Muzikinėje scenoje vaikystės draugę Jazzu įkūnijusi Toma Vaškevičiūtė nustebino Leoną Somovą

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Laidoje „Muzikinė kaukė“ dalyvaujančiai aktorei Tomai Vaškevičiūtei teko tikras iššūkis – įkūnyti savo vaikystės draugę Justę Arlauskaitę-Jazzu. 

„Justė yra mano viena artimiausių draugių, aš ją pažįstu gal nuo trylikos metų, mus sieja daug brangių prisiminimų, artima sielų draugystė, didelis palaikymas viena kitai, aš ją labai myliu kaip atlikėją, mano manymu, ji pastaruoju metu yra tiek išsilaisvinus scenoje, pasiekusi tokias aukštumas, man vien prisiliesti prie jos yra, nežinau, ir didelė dovana ir jaudinuosi, nes tai man artimas žmogus ir manau, įkūnyti artimą žmogų sunkiau. Mūsų su Juste kūnai du, o siela – viena“, – prieš pat pasirodymą pasakojo Toma Vaškevičiūtė. 

Nors stipriai jaudinosi, Toma atliko Jazzu dainą „Dumblas“. Profesionaliai atkartoti judesiai, veido mimikos, perteikta emocija maloniai nustebino komisiją.

„Pradžioje, kai leidaisi nuo laiptų, pagalvojau, gal tai iš tikrųjų Justė nusileido, labai panašu, tikrai“, – susižavėjimo neslėpė komisijos narys Leon Somov.

„Aš mačiau tavo išsigandusias akis“ – juokavo Toma. 

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.

Gausybės komisijos komplimentų sulaukęs profesionalios aktorės pasirodymas patiko ir Ingai Valinskienei.

„Jazzu yra charakteringa atlikėja, yra ką įkūnyti, ypatingai veido kalba, man tik momentais šį vakarą jūsų veidas buvo per šviesus, per atvira, šviesi, gera šypsena“, – komentavo Inga.

„Todėl kad Justė man sakė – tik šypsokis, bet ne kaip durnė. Įsivaizduok, kad dainuoji su šypsena“, – pasiruošimo pasirodymui paslaptis atskleidė Toma. Antroje laidoje žiūrovų laukia daug įspūdingų pasirodymų. 

Gytis Ivanauskas taps Irma Jurgelevičiūte, Justė Žičkutė – ugninga Jennifer Lopez, Maksas Melman – Bono iš U2 ir daugelis kitų – šeštadienį 19.30 val. per BTV „Muzikinėje kaukėje“.

„Muzikinė kaukė“. Antroji laida (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau