Mykolas Vildžiūnas apie serialą „Meilė kaip mėnulis“: „Jis bus kitoks, nei rodyti iki šiol“

Mykolas Vildžiūnas seriale „Meilė kaip mėnulis“ / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vienas didžiausių rugsėjį pradedamo rodyti LRT televizijos serialo „Meilė kaip mėnulis“ netikėtumų – Mykolo Vildžiūno vaidmuo. Šou verslą išmanantis žmogus padės numesti paslapties šydą nuo mitais apipinto televizijos pasaulio ir atskleis dramatiškus ten dirbančių žmonių gyvenimus.

Žinomas aktorius ir režisierius kuria išsilavinusio, įtakingo, turtingo televizijos prodiuserio personažą, kurio gyvenime svarbiausią vietą užimą darbas, moterys ir... valdinga mama. Tai – pirmasis M.Vildžiūno vaidmuo TV seriale. 

„Jei atvirai, iš pradžių nesupratau, mane kviečia vaidinti seriale ar režisuoti jį?“ – atskleidė M.Vildžiūnas.

Kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2014“ nominantas džiaugiasi, kad susiklostė palankios aplinkybės ir po intensyvių darbų galėjo priimti šį pasiūlymą.

Neseniai Lietuvos kino teatruose pasirodęs pirmasis M.Vildžiūno vaidybinis filmas „Nesamasis laikas“ sulaukė daug palankių atsiliepimų. Ar po gerų įvertinimų ir pripažinimo jam nekeista išsakyti ne savo mintis, o klausytis kito režisieriaus nurodymų?

 Aktorius sako, kad įpiršti savo nuomonę nejaučia poreikio, M.Vildžiūnas paaiškina: „Dirbdamas režisieriumi girdžiu, klausau ir klausiu aktorių, o vaidindamas stengiuosi sakyti, klausti ir girdėti, ką man sako režisierius.“

Mykolas Vildžiūnas seriale „Meilė kaip mėnulis“ / LRT nuotr.

Žinomam režisieriui televizijos aplinka yra gerai pažįstama. „Nors ir nebūdamas konkrečiose savo personažo pozicijose, aš gana gerai jas žinau. Yra iš kur pasiimti tiesioginių inspiracijų“, – teigia aktorius, kuriam yra tekę režisuoti televizijos, miesto ir privačius renginius.

Ar serialo siužetas iš tiesų atskleis žiūrovus dominančius, visuomenei nežinomus televizijos užkulisius ir intrigas? Anot M.Vildžiūno, kiekvienas serialas yra tik tam tikromis aplinkybėmis sumanyta dekoracija, tačiau tame yra daug tematinės tiesos.

Aktorius ir režisierius tikisi, kad serialas pasieks žiūrovų širdis, nes visa kūrybinė komanda – nuo režisieriaus Kęstučio Jakšto iki profesionalių įvaizdžio kūrėjų – stengiasi sukurti šiuolaikišką, tikrovišką ir kitokį nei iki šiol rodyti lietuviški serialai.

Serialas suteiks galimybę žiūrovams žvilgtelėti į po dailia išore paslėptas televizijos projekto dalyvių užkulisių intrigas, jausmus ir paslaptis.

Naujausias LRT serialas „Meilė kaip mėnulis“ – jau šį rudenį.

Mykolas Vildžiūnas seriale „Meilė kaip mėnulis“ / LRT nuotr.
Skaitykite daugiau