Muzikos festivalio „Granatos live“ vedėjas ‒ „Freaks On Floor“ vokalistas Justinas Jarutis

Justinas Jarutis / Festivalio organizatorių nuotr.
Justinas Jarutis / Festivalio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-30 11:40
AA

Rugpjūčio 2-4 d. unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje startuosiančio tarptautinio muzikos festivalio „Granatos live“ vedėju ir veidu taps kosmiškai energingos trijulės „Freaks On Floor“ vokalistas Justinas Jarutis. Grupės apibūdinančios savo muziką kaip „alternative party always“ lyderis visas tris festivalio dienas bus kartu su tokias pat „vertybes“ išpažįstančiais festivalio dalyviais.

Alternatyvaus „tūso“ idėją propaguojantys atlikėjai „Freaks On Floor“ dainuoja brandžiomis temomis apie taiką ir laisvę sau bei viso to derinimą su savo širdimi.

„Justinas kaip asmenybė ir muzikantas, puikiai atspindi pagrindinę tarptautinio festivalio „Granatos live“ filosofiją ‒ sujungti tai, kas geriausia. „Freek‘ai“ savo dainose derina alternatyvią energiją ir rimtas temas ‒ mes festivalio dalyviams siekiame pasiūlyti kokybišką muziką ir nuostabios gamtos prieglobstį“,  ‒ savo pasirinkimą komentavo organizatoriai.

Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį vyksiančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“ bus įrengtos keturios scenos, kuriose pasirodymus surengs daugiau nei 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos – populiarusis britų dainų atlikėjas ir autorius James Morrisonas, kultinis britų elektroninės muzikos kolektyvas „Fenech-Soler“, danai „The Asteroids Galaxy Tour“, moderniosios gotikos ir XXI a.  bliuzo atstovas Jamie N Commonsas, pasaulinę šlovę pelnęs gatvės muzikantas iš Australijos Dub FX, „G&G sindikatas“, Jazzu ir Sauliaus Prūsaičio projektas „DARLINGS“, Jurga, „SKAMP“, „Liūdni slibinai“, GJan, „Keymono“, „ThePerfectPil“, Markas Palubenka, Beissoul, „Electronic I“, „Poper Heat“, „The Colours Of Bubbles“, „Deepe rUpper“, „ba.“, „Sweetsalt“, MC Mesijaus, „Shamanna Bug“, „Jama& W“, „The Local Legends“,  Alice Way, „Fun Clock“, „Fans Of The Sky“, „Basi“, italai „La Cricca“, Vidis, „Downtown Party Network“, „GogolBordelloTribute“, „BalticBalkan“ ir kt.

Be koncertų organizatoriai žiūrovams siūlys daugybę kitų pramogų ir užsiėmimų: naktinius kino teatro „Pasaka“ kino seansus, vandens pramogas, rytines jogos ir kapueira mankštas, sporto varžybas, šokių pamokas, atskiras zonas smaližiams ir kokybiško bei skanaus maisto mėgėjams ir daug kitų įdomybių.