Muzikinio šou dalyvė Inga Norkutė apsipylusi ašaromis skambino tėčiui: „Mūsų stiprus ryšys“

Inga Norkutė įkūnijo Nijolę Tallat-Kelpšaitę / S.Bolnienės ir T.Biliūno nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Nesu dainininkė ir daugeliui dainuojančių aktorių pavydžiu. Taip, esu muzikali. Net viename interviu, kažkada seniai esu sakiusi, kad ten, kur reikia dainuoti, manęs niekada nepamatysite. Ir štai, dalyvavau „Kaukėse“, o dabar išdrįsau savo jėgas išbandyti ir „Muzikinėje kaukėje“.

„Man patinka ši laida, nes čia nėra konkurencijos, čia nesvarbu, ar tu laimėsi, ar pralaimėsi, svarbiausia yra dalyvauti. Todėl net jeigu būsiu paskutinė, aš eisiu aukštai iškelta galva, nosį brėždama per lubas“, – apie priimtą iššūkį dalyvauti BTV smagiausiame muzikiniame projekte atviravo aktorė Inga Norkutė.

Garsi moteris juokiasi, kad dalyvavimas čia jai priminė laikus, kuomet studijavo muzikos ir teatro akademijoje: „Mes dirbame su mokytojais, mokomės dainuoti, bandome perprasti atlikėjus, į kuriuos įsikūnijame. Aš repetuoju labai daug. Aš net dažnai pašoku naktį iš lovos dainuodama ir galvoju: o, Jėzus! Tačiau aš džiaugiuosi galimybe būti tarp kitų dešimties išrinktųjų, kurie „Muzikinės kaukės“ scenoje džiugins žiūrovus.“

Inga Norkutė įkūnijo Nijolę Tallat-Kelpšaitę / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Tiesa, aktorė Inga Norkutė šiame projekte yra vyriausia dalyvė. Vis dėlto ji dėl to nesisieloja ir sako turinti ko pasimokyti iš jaunesnių kolegų.

„Aš turiu galimybę stebėti jaunimą. Ir, tam tikra prasme, jie duoda tokį spyrį dėl savo laisvės pojūčio. Įkūnyti skirtingus atlikėjus nėra lengva. Aš kartais žiūriu į tą atsipalaidavusį jaunimą ir susiimu už galvos – iš kur man pasisemti to jausmo?“ – šypsosi garsi moteris.

„Kai mane pakvietė dalyvauti, aš vienam aktoriui, kolegai, pasakiau. Tada sulaukiau tokios nejaukios pauzės ir jis paklausė manęs: tu rimtai ar čia juokauji? Sakau, aišku, rimtai! O jis man sako – ten žiauriai sunku, tu pagalvok, nepatempsi! Ir, žinote, ką? Iš tiesų aš nepatempiu, man labai sunku, bet aš dalyvauju! Esu be galo laiminga čia būdama!“ – optimizmo nepraranda Inga ir priduria, kad vis dėlto sunkumų nepavyko išvengti vos prasidėjus pirmoms repeticijoms. Vienas pirmųjų Ingai tekusių užduočių – įkūnyti estrados dainininkę Nijolę Tallat-Kelpšaitę.

Inga Norkutė įkūnijo Nijolę Tallat-Kelpšaitę / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Mūsų su tėčiu labai stiprus ryšys. Vos pradėjusi ruoštis pirmajai laidai neatlaikiau įtampos ir baimių, kad man nepavyks. Paskambinau visa apsipylus ašaromis tėčiui į Klaipėdą ir verkdama sakiau: nežinau, ką daryti, tėti! Tu tikrai šį kartą manimi nepasididžiuosi, nes aš gausiu vien dvejetus. O tėtis taip ramiai kitame ragelio gale pasakė – ramiai! Eik ir daryk! Džiaukis! O ašaros kaip lietus, nuverkei, ir užteks! Aš tavimi didžiuojuosi, kad ir kokia situacija bebūtų! Ir žinokit, šitie žodžiai labai nuramino. Galvoju, nu tai kas, kad aš čia vyriausia? Svarbu kaip jaučiuosi viduje. Mano tėtis 82-jų metų eina į diskotekas“, – pasakoja aktorė.

Kol kas Inga Norkutė recepto kaip nusiraminti prieš lipant į sceną šiame projekte dar nerado. Tačiau džiaugiasi pasiryžusi tokiai, net pačiai sau netikėtai avantiūrai.

Fotogalerija:

Inga Norkutė „Muzikinėje kaukėje“ (5 nuotr.)
+2

Dešimtasis, jubiliejinis „Muzikinės kaukės“ sezonas per BTV televiziją startuos sausio 1 dieną. Jame savo įspūdingais įsikūnijimais stebins naujas dalyvių dešimtukas: grupės „Žemaitukai” narys Linas Vaitkevičius, atlikėjai Eglė Jakštytė–Eley, Alen Chicco, aktoriai Inga Norkutė, Tadas Gryn, Arnoldas Eisimantas, Eglė Ancevičiūtė, Austėja Lukaitė, visažistė Oksana Pikul bei pirmą kartą laidos istorijoje savo jėgas išbandys duetas Zygga, kurį sudaro Žygis ir Gabija.

Skaitykite daugiau