Naglio Šulijos horoskopas balandžio 2–8 dienoms: įtampa mažės

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-04-02 08:00
AA

Mėnulis kasnakt vis pilnės ir padės tvarkyti kasdienius reikalus – tai neabejotinai geras ženklas. Penktadienį vakare pas Merkurijų į svečius, tai yra į Dvynių ženklą, ateis Venera. Merkurijus dabar gerokai paliegęs, tačiau Veneros įtaka jam padės pasijusti geriau, įtampos bus mažiau. Venerą palaikys veiklusis Marsas.

Avinas. Pozityvumas. Vidinė būsena gerėja, veiksmų laisvė didėja – yra kuo pasidžiaugti. Mat darbe darbų ne per daugiausia, greičiausiai vyraus įprasta, galbūt šiek tiek išradingumo reikalaujanti rutina. Palanku gaivinti ryšius su artimaisiais ir pradėti planuoti būsimus darbus darbe.

Jautis. Lėtai. Pojūtis, kad ne gyvenama, o klampojama per pelkę, gali išlikti. Bus sunku susikaupti, sutelkti mintis, dažnai į anksčiau svarbius dalykus norėsis numoti ranka. Tačiau taps svarbu, kokios naudos galima gauti, mintys ir net veiksmai kryps piniginių reikalų link. Draugų nuomonė bus svarbi.

Dvyniai. Jausmai. Darbo reikalai klostysis sunkiai – galimos klaidos, neapdairumas, bus sunku sutelkti dėmesį. Visgi šiokį tokį progresą išspausti pavyks. Savaitgalį atsipalaiduosite, tapsite jausmingesni, žaismingesni, linkę pasimėgauti. Vis geriau seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu.

Vėžys. Nedaug. Gali būti, kad darbe, profesijos srityje galimos pozityvios permainos. Visgi tikėtina, kad įsibėgėti dar nepavyks. Kitose srityse veiklos irgi nedaug. Tikėtina, kad laikas iki savaitgalio gali duoti tam tikros finansinės naudos. Savaitgalį norėsis pasikalbėti su draugais, vėliau ateis laikas užsiimti namų reikalais.

Liūtas. Tuščia eiga. Būsite žvalūs, dažnai lydės puiki nuotaika, tačiau kur, kam tokią būseną pritaikyti, nelabai aišku, mat darbe bus ramu, o namie vyraus įprasta tvarka. Nuo visiško apkerpėjimo išgelbės bendravimas su draugais, be to, veikli gali tapti miela antroji pusė – ji stengsis į savo veiklą įtraukti ir jus.

Mergelė. Snaudulys. Būsena gali būti apatiška, imtis svarbių darbų nei norėsis, nei bus jėgų ar nusiteikimo. Dalykiniai pokalbiai vargu ar ves toli. Visgi tie, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu, gali tikėtis įkvėpimo ir netgi sėkmės. Tebetrunka palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Svarstyklės. Kontaktai. Mažai tikėtina, kad darbe artimiausiu metu bus rimtų darbų, greičiausiai čia bus visiškai ramu. Panašiai ir namie – stebuklų tikimybė menka. Visgi liks laiko ir progų vertingiems susitikimams ar bent jau pokalbiams su svarbiais asmenimis. O dėl kelionių – niekas nedraus svajoti.

Skorpionas. Namie. Dėmesys, laikas ir pastangos natūraliai kryps šeimos reikalų link – gali būti, kad jais užsiimti ir patiks, ir reikės, o patys veiksite greitai, ryžtingai ir išradingai. Taip pat gali būti su sveikata susijusios veiklos, beje, sėkmingos. Pramogos kol kas intelektinės – knyga, internetas.

Šaulys. Namų darbai. Darbe, profesijos srityje veiklos bus nedaug, labiausiai tikėtinas tam tikras sąstingis. Dėl to liks laiko namams, šeimos reikalams – juos aptarti progų tikrai bus, bet produktyviai tai daryti pavyks greičiausiai po savaitgalio. Būsite kūrybiški, tik nelabai aišku, kaip visa tai pavyks pritaikyti.

Ožiaragis. Nepaisant. Nepaisant aplinkybių, dėmesys kryps į kelias sritis. Pirmiausia tai namų, šeimos reikalai, kurių imtis metas visai neblogas. Taip pat piniginiai, turtiniai reikalai – tikėtina, kad ir čia bus apčiuopiamų pasiekimų. Be to, visai neblogai pavyks rūpintis sveikata, o tai dabar tikriausiai bus svarbu.

Vandenis. Energija. Gali būti sunku – aplinkybės aktyvią veiklą slopina, o vidinė būsena bus tokia, kad nustygti vietoje vargiai pavyks. Ką gi, visuomet lieka darbai ar tiesiog pasivaikščiojimas gryname ore – vis išeitis. Dėmesio gali prireikti ir piniginiams reikalams, bet didelės sėkmės bent jau šią savaitę tikėtis sunku.

Žuvys. Reikalai. Nestigs noro bendrauti, žinoma, tinkamais šiomis aplinkybėmis būdais, tačiau sklandžiau tai daryti pavyks po savaitgalio. Tada bus palankesnis laikas ir darbui, susijusiam su informacija. Vis geriau atrodys piniginiai reikalai, jie gali duoti apčiuopiamos naudos. Laiko perteklių bus lengva skirti namams.