vyksta į tą didesnę simpatiją, jai pasakiau, kad tarp mūsų nieko nebus – mes draugiškai bendraujame ir sportuojame.“

Tačiau viskas nesibaigė ir tuomet, kai Domantas merginą, neva, atstūmė. Anot trenerio, netrukus iš Ievos jis sulaukė jau kitokio pasiūlymo. Šįkart – kartu kurti bendrą verslą.

Domantas Žičkus / Asmeninio albumo nuotr.

„Ji visada teigdavo, kad yra nepriklausoma, turtinga verslininkė, kad ji gali viską… Aš tikiu žmogumi, kad ji nori prisijungti prie mano projekto, todėl pradėjome daryti darbus“, – savo įvykių versija dalinosi treneris.

Pinigų išviliojimu viešai apkaltintas Domantas laidoje teigė, kad jam nereikėjo nei tiek pinigų, nei visokiausių dovanų. Batais, drabužiais ir kitais daiktais, esą, Ieva jį apipylė nieko neprašoma.

„Dovanos, batai? Neprašiau aš to, čia buvo jos pomėgis. Ir ji dovanodavo ne tik man. Daug žmonių gavo iš jos dovanų… Ji jaučia malonumą, kai pastato kitiems“, – tikino vaikinas.

Šiandien, anot Domanto aišku tik tai, kad viešai jį aferomis ir sulaužytais gyvenimais kaltinančios buvusios klientės ne tik sugriovė jo gyvenimą, bet ir suteršė reputaciją.

„Ta istorija šokiravo ne tik mane, ir mano šeimą bei draugus – mes iki šiol visi gauname grasinančių žinučių. Ne vienas mano giminaitis sakė jaučiantis, kad juos seka – tai visus baugina. O sporto klubas su manimi nutraukė bendradarbiavimą“, – pasakojo Domantas.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 21 val. per TV3.