Muzikiniame šou atidengta pirmoji kaukė: po panteros kostiumu slėpėsi Rūta Mikelkevičiūtė

Rūta Mikelkevičiūtė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-09-13 08:46
AA

Sekmadienio vakarą prasidėjo LNK televizijos projektas „Kaukės“. Pirmojoje laidoje ant scenos žengė ir savo pasirodymais stebino šešios visiškai naujos ir dar nematytos kaukės: Šuo, Pantera, Ąžuolas, Drugelis, Zuikutė ir Raudonviršis.

Laidos pabaigoje šeši detektyvais tapę komisijos nariai turėjo nuspręsti, kuri slėpta asmenybė bus atskleista. Deja, vos prasidėjęs projektas baigėsi Panterai. Vakaro staigmena tapo tai, jog po šia kauke slėpėsi viena ryškiausių ir populiariausių LNK televizijos laidų vedėjų, laidos „Bučiuoju, Rūta“ žvaigždė Rūta Mikelkevičiūtė.

„Didžiausias iššūkis man buvo, kaip aš, sverianti vos 50 kilogramų, ant savo pečių išlaikysiu daug sveriančią Panteros galvą“, – savo įspūdžiais dalinosi garsi moteris.

Rūta prisipažįsta, kad sulaukusi projekto prodiuserių skambučio pasislėpti po kauke ir uždainuoti, sprendimo priimti neskubėjo. „Priimti sprendimą padėjo pandemija. Esu varlė keliauninkė, o tiek laiko mes visi niekur išvykti negalėjome, buvome uždaryti tarp keturių sienų. Todėl pagalvojau, kad gyvenimas be avantiūrų yra tiesiog nuobodus. Žinote, kaip pyragas be razinų, koks jis yra? Jis yra tiesiog bulka, ta, už tris kapeikas. Būsiu atvira – ėjau čia žiūrėdama naudos sau. Galvojau, kad tiesiog noriu pasilinksminti ir gerai praleisti laiką“, – šypsosi Rūta.

Projekto „Kaukės“ akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Žinoma LNK laidų vedėja kaip visuomet nevynioja žodžių į vatą ir sako, kad vis dėlto didžiausiu iššūkiu jai tapo ne dainavimas, o susidraugavimas su kauke.

„Įsivaizduokit, pamatau Panteros kaukę. Ši kaukė su mano įvaizdžiu nedera katastrofiškai. Aš nenešioju gyvenime jokių tigrinių drabužių. Tiesa, turiu tokį treningą, tačiau ir jį pirkau paskubomis, kai tiesiog teko suktis iš situacijos. Tačiau tuomet pagalvojau – o kada aš dar gyvenime galėsiu pabūti pantera ar suvaidinti kiaunę? Niekada turbūt!“ – pirmą įspūdį apie kostiumą prisimena moteris.

„Maža to, tigrinis kostiumas – vieni niekai, palyginus ką turėjau įveikti, kad užsidėčiau Panteros galvą. Aš turiu klaustrofobiją ir man gali prasidėti panikos priepuolis. Ir žinokite, ko bijojau, tas ir nutiko. Prieš pat išeinant į sceną man pasidarė baisu. Aš supratau, kad aš galiu neužlipti ant scenos. Bet kūrybinė komanda mane nuramino. Mes susitarėme kokį ženklą turėsiu parodyti, kad filmavimas būtų sustabdytas. Juk suprantate, kai prasideda panikos priepuolis tau visiškai nesvarbu jokie slaptumai, žmonės aplinkui, tu tik nori išeiti iš tos situacijos. Labai džiaugiuosi, kad to neprireikė ir kažkaip prisijaukinau aš tą Panterą“, – šypsosi Rūta Mikelkevičiūtė.

Rūta Mikelkevičiūtė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Rūta neslepia ir sako neliūdinti, kad šį projektą teko palikti pirmai. Ne paslaptis, kad garsios moters dienotvarkė yra labai įtempta. Todėl tolimesnis dalyvavimas būtų iš jos pareikalavęs aukoti laiką su šeima.

„Džiaugiuosi, kad leidausi į šią avantiūrą. Dainuoti man patinka, nors ir neturiu šios dovanos. Tiesa, esu baigusi muzikos mokyklą, bet niekada nelavinau savo balso. Galiu pasakyti tiek, kad čia yra žaidimas ir jame reikia pasilinksminti ir smagiai praleisti laiką. Nes šiame projekte galima pamiršti viską ir galbūt tapti tuo, kuo niekada realiame gyvenime nedrįstumėte“, – geromis emocijomis dalinasi moteris.

Norite sužinoti, kas slepiasi po kitomis kaukėmis? Tuomet nepamirškite kitą sekmadienį 19.30 val. įsijungti LNK televizijos. Savo pasirodymais stebins šešios dar nematytos kaukės. O svarbiausia – laidos pabaigoje sužinosite kokia garsi asmenybė slepiasi po viena iš jų.

Projekto "Kaukės" 1-oji naujo sezono laida (14 nuotr.)
+8