Naglio Šulijos horoskopas birželio 11–17 dienoms: zodiako rate – vasaros ramybė

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-06-11 08:00
AA

Zodiako rate – vasaros ramybė. Mėnulis dyla ir skatina reikalus baigti; dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus yra Vėžyje ir nerimastingai dairosi pavojų, kurių nėra; Venera jau prasilenkė su Saule ir netrukus ją matysime kaip Aušrinę, o Žuvų ženklu keliaujantis Marsas primins užeigoje užtrukusį husarą, kuriam ne mūšiai galvoje.

Avinas. Pasroviui. Būsite šiek tiek atsipalaidavę, išsiblaškę ir gyvenimo malonumais pasimėgauti linkę kiek daugiau nei įprasta. Ilsėkitės – tai laikina būsena. Visgi reikės dažniau pasikalbėti su draugais, aptarti reikalus, o tuos, kurių veikla susijusi su informacija, lydės sėkmė. Tiktų ir namuose kai ką sutvarkyti.

Jautis. Nauda. Dėmesys kryps piniginių, turtinių reikalų link – pirmiausia todėl, kad aplinkybės siekti didesnės naudos dabar palankios. Visgi sėkmė čia bus banguota – vienose srityse viskas vyks sklandžiai ir greitai, kitose – gali strigti, vėluoti. Bus daug progų pasikalbėti su draugais ir ieškoti reikalingų žinių.

Dvyniai. Gražiai. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, todėl ir nuveikti pavyks daug, ir aplinkinius žavėsite. Seksis su grožiu, patogumais susijusi veikla, tikėtina, kad aplinkybės bus palankios ir jausmams išsiskleisti. Vis didesnė sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės sėkmės.

Vėžys. Judesys. Noro bendrauti, atnaujinti ar plėsti pažinimo akiratį bus vis daugiau, dėl to būsite vis energingesni. Tiesa, gali kilti pavojus, kad prie ausies prilips telefono aparatas. Tačiau galima manyti, kad ir dalykiniai reikalai bus tvarkomi tokiu pačiu tempu, tad netrukus galima tikėtis ir daugiau naudos ar bent jau tvarkos.

Liūtas. Poilsis. Norėsite veikti, daug ir mielai bendrausite. Palankus laikas su šeimos nariais, draugais ar kolegomis aptarti ateities planus, galima kai ko imtis tiesiog dabar. Visgi ir dalykinėje srityje, ir asmeniniame gyvenime veiklos bus nedaug, tad galima priimti šį metą kaip tam tikras atostogas.

Mergelė. Padirbėjant. Atrodo, nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Dideli iššūkiai menkai tikėtini, greičiau lauktinas produktyvus, ritmingas darbas, todėl nuveikti pavyks nemažai. Puikus metas su draugais nutarti, ką veiksite, kai laikas bus tinkamas, o su kolegomis planuoti darbus. Galima kai ko imtis ir dabar.

Svarstyklės. Darbeliai. Daugės darbo darbe, tačiau vyraus nedideli greitai sutvarkomi reikalai, todėl nepervargsite. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su informacija. Su užsieniu susijusios aplinkybės klostysis įvairiai, bus banguotos, bet dalykinė veikla seksis geriau, poilsis, pramogos – kiek prasčiau.

Skorpionas. Patinginiaujant. Kol kas skubių darbų ar rimtų iššūkių tikriausiai nebus. Darbe viskas vyks įprastu ritmu, namie taip pat tikėtina įprasta tvarka. Judrios pramogos iš pradžių beveik nedomins, bet paskui vis labiau pradės traukti. Sėkmė lydės tuos, kurie palaiko dalykinius ryšius su užsieniu.

Šaulys. Asmeniniai reikalai. Gali būti svarbūs santykiai su kai kuriais galbūt labai artimais žmonėmis. Tinkamai palaikyti šiuos ryšius bus labai svarbu jau vien todėl, kad jie teiks daug džiaugsmo, o gal ir naudos. Vis dar geras laikas namie atlikti būtinus darbus, kuriems reikia jėgų ir nusiteikimo.

Ožiaragis. Pastangos. Nedideli, tačiau neatidėliotini darbai rikiuosis į eilę, jiems reikės skirti laiko, dėmesio bei pastangų – tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie profesijos reikalus. Gali būti, kad teks nemažai vadovauti. Bus svarbūs ir asmeniniai ryšiai – derybos, pokalbiai gali būti ne tik įdomūs, bet ir naudingi.

Vandenis. Daug visko. Dėmesys kryps į įvairias puses. Juk dabar linksmas, kūrybiškas, daug galimybių pasilinksminti siūlantis metas. Gali būti, kad ne visas progas pavyks išnaudoti. Rūpės ir piniginiai reikalai – čia būsite linkę veikti greitai ir ryžtingai. Teks užsiimti ir sveikatingumo klausimais, bet daugiausia teoriniais.

Žuvys. Kovingai. Būsite energingi, veiklūs, ryžtingai sieksite tikslų. Seksis sportuoti, o dalykinėje srityje – imtis bet kokios veiklos, kurią prižiūrėsite patys. Taip pat gali būti daug namų darbų – puikiai seksis siekti, kad čia būtų jaukiau ir gražiau. Vis daugiau rasis nedidelių, bet smagių pramogų.