Naglio Šulijos horoskopas balandžio 5-11 dienoms: malonių patogumų bus daugiau

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-04-05 08:00
AA

Aršusis Marsas pamažu tolsta nuo negailestingojo Saturno, Saulė bei Merkurijus iš jų įtakos išsivadavo, dėl to galima manyti, kad santykiai tarp žmonių vis mažiau primins santykį tarp prokuroro ir prasikaltėlio. Dalykinis gyvenimas atsigaus. Venera keliauja Jaučio ženklu, dėl to nuoširdžių jausmų ir malonių patogumų bus daugiau.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Vis lengviau. Darbe aplinkybės gali būti ne pačios palankiausios, kita vertus, nusitaikius į vertingą tikslą, bus galima žengti atkakliai ir ryžtingai. Veiklumo tikrai nestigs, dėl to ir asmeniniai reikalai judės daugmaž neblogai. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant asmeninės naudos. Galimos ir tiesiog dovanos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Grožis. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, kūrybiški, dėl to jūsų žavesio gerbėjų tiktai daugės, o jums patiems sukurti ką mielo bei nudžiuginti esančius šalia bus labai lengva. Dėl visų šių savybių bus lengva rasti galingų sąjungininkų ir rėmėjų. Darbe daugiau darbo gali būti tik po savaitgalio. Palankus metas ką svarbesnio užbaigti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Kartu su kitais. Kol kas įsibėgėti nepavyks – ir jėgų bei entuziazmo gali stigti, ir svarbių darbų ar reikalų gali nebūti. Palankus metas aptarti reikalus su artimiausiais draugais, nuspręsti, ką veiksite ateityje, tačiau bendros veiklos imtis geriau vėliau. Panašiai klostysis reikalai ir su kolegomis, bet čia palankios progos laukti nereikės.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Lengviau. Gali būti, kad bus nemažai darbų darbe, profesijos srityje. Dalį jų įveiksite greitai ir gražiai, dalis vyks ne taip sklandžiai, tačiau bendras rezultatas neatrodys prastai. Konkurencinė kova, taip pat santykiai su kai kuriais asmenimis vis dar gali būti įtempti. Atidumo, apdairumo prireiks tiktai kitos savaitės viduryje.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Ramiai. Pagaliau savijauta bus tokia, kokios norisi, nereikės niekur skubėti. Darbe, profesijos srityje galima tikėtis smagios, malonios veiklos bei tokios pat atmosferos, dažnai patys ją ir kursite. Apdairumo prireiks kitos savaitės viduryje, ypač jei teks nuomonę reikšti viešai. Gali būti, kad apie save primins ir sveikatos reikalai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nieko ypatinga. Dienos bėgs ramiai, be svarbių darbų ar didelių iššūkių. Žinoma, tai laikina, bet kol kas galima kaupti jėgas būsimiems žygiams. Palankus metas ieškantiems papildomų išteklių savo veiklai plėsti, bet dar palankesnis vykstantiems į kelionę pailsėti, patirti įspūdžių – visa tai pavyktų su kaupu. Vis dar vilios sportinės pramogos.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Įtampa. Metas gana sudėtingas. Viena vertus, namai, šeimos reikalai gali būti svarbūs ir pareikalauti atkaklumo siekiant, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti. Galbūt teks būti gana griežtiems. Dar bus svarbi ir kito, greičiausiai gana artimo, asmens veikla bei nuomonė. Šias dvi jėgas ir kryptis derinti gali būti sunkoka.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Beveik atostogos. Ryškių įvykių, svarbių aplinkybių tikimybė nedidelė, bet į smulkmenas dėmesį kreipti reikės. Gali būti, kad nestigs nedidelių darbų, kuriuos būtinai reikės sutvarkyti būtent dabar. Daug džiaugsmo žada suteikti asmeniniai santykiai, ryšiai su konkrečiais asmenimis – juos puoselėti metas labai geras.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Linksmai. Šaunus laikas – būsite linksmi, kūrybiški, dėl to bus lengva sugalvoti ką smagaus ne tik sau, bet ir esantiems greta. Galbūt ne viskas pavyks iš karto arba taip, kaip norėsis, tačiau galutinis rezultatas tikrai džiugins. Atrodo, nebetrukdys ir piniginiai reikalai – pastangos bus sėkmingos, o nuostolių tikimybė menka.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmyn ir pirmyn. Vidinė būsena vis dar primins karžygį, per dykumą klampojantį tikslo link. Dėl šios priežasties dabar – palankus metas pradedantiems ar tęsiantiems kryptingą veiklą, kuri tikslą pasieks kada nors ateityje. Nestigs darbo ir namie, čia viskas vyks vis sklandžiau, nors ne visuomet taip sparčiai, kaip norėsis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Aplinka. Būsite atviri, linkę daug bendrauti. Dabar puikiai sektųsi mokytis, mokyti kitus, ieškoti reikalingų žinių ar perteikti jas kitiems. Būsite judrūs, galimos trumpos kelionės. Taip pat įsibėgėja labai palankus metas pavasarinėms pertvarkoms namie. Netrukus čia bus dar jaukiau, o namiškiai – dar laimingesni.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pasikalbant. Darbe darbo nedaug. Užtai daug laiko bei pastangų bus nukreipta piniginių reikalų link, o ir aplinkybės susiklostys palankiai. Trikdžių, atrodo, nebus, dėl to naudos ilgai laukti nereikės. Taip pat dabar būsite labai atviri, linkę smagiai bendrauti su artimais draugais. Naujas pažintis užmegzti irgi būtų lengva.