Muzikos rinktinės „Kurak“ koncertinio turo planuose – ir Lietuva, ir užsienis

Muzikinis projektas „Kurak“ / T. Adomavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

2012-ųjų pabaigoje su debiutiniu rinkiniu „Notes“ į muzikos padangę įsiveržęs ir Lietuvos scenoje precedentų kol kas neturintis muzikinis projektas „Kurak“ skelbia pavasario koncertų datas, kurių geografija apima Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir Taliną.

Pirmasis šio turo koncertas įvyks jau šį penktadienį, kovo 15 dieną, sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“. Bilietais į šį „Kurak“ koncertą prekiauja „Tiketa“. Tarp projekto „Kurak“ aplankyti planuojamų muzikos festivalių yra Talino Muzikos Savaitė, Šiaurės šalių renginių ciklas „Norden Wave“ ir VIII tarptautinis medijų meno ir muzikos festivalis „Centras“.

„Aktyvūs ir darbingi šie metai, ypač pavasaris. „Kurak“ narių nuotaikos labai puikios. Lankstus repeticijų ir koncertų grafikas kol kas nesikerta, todėl į visus  pavasario koncertus kviečiame visos sudėties. Jau kuris laikas plušame studijoje ir nekantraujame visiems pristatyti keletą naujų kūrinių jau pirmojo koncerto „Tamstoje“ metu“, – šypsojosi projekto „Kurak“ įkūrėjas Vygintas Kisevičius.

Alternatyvios muzikos rinktinę „Kurak“ subūrė 29 metų instrumentalistas ir kompozitorius Vygintas Kisevičius. Prie projekto prisijungė tokie skirtingi kviestiniai vokalistai kaip Eglė Sirvydytė iš „mmpsuf“, Karolis Ramoška iš „Proper Heat“ bei visų apdovanotas Markas Palubenka. Gyvąją „Kurak“ grandį dar papildė gerai žinomi jaunosios kartos muzikantai: Juozas Martinkėnas (gitara), Mantas Augustaitis (mušamieji) ir Donatas Bielunskis (bosinė gitara). „Kurak“ iki šiol savo sąskaitoje turi tik du viešus pasirodymus gyvai. Projektas savo debiutą „Menų spaustuvėje“ pažymėjo anšlagu. Toliau sekė sausakimšas koncertas po „LRT Opus Ore“ vėliava vintažinėje LRT Opus studijoje. Tiek pakako, kad „Kurak“ sulauktų daug muzikos kritikų pagyrų, gerbėjų atsiliepimų ir patektų į vertų stebėti grupių sąrašus.

Jei nespėjote „Kurak“ pasiklausyti gyvai – šiukštu nedelskite ir pasižiūrėkite koncerto įrašą iš LRT „Opus“ studijos:

Projekto „Kurak“ pavasario koncertų datos:

03-15 Vilnius – muzikos klubas „Tamsta“
03-30 Klaipėda – muzikos klubas „Kaštonas“
04-05 Talino muzikos savaitė – dizaino studija „AKU“
04-05 Talino muzikos savaitė – „Wabadus”
04-12 Kaunas – VIII tarptautinis medijų meno ir muzikos festivalis „Centras“ | kino teatras „Romuva“
04-26 Vilnius – Šiaurės šalių renginių ciklas „Norden Wave“ | menų fabrikas „Loftas“

Skaitykite daugiau