Naglio Šulijos horoskopas birželio 18–24 dienoms: dalykiniai reikalai tvarkysis prastai

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-06-18 08:36
AA

Sekmadienį 24 valandos 45 minutės Saulė kirs vasaros saulėgrįžos tašką ir pereis iš Dvynių į Vėžio ženklą – dienos pradės trumpėti, o naktys – ilgėti. Mėnulio jaunatis įvyks tą pačią dieną. Venerą prieš Saulei tekant matysime kaip Aušrinę, o Merkurijus dar šį ketvirtadienį pradės judėti atbulai ir dalykinius reikalus tvarkys prastai.

Avinas. Atostogos. Nuojauta gali kuždėti, kad tinginiauti laiko liko nedaug. Iš tiesų taip ir yra, tačiau kol kas galima neskubėti, kaupti jėgas. Kai kurie darbai, susiję su namų, šeimos reikalais, gali sustoti ar net ilgesnį laiką strigti. Palankus metas nebent daugiau bendrauti, judėti, plėsti kultūrinį akiratį.

Jautis. Puse jėgos. Gali būti, kad teks rūpintis turto reikalais. Vieni klostysis visai neblogai ir bent jau iki savaitės pabaigos gali duoti tam tikros naudos, o kiti gali strigti. Bet tai – geras laikas apgalvoti strategiją šioje srityje. Po savaitgalio bus lengviau ieškoti reikalingų žinių, dažniau susitiksite su draugais.

Dvyniai. Grožis ir nauda. Būsite energingi, veiklūs, aplinkinius džiuginsite puikia nuotaika. Po savaitgalio šis spindesys šiek tiek priblės, bet bus lengviau tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, siekti finansinės naudos. Taip pat palanku dažniau pagalvoti apie savo jausmus ir su jais susijusią ateitį.

Vėžys. Pagalba. Dalykinius reikalus tvarkyti reikia, bet sunku – dažnai jie vyksta ne taip, kaip reikia. Vertėtų pasigilinti, kodėl taip yra. Vis dėlto po savaitgalio sulauksite pagalbos – tapsite energingesni, geresnės nuotaikos, todėl ir sau pagelbėti bus lengviau. Kita savaitė gali pamėtėti ir šiek tiek pinigų.

Liūtas. Ramiai. Noro skubėti ir dėl ko nors kovoti ir taip nebuvo daug, o po savaitgalio gali būti dar mažiau. Ką gi, atėjo metas dažniau pabūti vieniems, galbūt užsiimti šeimos reikalais, daugiau dėmesio skirti artimiesiems. Artėja palankus metas kelionei, tad dabar gerai būtų pasitikrinti planus ir kitas aplinkybes.

Mergelė. Vasara. Veiklumo atoslūgis tikėtinas darbe, profesijos srityje – šią savaitę reikalai judės tarsi ir neblogai, bet po savaitgalio prasidės ir įsitvirtins vasaros metui būdingas režimas. Kita vertus, daugiau dėmesio ir laiko bus galima skirti draugams, bendrai veiklai. Kovojantys dėl teisingumo bus narsūs.

Svarstyklės. Padirbėjant. Gali būti, kad profesiniai reikalai pamažu išsijudins – po savaitgalio ims daugėti darbų, dėmesio vertų užduočių, o kartu daugės ir energijos. Netrukus labai palankiai gali pasikeisti su kelionėmis susijusios aplinkybės, todėl dabar puikus metas žvalgytis, ieškoti, rinkti žinias.

Skorpionas. Savo ritmu. Darbe veiklos ne per daugiausia, namie viskas savo vietose – dienos slinks ramiai, be įtampos. Vis dar patiks sportinės pramogos, bet nuojauta gali sakyti, kad tas laikas jau baigiasi. Po savaitgalio prasidės palankus metas kur nors vykti ar stengtis, kad kelionė įvyktų netolimoje ateityje.

Šaulys. Namų darbai. Vargu ar bus daug veiklos darbe – čia tikėtina rutina, todėl liks daugiau laiko sau, savo pomėgiams. Ir, žinoma, galima išnaudoti palankų laiką svarbiems darbams namie. Beje, jis netrukus praeis, tad verta paskubėti. Tuos, kurie užsiėmę teisiniais reikalais, sėkmė lydės iki savaitės pabaigos.

Ožiaragis. Rūpestėliai. Nedidelių, tačiau vis tiek svarbių darbų, visokių reikalų bus ganėtinai daug. Gera žinia – kitą savaitę šis srautas gerokai išseks. Palanku rūpintis sveikata, sveikatingumo reikalais. Po savaitgalio pasidarys svarbūs asmeniniai santykiai su artimais žmonėmis – juos puoselėti seksis puikiai.

Vandenis. Permainos. Kai kas pradės keistis – po savaitgalio smagių dalykų, kūrybos, taip pat pramogų bus mažiau, o nedidelių darbų, pareigų vykdymo, rutinos – daugiau. Po savaitgalio ir sveikatingumo reikalais rūpintis bus lengviau. Rūpės ir pinigai – šioje srityje būsite linkę veikti greitai ir ryžtingai.

Žuvys. Kūryba. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, todėl geriausiai seksis tai, ką darysite ar ko imsitės patys. Visgi jausite, kad netrukus ta vidinė spyruoklė gali atsipalaiduoti. Tebetrunka geras metas rūpintis namų, šeimos reikalais. Po savaitgalio ims daugėti vasarai būdingų pramogų.