Viktorija Siegel-Suodaitė: „Mums patinka švęsti gyvenimą“

„Kartais savęs klausiu: „Viktorija, ar tu esi laiminga?“ Ir atsakyti „ne“ neapsiverčia liežuvis, nes turiu viską, apie ką svajojau: nuostabią šeimą, tėvus, puikių draugų, sėkmingai besiplečiantį verslą“, – prisipažįsta nuomonės formuotoja, elektroninės parduotuvės „Shop by Viktorija Siegel“ įkūrėja Viktorija SIEGEL-SUODAITĖ (28). Ketverių metų dukrą Nicolę auginanti moteris rugsėjį su vyru verslininku Laurynu Suodaičiu (32) susilaukė sūnaus Lauryno.

Viktorija Siegel-Suodaitė / Tomo Kaunecko nuotrauka
Viktorija Siegel-Suodaitė / Tomo Kaunecko nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-11-16 10:45
AA

Viktorija, šio pokalbio ašis turėjo būti pagausėjusi šeima. Tačiau malonus sutapimas: žurnalas pasirodo jūsų gimimo dieną. Kokia pasitinkate dvidešimt aštuntąją sukaktį?

Per kiekvieną gimtadienį mėgstu sau ko nors palinkėti. Šįsyk norėčiau, kad kiekvieni metai būtų vis geresni už praėjusius. Niekada nesilygiuoju į kitus žmones, bet noriu būti vis geresnė savo pačios versija. Norisi augti ir tobulėti, neprarasti ugnies, kurią viduje jaučiu. Kas mane pažįsta, žino: nors kartais būna nelinksmų dienų, šiaip esu pozityvus žmogus. Tai paveldėjau iš mamos.

Kai pagaunu save blogai nusiteikusią, net baru. Sakau, Viktorija, nevyk Dievo į medį, tikrai nėra dėl ko žliumbti ir skųstis gyvenimu. Augdama, bręsdama išmokau ir garsiai save pagirti, motyvuoti. Man atrodo, kad jau nemažai pasiekiau, bet labiausiai didžiuojuosi, aišku, šeima. Esu labai laiminga, kad tokia jauna jau turiu du nuostabius vaikus! Svajoju iki trisdešimties spėti susilaukti ir trečio.