„Muzikinės kaukės“ komisijoje – nauja narė: pavaduoja Tomą Vaškevičiūtę

Toma Vaškevičiūtė, Monika Linkytė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Toma Vaškevičiūtė, Monika Linkytė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-25 11:11
AA

„Aš jaučiuosi, kaip kiekvieną šeštadienį į klasiokų susitikimą atėjęs!“ – projekte „Muzikinė kaukė“ kalbėjo atlikėjas ir komisijos narys Jeronimas Milius.

Šį kartą dešimt talentingų dalyvių paruošė dar įspūdingesnius pasirodymus. Dar viena vakaro staigmena taps šių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Linkytė, kuri užėmė vieną iš komisijos kėdžių, laikinai pavaduodama aktorę Tomą Vaškevičiūtę.

Dainininkė Marija Grabštaitė tapo Jungtinės Karalystės žvaigžde Jessie J.

„Mano draugės britės man neseniai siuntė video iš Jessie J koncerto, nes buvo jame. Dabar ir aš galėsiu pasakyti, kad taip pat buvau jos koncerte“, – po pasirodymo kalbėjo Monika Linkytė.

8-oji „Muzikinės kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.
8-oji „Muzikinės kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Man visada smagu žiūrėti, kaip nuo pirmų žingsnių jau eini personaže ir nekantru pamatyti, kas iš tos eisenos išsivystys“, – po aktoriaus Josifo Baliukevič įkūnyto legendinio lietuvių atlikėjo Stasio Povilaičio pagyrų negailėjo Jeronimas Milius.

Didele staigmena šeštadienio vakarą tapo atlikėjos Gabrielės Vashos tapimas Nele Paltiniene: „Pasistengsiu pabūti močiute. Sunku įsikūnyti į vyresnį žmogų ir padaryti jo balsą, nes vis tiek kalba patirtis“, – prieš pasirodymą kalbėjo ji.

„Aš pradėjau galvoti, kad Gabrielė yra tas žmogus, kuriam sekasi praėjusio šimtmečio atlikėjus daryti. Tikrai, ji puikiai pagavo Nelę!“ – gražių žodžių negailėjo aktorius Tadas Gryn.

8-oji „Muzikinės kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Vis dėlto laukiamiausiais pasirodymais tampa skirtingos lyties įkūnijimai. Šį katą tokia užduotis teko ZIP FM radijo laidų vedėjui Žygimantui Gečui, kuris scenoje tapo iš Žemaitijos kilusia atlikėja Austieja: „Vat kuo nesidžiaugiu, kad man žmonės šiandien sako, kad aš labai gerai atrodau“, – po jautrios dainos juokais sakė jis.

„Man tai yra didžiausias iššūkis!“ – prieš lipdamas į sceną neslėpė Norbertas, kuriam teko užduotis įkūnyti Andrea Bocelli.

„Muzikinė kaukė“ – šeštadieniais, 19.30 val., per BTV.

Fotogalerija:

8-oji „Muzikinės kaukės“ laida (25 nuotr.)
+19