N.Bunkės namuose jau žėri Kalėdų eglė: atskleidė, kodėl puošė viena ir ką pasiūlė gerbėjai

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus bei jų kalėdinė eglė / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus bei jų kalėdinė eglė / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-07 18:11
AA

Apie artėjančias gražiausias metų šventes praneša ne tik parduotuvių stenduose mojantys nykštukai, bet ir pamažu garsių žmonių namuose įsižiebiančios žaliaskarės. Nors dar lapkritis, tačiau dainininkė, elektroninės parduotuvės „Home by NB“ įkūrėja Natalija Bunkė tradiciškai, anksčiau už kitus, jau papuošė didingą Kalėdų eglę.

Sekmadienį žaliaskarę papuošusi N.Bunkė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad kasmet laikosi tradicijos namus dekoruoti lapkričio mėnesį.

„Prieš metus (tokiu laiku – red. past.) eglė jau buvo papuošta. Prieš dvejus metus – irgi. Mano darbas susijęs su įvairių produktų fotografavimu, todėl, kad nereikėtų ieškoti įvairių dekoracijų, aš jas pasigaminu namuose. Dabar jau įprasta lapkričio pradžioje matyti eglutę“, – Žmonės.lt sakė N.Bunkė.

Natalija Bunkė papuošė Kalėdų eglę / Asmeninio albumo nuotr.

Nors daug kam šventinis laikotarpis siejasi su sniegu ir žvarbiu oru, atlikėja jam ima ruoštis gerokai anksčiau. Idėjų, kaip puošti eglę, Natalija ieško dar vasarą. Kaip teigė, ji tokia – ne vienintelė. Dauguma dekoratorių užsakinėja kalėdines prekes būtent šiuo metų laiku, šviečiant saulei ir kepinant karščiui.

Tiesa, pastaruoju metu vis girdime skundus dėl pabrangusių prekių. N.Bunkė džiaugiasi – jos žėrintys papuošimai daug nekainavo, nes beveik viskas yra panaudota antrą kartą.

„Daug ką pritaikėme iš savo senų žaislų. Didelį spragtuką perdažiau, dėžes paėmiau iš eshopo. Pirkau tik burbulus, kurie kainavo apie porą šimtų eurų, kadangi reikėjo didelio kiekio. Pas mane ir prie įėjimo durų jie stovi tiek namuose, tiek eshope.

Eglė yra sena, dirbtinė, ją naudoju kiekvienais metais. Tada pirkome nepigiai, bet su ta mintimi, kad naudosime kasmet ir keisime tik žaisliukus“, – portalui Žmonės.lt sakė N.Bunkė.

Natalija Bunkė namus papuošė Kalėdoms / Asmeninio albumo nuotr.

Pernai ant amerikietiško stiliaus dainininkės eglutės nutūpė raudonos spalvos dekoracijos – priešingai nei užpernai, kada puošė pastelinėmis spalvomis.

Šiemet ant eglutės kabo spragtukai, skrybėlės, o šalia jos – gigantiški nukritę kamuoliai. Natalijos sūnus Kristupas susiejo juos su siaubo filmu. „Kristupas sakė, kad kamuoliai panašūs į tuos, kurie rodomi siaubo filme „Pjūklas“.

Eglutė simbolizuoja daug reikšmių. Norėjau pastatyti ne tik didelius spragtukus, o ir gvardiečius, bet neradau, kur galėčiau nusipirkti.

Pavyzdžiui, kopėčias gamino Edgaras (sutuoktinis Edgaras Eidėjus – red. past.). Iš pradžių ieškojau sodo skyriuje, kad galėčiau tiesiog nupurkšti dažais, bet tokių, kokių norėjau, neradau, todėl Edgaras pagelbėjo“, – istoriją apie eglutės puošimo procesą tęsė Natalija.

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto moteris atskleidė, kad eglę mėgsta puošti viena, ir tik karts nuo karto paprašo nedidelės pagalbos.

„Šeimos nariams yra tokia užduotis – nelįsti į akis“, – juokėsi Natalija.

Natalija Bunkė papuošė Kalėdų eglę / Asmeninio albumo nuotr.

Komentaruose gerbėjai siūlė N.Bunkei puošti ir Lietuvos didžiųjų miestų eglutes. Paklausus, kaip į tokias replikas reaguoja pati, pašnekovė nusijuokė ir patikino, kad panašių reakcijų sulaukia jau ne vienerius metus.

„Kasmet man taip rašo. Siūlo puošti ir Vilniaus, ir Kauno. Galbūt, jei mano sekėjai man padėtų, būtų galima imtis šio projekto.

Bet jeigu rimtai – turbūt nesutikčiau. Pajuokauti visi galime, bet čia toks projektas, kur ne namus papuošti, o tikrai atsakingas. Puošti tokio dydžio eglę tikrai yra reikalų“, – šypsojosi atlikėja.

Kol kas Natalija dar nežino savo švenčių planų, bet pridūrė greičiausiai jas sutiksianti namuose, kartu su šeima.

„Kviesime savo artimuosius, tėvus, seses“, – portalui Žmonės.lt sakė N.Bunkė.

Savo papuoštos eglės nuotraukomis atlikėja pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Labai laukiame šių Kalėdų ir tęsiame savo namų tradiciją puošti eglę jau lapkričio mėnesį. Nekomentuokite, jog oi, kaip anksti, ne tokios tradicijos!! Sutikite – tradicijas kuriame mes patys.

Na, o eglutei daug ką gaminome patys, tobulinom dekoracijas, jau nuo vasaros ieškojau tam tikrų elementų.

Gaudykite mūsų šeimos darbą. Edgarai, gražios kopėčios“, – gerbėjams šiųmetę savo eglę parodė Natalija Bunkė, pasidalijusi ir jaukiu vaizdo įrašu: