N.Bunkei ir E.Eidėjui – nemalonumai: kiemo konfliktas atvedė į teismą

Edgaras Eidėjus ir Natalija Bunkė
15min, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė, „Home decor by NB“ savininkė Natalija Bunkė ir jos sutuoktinis Edgaras Eidėjus susidūrė su nemalonumais – porai teks aiškintis teisme. Jiems pareikštos pretenzijos dėl garbės ir orumo įžeidimo bei šmeižto.

N.Bunkės ir jos sutuoktinio civilinė byla ketvirtadienio rytą turėtų būti nagrinėjama Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmuose, rašo 15min. 

Ieškovai Margarita Remeikienė ir Vygandas Kavaliauskas į teismą kreipėsi dėl „pažeistų teisių pripažinimo, įpareigojimo paneigti informaciją ir neturtinės žalos atlyginimo.“ Ieškovų atstovė, teisininkė, Lietuvos advokatūros bendruomenės narė Rasa Vaičekauskytė 15min papasakojo situaciją, dėl kurios N.Bunkė buvo paduota į teismą.

Advokatė teigė, kad konfliktas kilo 2020 m. kovo mėnesį, po to, kai M.Remeikienė ir V.Kavaliauskas, važiavę apžiūrėti netoliese esančio sklypo pirkimui, įvažiavo į N.Bunkės ir E.Eidėjaus kiemą atbulomis norėdami apsisukti. 

Įtarė – gal čia vagys?

Anot advokatės R.Vaičekauskytės, bylos atsakovams – N.Bunkei ir E.Eidėjui – pasirodė, jog M.Remeikienė ir V.Kavaliauskas, įvažavę į kiemą tokiu būdu siekė apžiūrėti namų turtą galimai vagystei. 

„Situacija yra nepaprastai paprasta, iš teisinės pusės vis dėlto, mano klientams – nemaloni. Praeitų metų kovo mėnesį atsakovai (N.Bunkė ir E.Eidėjus – red. past.) per socialinį tinklą „Instagram“ iškoneveikė mano klientus, išvadindami vagimis ir visokiais kitokiais negražiais žodžiais.

Kaip suprantu, jiems pasirodė, kad kažkas nori pavogti kažką iš jų kiemo ir pradėjo mano klientus savo automobiliu tiesiog vytis ir blokuoti jiems kelią prie šviesoforo, vos netempti jų iš automobilio. Jie taip pat pradėjo filmuoti ir fotografuoti.

Natalija Bunkė šią informaciją kartojo per ne vieną laidą, kurioje filmavosi, rodė nuotraukas, iš kurių buvo galima atpažinti abu mano klientus. Šia informacija dalijosi ir Edgaras Eidėjus“, – 15min teigė Rasa Vaičekauskytė.

Anot advokatės, M.Remeikienė ir V.Kavaliauskas niekada nesiruošė vogti iš atlikėjos ir jos vyro: „Mano klientė jaučia dvasinius išgyvenimus, nes yra per visą Lietuvą išvadinta vagimi.“

Natalija Bunkė su Edgaru Eidėjumi / Teodoro Biliūno nuotr.

Į policiją buvo kreipusis ir pati atlikėja

Susisiekus su N.Bunke, 15min ji pasakojo, kad jos namų kieme norėję apsisukti žmonės jį taip pat ir fotografavo. Pasirodo, pareiškimą pareigūnams dėl nutikusios situacijos jau anksčiau buvo parašiusi ir pati atlikėja, tačiau jis, kaip teigiama, buvo atmestas.

„Dabar šie žmonės privataus kaltinimo tvarka siekia prisiteisti 10 tūkst. eurų. Kai baigsis teismas, aš pati prašysiu, kad mano advokato išlaidos, kurios yra kosminės, būtų apmokėtos“, – sakė N.Bunkė.

Skaitykite daugiau