Mūšis dėl stiliaus karalienės titulo: Ispanijos princesė Letizia prieš Kembridžo hercogienę Catherine

Ispanijos princesė Letizia ir Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Ispanijos princesė Letizia ir Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-05 07:19
AA

Vos paaiškėjo, kad Ispanijos princesė Letizia (41 m.) netrukus taps karaliene, britai ėmė lyginti ją su savo princese – Kembridžo hercogiene Catherine (32 m.). Žurnalistai kaip mat ėmė raustis po archyvines nuotraukas ir lyginti abiejų moterų stilių – kuri jų vertesnė stilingiausiosios titulo?

Pirmadienį Ispanijos karalius Juanas Carlosas pranešė perleidžiantis sostą savo sūnui princui Felipe, o tai reiškia, kad jo žmona Letizia įgis karalienės titulą.

Žiniasklaida iš karto ėmė lyginti ją su šiuo metu populiariausia Europos karališkųjų šeimų atstove Kembridžo hercogiene Catherine. Abi moterys yra nekilmingos ir jų istorijos primena pasaką, kuomet paprastos merginos tampa princesėmis.

Tačiau Catherine ir Letizios biografijos visiškai skirtingos. Štai Letizia už princo ištekėjo jau padariusi puikią žurnalistės karjerą (ji vedė žiūrimiausias Ispanijos žinias), o Catherine su Williamu susitikinėti pradėjo dar studijų metais, taigi profesinėje srityje ji nespėjo pasižymėti ir tiesiog buvo princo mergina. Vis tik pranašumas karjeros atžvilgiu Letizios negelbsti, mat jos praeityje yra gana tamsių dėmių, tarp kurių – skyrybos su pirmuoju vyru, plastinės operacijos, įtarimai pasidarius abortą, sesers savižudybė perdozavus narkotikų ir t.t. O štai Catherine reputacija – nepriekaištinga, atrodo, tarsi ji visą gyvenimą būtų ruošusis tapti sosto paveldėtojo žmona.

Vis tik sunku nepastebėti, kad Catherine ir Letizia išoriškai tikrai labai panašios: abi moterys yra aukštos, lieknos, tamsiais plaukais ir mėgsta panašius drabužius. Tiek Catherine, tiek Letizia nesibaido greitosios mados tinklų ir mielai nešioja daugeliui įperkamus drabužius iš „Mango“, „Zara“ ir kitų panašių parduotuvių. Tuo pačiu jos puikiai į savo aprangą įlieja ir dizainerių kūrinius, o svarbiuose renginiuose visada yra apsirengusios pagal protokolą.

Kembridžo hercogienės Catherine ir Ispanijos princesės Letizios stilius (9 nuotr.)
+3