„Ms. Mermaid“ kūrėja A. Šukytė Balyje surengė išskirtinę maudymosi kostiumėlių fotosesiją

„Ms. Mermaid“ fotosesija Balyje / Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.
„Ms. Mermaid“ fotosesija Balyje / Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-09 12:41
AA

Paplūdimio drabužių prekės ženklas „Ms. Mermaid“ nuolat ieško kuo nustebinti moteris. Praėjusiais metais per Valentino dieną kartu su stiliste Asta Valentaite sukūrė limituoto leidimo stilingą raudoną maudymosi kostiumėlį, o šiemet prekės ženklo kūrėja Agnė Šukytė pristato visą jų kolekciją. Ir fotografuotą ne bet kur, o Balio saloje, ten gyvenančio fotomenininko Pauliaus Stefanovičiaus.

Fotosesija vyko Balio salos Ubudo mieste. Čia jau kurį laiką įsikūręs ir lietuvis fotografas Paulius Stefanovičius. Agnė seniai žavėjosi jo kūryba, o netikėtai susitikę Balyje išgrynino bendrą idėją – egzotišką naujausios maudymosi kostiumėlių kolekcijos fotosesiją, kurios pagrindiniu modeliu tapo rusų manekenė. „Paulius subtiliai, bet kartu ir aistringai mato moters kūną. Jo kadruose moterys virsta kvapą gniaužiančiomis sirenomis. Fotosesija dėl lietaus vyko keliais etapais, o dėl gero kadro Paulius vos neįkrito į baseiną“, – nusijuokia Agnė.

Naujojikolekcija tęsia elegancijos ir kokybės tradiciją, tačiau šį kartą kūrėja daugiau dėmesio skyrė modelių konstrukcijoms, patogumui. Siluetai pritaikyti visų figūrų tipams, o patys maudymosi kostiumėliai siuvami iš aukščiausios kokybės itališkos medžiagos, užsakomos tiesiai iš gamintojo. „Maudymosi kostiumėliai skirti spalvingai asmenybei, mėgstančiai žaisti mados ir įvaizdžio žaidimus.“

Naujos kolekcijos modeliai pavadinti žymiausių pasaulio kurortų vardais: „Dubai“ – klasikinio modelio, moteriškai puošnus – „Como“, atviras ir koketuojantis – „Marbella“.

Agnė pastebi, kad jos kūrybos gerbėjos lietuvės ir užsienietės skirtingai renkasi modelius: „Užsienietės drąsesnės, nori šiek tiek provokuoti, pabrėžti savo charakterį, o lietuvės – kuklesnės, nors ir labai dailios moterys, kritiškiau save vertina ir atsargiau koketuoja su mada. Džiaugiuosi, kad esu viena tų dizainerių, lietuves pratinančių prie spalvų, siuvinėjimų, drąsesnių, nestandartinių kirpimų.“

„Ms. Mermaid“ maudymosi kostiumėlių kolekcija (7 nuotr.)
+1