Moterų savybės, kurios traukia rimtus vyrus

Pasitikinti savimi moteris / Vida Press nuotr.
Pasitikinti savimi moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-07-10 20:20
AA

Šiuolaikinis pasaulis moterims negailestingas: geros namų šeimininkės, perspektyvios karjeristės, puikios meilužės, kurios dar tobulai atrodo – tokios moterys skatinamos būti. Tačiau tiesa ta, kad už viso to slypi kur kas paprastesni dalykai, kurie traukia tikrus, rimtus vyrus mylėti ir gerbti moteris. Tai asmeninės savybės ir elgesys.

Tiek psichologai, tiek vyrai dažniausiai įvardijas šias patrauklių moterų savybes.

Pasitikėjimas savimi

Jei tokiame pasaulyje moteris, būdama „netobula“, sugeba pasitikėti savimi ir didžiuotis tokia, kokia yra, tai skatina ją mylėti dar labiau.

Tai skatina domėtis moterimi kaip asmenybe, žavėtis ja ir daro ją paslaptingą. Ir jei būtent tokiame pasaulyje moteris, būdama „netobula“, sugeba pasitikėti savimi ir didžiuotis tokia, kokia yra, tai skatina ją mylėti dar labiau. Kalbame ne apie tuščią aroganciją ir jautimąsi „aukščiau visų ir visko“, o apie savo vertės žinojimą.

Moteris, kuri žino, kad yra nuostabi, ir kitiems tokia atrodo. Ir jai nereikia nuolat pasitikrinti savo vertės prašant iš vyro komplimentų. Ji žino, kad tam, kuris bus ar yra su ja, labai pasisekė.

Nebijojimas reikšti nuomonės

Nebe tie laikai, kai moteris turėdavo būti rami ir mokėti patylėti. Tam tikrais atvejais tai gera savybė – tais, kai išties neturite, ką pasakyti. O jei turite, nereikia bijoti reikšti savo nuomonės. Ji turi būti argumentuota, neįžeidžianti ir išsakyta, jei kitas žmogus nori ją išgirsti. Dalykitės savo nuomone ir vertybėmis su jums patinkančiu žmogumi.

Kai kurie vyrai drąsesnių, pasitikinčių savimi moterų bijo, bet ar jums reikia tokio žmogaus, su kuriuo negalėsite būti savimi?

Nuoširdumas

Tai susiję su aukščiau minėtu nuomonės išsakymu, tačiau ne tik – nuoširdumas mūsų pasaulyje nebėra toks dažnas, todėl – tik dar labiau vertinamas. Būti nuoširdžiam – tai nebijoti būti savimi, nebijoti sakyti tiesos ar įvardyti, ko nori, ir nebijoti padarinių. Jei ketinate kurti artimus santykius, be nuoširdumo toli nenueisite. Nuoširdumas suteikia pasitikėjimo vienas kitu ir santykių perspektyva.

Pasitikinti savimi moteris / Vida Press nuotr.

Nepriklausomybė

Nepriklausoma moteris – tai tokia moteris, kuri nebijo ir sugeba būti viena. Moteris turi savo pomėgių ir jos nereikia nuolat užimti. Ji nori būti su vyru, bet nori, tai dar nereiškia, kad negali be jo gyventi. Vyras jai – gyvenimo partneris, o ne nuolatinis ramstis, be kurio moteris negalėtų pajudėti iš vietos.

Tiek moterys, tiek vyrai, kurie geba pasirūpinti savimi ir kuriems nereikia kito žmogaus tik dėl to, kad jais pasirūpintų, yra patrauklūs ir stabilūs, jie spinduliuoja vidinę stiprybę ir ramybę. Ir jei šiuo metu taip nesijaučiate, nieko baisaus – tokia patirtis įgyjama su laiku. Priėmus save tokią, kokia esate, ir sugebėjus išbūti vienai su savo mintimis.

Aistra

Aistra – tai ne tik laukinis geismas, bet ir aistra gyventi, mylėti, turėti įdomių užsiėmimų. Jei su aistra įsitraukiate į kokią nors veiklą ar apie tai kalbate su užsidegimu, vyrai negali to nepastebėti.

Rūpinimasis

Ne tik moterims, bet ir vyrams patinka žinoti, kad jie nuoširdžiai kažkam rūpi, kad domimasi jais ir jų veikla, pomėgiais, savijauta, apskritai jų aplinka. Būtent nuoširdus rūpinimasis parodo, ar žmonės tikrai susidomėję vienas kitu, ar jų tikslai yra kiti.

Pasitikinti savimi moteris / Vida Press nuotr.

Juokas

Moteris, kuri nebijo juoktis, kartais – ir pasijuokti iš savęs, vyrams atrodo tiesiog nuostabi. O juk ir gyventi, turint humoro jausmą, yra maloniau. Kai kada net dviem suaugusiems žmonėms verta pakvailioti, pakikenti iš tik jiems dviem juokingų dalykų, galbūt – nusidainuoti, ir pamiršti juos supančią aplinką. Gyvenimas kupinas permainų, įtampos, atsakomybės – gebėjimas juoktis, tai gebėjimas į gyvenimą pažvelgti iš kitos perspektyvos.

Tik svarbu, jog išliktumėte savimi, o ne vaidintumėte, kad jums labai linksma.