Naglio Šulijos horoskopas birželio 13–19 dienoms: puikus metas tvarkyti kasdienius reikalus

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2019-06-13 08:00
AA

Dėl kasdienių reikalų viskas kaip ir aišku – mėnulis pilnėja (pilnatis pirmadienį) ir metas juos stumti pirmyn tikrai geras. O dėl didesnių darbų – problemos: susivieniję Merkurijus (dalykinis aktyvumas) ir Marsas (energija, kova dėl tikslo) atsidurs tiesiai prieš Saturną (principai bei taisyklės) ir Plutoną (galia). Štai ir kirs dalgis per akmenį...

Avinas. Kliūtis. Rūpės namai – aktyvumas gali būti didelis. Kita vertus, čia nukreipta energija gali susidurti su sunkumais, aplinkybėmis, kurių iš karto įveikti nepavyks, tad teks laukti, kol jūs arba jos pasikeis. Matyt, viskas išsispręs kitos savaitės viduryje. Bus ir smagaus bendravimo su maloniais, įdomiais žmonėmis.

Jautis. Nauda. Gali būti svarbių piniginių reikalų – tvarkysitės vis sklandžiau, tikėtina ir apčiuopiama nauda. Geras metas plėtoti verslo idėjas. Savaitė bus svarbi tiems, kurie mokosi, moko kitus ar plečia akiratį tam tikroje srityje – gali būti rimtų kliūčių, dėl to greitos sėkmės tikėtis neverta.

Dvyniai. Viena sritis. Būsite energingi, veiklūs, vis sparčiau tvarkysite savo reikalus, nes kliūčių bus vis mažiau. Išskyrus vieną sritį – siekiant finansinės naudos, susiklostys aplinkybės, kurias įveikti vargu ar pavyks, dėl to bus racionalu ramiai apsvarstyti, kaip įveikti kliūtis. Bus palankių progų pasirūpinti sveikata.

Vėžys. Opozicija. Teks būti apdairiems. Trykšite energija, dalykinės savybės – iškalba, gebėjimas greitai tvarkyti svarbius reikalus – irgi bus puikios. Tačiau veiklumas gali būti išbandytas rimtomis kliūtimis arba įtakingų asmenų pasipriešinimu. Ana pusė gali būti stipresnė ir jums gali tekti galvoti, kaip tai apeiti.

Liūtas. Lengvai. Darbe nebus sunku, buitis namie neįkyrės. Būsite atviri, linkę bendrauti, vis lengviau ieškosite reikalingų žinių, pažinčių ir draugysčių, anksčiau patirti nesusipratimai liks praeityje. Palankus metas su draugais aptarti bendrus reikalus ir net kai kurių malonių sumanymų imtis tiesiog dabar.

Mergelė. Visaip. Kai kurie asmeniniai projektai gali klostytis nelabai sėkmingai. Teliks įvertinti aplinkybes ir iš jų pasimokyti. Kita vertus, profesijos srityje veiklos gali būti daug ir ne tik naudingos, bet ir smagios. O jei ji dar susijusi su grožio ir patogumo kūrimu, laukia įkvėpimas ir sėkmė. Savaitgalį skirkite namams.

Svarstyklės. Aplinkybės. Jausitės visai neblogai, nestigs lengvumo, atvirumo, noro bendrauti. Gali būti, kad nestigs ir troškimo pasiekti tam tikrų dalykų profesijos srityje. Tačiau dėl to galite susidurti su rimtomis kliūtimis, kurios neleis veržtis tikslo link. Teks prisitaikyti. Arba... išlėkti į smagią kelionę.

Skorpionas. Šalia visko. Nei šis, nei tas – svarbiausiose gyvenimo srityse viskas gana ramu ir įprasta. Vis dėlto tiems, kurių veikla susijusi su judėjimu ir transportu, gali būti sunkoka, numatytus tikslus pasiekti ne visuomet bus paprasta. Nedidelės, tačiau malonios piniginės naudos galima tikėtis savaitgalį.

Šaulys. Tai asmeniška. Puikus metas atkurti ar palaikyti kai kuriuos santykius. Kalbant apie dalykinę sritį, labai palanku taikytis, jeigu reikia, ieškoti bendro sutarimo ir net jį įtvirtinti juridiškai. O kai kurie asmeniniai santykiai gali priminti šventę ir vienintelis rūpestis bus ją palaikyti ir puoselėti.

Ožiaragis. Toks gyvenimas. Jūs tikrai žinote, kaip viskas turi būti. Tačiau yra tokių, kurie mėgina įtikinti, kad viskas ar bent jau kai kas gali būti kitaip. Žinoma, tai klaida, bet kol ana pusė ją įsisąmonins, ir laiko praeis, ir tam tikrų priemonių gali prireikti. Na, ir tie kasdieniai reikalai – jų bus daug, įvairių ir neatidėliotinų.

Vandenis. Žąslai. Nestigs nedidelių, tačiau svarbių darbų, gali tekti prisiminti visokius įsipareigojimus, galbūt rūpintis sveikata, žodžiu, rimtai sukąsti žąslus ir tempti reikalų vežimą pirmyn. Kita vertus, bus progų pasilinksminti, o tuos, kurių veikla susijusi su grožiu ar patogumais, lydės įkvėpimas ir sėkmė.

Žuvys. Pasirinkimas. Bus svarbu, kuo užsiimsite. Jeigu tuo, kas atrodys patraukliai – dalykais, kurie patinka daugeliui, – tada sėkmė nėra garantuota (ką padarysi), gali būti visokių nuotykių. Tačiau puikus metas užsiimti namų, šeimos reikalais, stengtis, kad būstas atrodytų dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni.