Naglio Šulijos horoskopas balandžio 9 – 15 dienomis: didės dalykinis aktyvumas

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-04-09 08:00
AA

Maždaug du mėnesius išbuvęs padėtyje, kurioje galios buvo sumenkintos ir suvaržytos, dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus šeštadienį šią būseną pakeis ir pradės skatinti dalykinį aktyvumą. Gražuolė Venera dabar meiliai žvelgs smarkuolio Marso link, todėl tikėtina, kad ir vyrų bei moterų santykiai klostysis atitinkamai.

Avinas. Veikla. Energijos ir taip nestigo, o po savaitgalio tapsite dar veiklesni, noriai kibsite į darbus. Palanku mokytis. Visgi kitos savaitės pradžia – ir nemalonių atsitiktinumų, neapgalvotų veiksmų metas: patartina atsargiau vairuoti, apdairiau elgtis su technika. Žavių akimirkų suteiks bendravimas su draugais.

Jautis. Nedelsiant. Profesijos srityje gali būti nemažai darbų, kurių imtis norėsite skubiai. Energijos ir nusiteikimo tikrai pakaks, viskas (kiek sąlygos leidžia) vyks maksimaliai sparčiai. Visgi kitos savaitės pradžia – nesklandumų metas, patartina paisyti visų darbo saugumo reikalavimų. Sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus.

Dvyniai. Grožis. Pasaulio vargai ir rūpesčiai nelabai rūpės – būsite atsipalaidavę, linkę mėgautis prieinamais gyvenimo malonumais, priežasties atsiskleisti gali sulaukti ir jausmai. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Po švenčių sustiprės ir dalykinės savybės, norėsite kibti į darbus.

Vėžys. Padirbėjant. Dėmesys vis dažniau kryps profesijos, darbo reikalų link. Veikla šioje srityje bus gana sklandi, o po savaitgalio tikėtina, kad dirbsite sparčiau, atsiras daugiau nedidelių reikalų. Kitose srityse veiksmo nedaug, svarbesnių pokalbių (nebūtinai akis į akį) galima tikėtis pirmoje kitos savaitės pusėje.

Liūtas. Netikėtumai. Namie vyraus įprastos aplinkybės. Darbe – taip pat įprasta tvarka, tačiau ji netikėtai gali sugriūti kitos savaitės pradžioje, kai kitų asmenų veikla ar interesai gali staiga susikirsti su jūsiškiais. Saugumo technikos tuo metu paisyti irgi reikėtų. Iki savaitgalio darbas namuose bus itin sėkmingas.

Mergelė. Stipriau. Savaitgalį pasikeis vidinė būsena – po švenčių būsite veiklesni, geriau žinosite, ko norite ir kaip tai pasiekti. Tai palies pirmiausia asmeninį gyvenimą, o profesijos srityje veiklos vargu ar bus daug, galimos malonios smulkmenos. Ieškant finansinių išteklių bus svarbu įvertinti sąlygas.

Svarstyklės. Lengvai. Būsena bus šiek tiek žaisminga, todėl į daugelį dalykų žvelgsite beveik nerūpestingai. Darbe vyraus įprasti darbai, namie – gerai žinoma tvarka. Svarbūs gali būti santykiai (pirmiausia dalykiniai) su kai kuriais asmenimis, galimi naudingi susitikimai ar bent jau pokalbiai, galbūt derybos.

Skorpionas. Namai namučiai. Žvilgsnis dažnai kryps šeimos reikalų link, čia bus lengva imtis bet kokios veiklos. Viskas vyks greitai, išradingai. Visgi kitos savaitės pradžia – nesklandumų, nesusipratimų metas, tad vadžias derėtų prilaikyti. Vėliau viskas susitvarkys. Gali būti ir su sveikata susijusios veiklos.

Šaulys. Nerimtai. Visuotinio susirūpinimo metu galite atrodyti nerimtai, nes dažnai būsite linksmi, sugalvosite, kaip nudžiuginti ir kitus. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Gali maloniai nuteikti santykiai su kai kuriais asmenimis – juos puoselėti būtų puikus metas.

Ožiaragis. Savame lizde. Svarbu bus namai, šeimos reikalai. Tikrai nenuobodžiausite, visgi kitos savaitės viduryje būtų galima ir stabtelėti – dėl viso pikto. Taip pat gali rūpėti piniginiai reikalai, o pastangos gauti naudos ne tik bus sėkmingos, bet ir leis sklandžiai rūpintis sveikata.

Vandenis. Pagalba. Energijos gali būti daugiau, nei reikia, ypač jei tenka tupėti karantine. Neišeikvota ji gali tapti barnių namie priežastimi, todėl teks pasistengti laiku išleisti garą. Be to, padės faktas, kad dabar būsite kūrybiški. Nebus keista, jei priežastį atsiskleisti turės ir jausmai.

Žuvys. Pozityvumas. Asmeniniai reikalai bus tvarkomi greičiau ir sėkmingiau, atsiras pojūtis, kad pavyko išsiveržti į laisvę veikti. Atrodo, ims lydėti didesnė sėkmė (bent jau po savaitgalio) tvarkant piniginius reikalus. Ne, lobių nebus, tačiau malonios naudos tikėtis galima. Tęsiasi palankus metas puoselėti namus.