„Moterų ralyje“ Jolantos Leonavičiūtės komanda „Aršios panteros“ iškovojo trečiąją vietą

„Moterų ralyje“ Jolantos Leonavičiūtės komanda „Aršios panteros“ iškovojo trečiąją vietą / Asmeninio albumo nuotr.
„Moterų ralyje“ Jolantos Leonavičiūtės komanda „Aršios panteros“ iškovojo trečiąją vietą / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-11 10:00
AA

„Aršios panteros“. Taip pasivadino šeštadienio rytą prie „Moterų ralio“ starto linijos stojusi Evelinos Drilingienės, Simonos Stankevičiūtės ir Jolantos Leonavičiūtės trijulė. Sėdusios į C klasės „Mercedes-Benz“ kupė automobilį moterys dar ryte sakė įrodysiančios, kad jų komanda – ne iš kelmo spirta ir kad dailiosios lyties atstovės vairuoja ne ką prasčiau nei vyrai. Merginoms pavyko – jų komanda finišą kirto trečia.

„Moterų ralio“ komanda „Aršios panteros“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Aršiomis panteromis pasivadinome neatsitiktinai. Pantera – labai greitas, grakštus gyvūnas. Juodas, kaip ir mūsų automobilis. O mes pačios taip pat nežadame nusileisti. Vairuosime atsargiai, tačiau esame kovingai nusiteikę“, – dar prieš startą Žmonės.lt sakė ralio dalyvė, modelis J.Leonavičiūtė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Erotiškomis nuotraukomis pasidalijusi Jolanta Leonavičiūtė: „Man nerūpi, ką jūs apie mane galvojate“

Nors tai pirmas kartas, kai ji dalyvavo ralyje, automobilių sportas jai nesvetimas. „Man labai patinka važinėti kartingais. Kai buvau Ispanijoje, Maljorkoje, prasilėkiau su profesionaliais – super jausmas. Apskritai, automobiliai man labai patinka, patinka staigūs posūkiai. Jei gyvenčiau kur nors dykumoje ir būčiau tikra dėl saugumo – važinėčiau greitai“, – mintimis dalijosi Jolanta.

„Moterų ralio“ komanda „Aršios panteros“ / Asmeninio albumo nuotr.

Greičiausiai Jolantai teko važiuoti 300 kilometrų per valandą greičiu toje pačioje Maljorkoje – tuomet ją pažįstamas pavėžino „Ferrari“ automobiliu. „Maksimalus greitis, kurį pati esu išvysčiusi kelioms sekundėms – 180 kilometrų per valandą. Tačiau savo mašinos nekankinu. Be to, man visuomet svarbu saugumas. Nenoriu rizikuoti, nors adrenaliną ir mėgstu“, – sakė pati „Audi A4“ vairuojanti Jolanta.

„Moterų ralis“ – tai pramoginis automobilių renginys, kurio metu dalyvės savo automobiliais turėjo įveikti specialiai šiam renginiui paruoštą vaizdingą maršrutą, pakeliui atlikdamos įvairias įdomias ir nesudėtingas užduotis bei rungtis, ekipažai susipažino su kelio knygos („legendos“) skaitymo ypatumais bei smagiai praleido laiką gamtoje.

„Moterų ralio“ komanda „Aršios panteros“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Aršių panterų“ ekipažas „Moterų ralyje“ startavo apie vidudienį. Jų numeris buvo 79 iš 150. Pati Jolanta už vairo nesėdo – Evelina pilotavo automobilį, Simona buvo šturmanė. Tuo tarpu Jolanta padėjo atlikti įvairias užduotis.

Pradžioje merginos savo gerbėjus nustebino drąsiu įvaizdžiu. Apsivilkusios odiniais drabužiais jos avėjo aukštakulnius, kuriuos vėliau pakeitė sportiniais bateliais.

  • Pirmoji vieta atiteko komandai „Power Puff Girls“, kurioje su „Mitsubishi Colt“ dalyvavo Kristina Šakalytė, Vilma Kazlaitė, Jurgita Rudokaitė ir Aida Kvietkauskaitė.
  • Antras finišavo „255 hp“ ekipažas ir su „Mazda 3“ važiavusios Ana Gorbačiova, Rūta Araminaitė, Aldona Kossa, Ieva Butrimavičiūtė ir Julija Korsak.

Ralyje dalyvavo ir daugiau žinomų moterų. Sporto žinių vedėjos Astos Žukaitės komanda atvažiavo 9, Vlados Musvydaitės komanda liko 39 vietoje.

„Moterų ralio“ komanda „Aršios panteros“ / Asmeninio albumo nuotr.

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė atvažiavo 82, o VMG vadovė Ingrida Navickaitė – 101. Atlikėjų Vitos Jakutienės ir Skaistės Steikūnaitės duetui „Naujos pupytės“ sekėsi kiek prasčiau, jos bendroje įskaitoje liko 143 iš 146.

Visą dalyvių sąrašą galite rasti čia. Rezultatai skelbiami čia.

„Moterų ralio“ komanda „Aršios panteros“ / Asmeninio albumo nuotr.

 

„Moterų ralis 2015“ (59 nuotr.)
+53