,,Muzikinės kovos” grįžta su trenksmu!

Deividas Norvilas / Organizatorių nuotr.
Deividas Norvilas / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-28 16:41
AA

Naujajame ,,Lietuvos ryto" televizijos sezone startuoja daugiausia Lietuvos televizijų istorijoje muzikinių grupių subūręs projektas ,,Muzikinės kovos”.

Savo jėgas projekte išbandys ir dėl mylimiausios Lietuvos grupės ar atlikėjo vardo kovos net 32 garsios įvairių muzikinių stilių grupės ir atlikėjai. Jie ir jau legendomis tapusios pop grupės - ,,Rondo", ,, Vairas", publikos numylėtiniai ,,Džentelmenai", ,,Patruliai", Sasha Song, žavingosios ,,Queen of Roses", originalieji ,,Gin’gas" ir kiti.

Projekte laukia daug staigmenų - seniesiems scenos vilkams iššūkį mes jaunos grupės, tarp jų bus ir grupė ,,Altruistės". Tai muzikinė grupė, kurią sukūrė jaunos merginos, gyvenančios vaikų globos namuose. Prie projekto ,,Muzikinės kovos" vairo pamatysime tikrus muzikos mylėtojus ir žinovus: charizmatiškąjį dainininką, aktorių, TV laidų vedėją Deivį Norvilą, nepalenkiamą, visada objektyvų, vienintelį tikrą muzikos apžvalgininką Lietuvoje Ramūną Zilnį ir jauną, ambicingą, gražią ir talentingą muzikinių TV projektų dalyvę ir TV laidų vedėją Mariją Silickają – Šmatavičienę.