„Moterų ralyje“ startuosianti stilistė Rūta Morozovienė nesipuoš: „Čia ne grožio konkursas“

Rūta Morozovienė / „Rūtos Fotostudijos“ nuotr.
Rūta Morozovienė / „Rūtos Fotostudijos“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-22 09:40
AA

Šeštadienio rytą prasidėsiančiame jau antrajame „Moterų ralyje“ startuos ir žinoma stilistė Rūta Morozovienė.

„Pirmą kartą dalyvausiu tokio pobūdžio renginyje. Drąsiai priėmiau šį iššūkį, nes man nesvetimas azartas, noras laimėti, laisvės polėkis“, – besiruošiant startui sakė R.Morozovienė, neslepianti, jog itin mėgsta greitį.

Žinomiems scenos ir televizijos atstovams įvaizdį kuriančią moteris sudalyvauti ralyje pakvietė slalomo varžybų daugkartinė dalyvė ir prizininkė, bičiulė Viktorija Danienė.

Be R.Morozovienės ir V.Danienės ekipažą sudarys dar dvi patyrusios vairuotojos, taip pat slalomo dalyvės – Eglė Bendikaitė ir Jovita Danienė. Beje, Jovita gali didžiuotis turinti ir geriausios „Metų vairuotojos‘2013” titulą.

Rūta Morozovienė ir Viktorija Danienė / „Rūtos Fotostudijos“ nuotr.

Ar nebaisu buvo žinomai plaukų meistrei jungtis prie itin patyrusių autovaržybose moterų komandos?

„Taip, tai – tikras iššūkis mano gyvenime. Labai tikiuosi, kad man pavyks įrodyti, jog žinomos automobilininkės mane pakvietė ne bereikalo. Esu greitai situacijose besiorientuojantis žmogus, drąsiai priimu sprendimus”, – sako R.Morozovienė, „Moterų ralyje“ atstovausianti komandą, turinčią net du pavadinimus: „Salon + Ozas” ir „Psycho 13”.

Paklausus, ar jos, kaip grožio specialistės, moterys klausia, kaip atrodyti ralio metu, R.Morozovienė atsakė: „Čia – ne grožio konkursas. Tikrai nepadės nei ryškus makiažas, nei judesius varžantys drabužiai, nei... aukštakulniai“.

Rūta Morozovienė ir Viktorija Danienė / „Rūtos Fotostudijos“ nuotr.

Žinomos moters komandos narės vilkės mėlynos spalvos marškinėliais su įgulos pavadinimų logotipais.

Pasak renginio organizatorių, „Moterų ralyje“ vairuoti mėgstančios moterys ne tik puikiai praleis laiką, išmoks naudingų vairavimo subtilybių, bet ir lauks įdomi bei arši kova dėl pirmųjų vietų.

Užsiregistravusių ekipažų skaičius šįmet rekordinis – daugiau nei 190 ekipažų ir daugiau kaip 700 dalyvių. Sąraše galime išvysti ne tik gerai pažįstamas damas televizijos ekranuose, bet ir automobilių sporte. Tačiau pastebima ir kita tendencija – registruojasi moteriški ekipažai, važiuosiantys už savo įmonę.

Rūta Morozovienė ir Viktorija Danienė / „Rūtos Fotostudijos“ nuotr.