Muzikos prodiuseris P.Jasiūnas pristato dainą: vasariška, bet įkvėpta rudens

Paulius Jasiūnas / Tomo Andrijausko nuotr.
Paulius Jasiūnas / Tomo Andrijausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-27 10:31
AA

Šalyje garsus prodiuseris Paulius Jasiūnas muzikos klausytojams dovanoja dar vieną staigmeną – kūrinį „Neapolio žibintai“. Tokių Lietuvoje garsių dainininkų kaip Inga Jankauskaitė ar Kastytis Kerbedis prodiuseris po ilgo laiko studijoje nusprendė išleisti ir savo solinius kūrinius. „Neapolio žibintai“ – tai jau trečioji pristatoma kūrėjo daina.

Pasak kūrėjo, daina įkvėpta itališkos šilumos, todėl neatsitiktinai pavadinta „Neapolio žibintai“.

„Daina vasariška, bet įkvėpta rudens. O sukurta pavasarį. Tačiau įkvėpta ne lietuviško rudens, o itališko, tai šilumos prasme lygu lietuviškai vasarai“, – apie dainą kalba Paulius.

Pauliaus teigimu, tekstai gimė iš gyvenimiško patirties, todėl dažniausiai apdainuojamos realios situacijos, kurios nėra svetimos ir kitiems.

„Dainuoju apie savo patirtis, savo meilę, savo džiaugsmą. Mano dainose viskas inspiruota tikrų atsitikimų ir tikrų žmonių, bet ir pačiose asmeniškiausiose dainose, manau, klausytojai gali rasti ir save. O ir Neapolio gerbėjų gal esama“, – tęsia muzikantas.

Vaizdo klipe panaudota nemažai kadrų iš Italijos miesto Neapolio, tad vaizdo klipas kupinas malonių sentimentų.

„Turėjau filmuotos medžiagos iš kelionių, tad kodėl jų nepanaudojus? Jei jau daina apie Neapolį – tai ir vaizdai tegul būna iš ten. Ir ne nugludintų ar instagraminių vaizdų, o tikro buvimo, ėjimo, „buitiaškės“. Nors šiaip jau nenorėčiau sakyti, kad daina yra apie Neapolį. Daina yra apie du žmones. Tik veiksmas vyksta Neapolyje. Bet jei vyktų kažkur kitur, daina nuo to nelabai pasikeistų, gal ir visai neblogai skambėtų – Marakešo žibintai. Arba Užupio žibintai. Ko, gero, ne taip svarbu, kur tie žibintai, svarbiau, kas po jais vyksta“ , – juokauja P.Jasiūnas.

Paklausus prodiuserio apie tolimesnę muzikinę karjerą – išlieka atviras, kad pagrindinė veikla yra muzikos prodiusavimas ir darbas su šalyje žinomais atlikėjais. Tačiau kūrėjas džiaugiasi galimybe pristatyti ir savo kūrybą muzikos klausytojams.

„Šiaip tai aš vis dar muzikos prodiuseris, o ne dainininkas, ir daugiausia dirbu su kitų atlikėjų muzika, bet tikrai džiaugiuosi, galėdamas klausytojams pristatyti dainas, kurias dainuoju pats“, – kalba Paulius ir kviečia išgirsti naujausią savo dainą.

Kviečiame įvertinti naujausią P.Jasiūno darbą „Neapolio žibintai“: