Naglio Šulijos horoskopas gegužės 14–20 dienomis: sparčiai tvarkykite svarbius reikalus

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-05-14 08:00
AA

Mėnulis vis labiau dyla ir primena, kad su mąžtančia jo šviesa svarbesnius darbus palankiau baigti, o naujus geriau pradėti, kai jis gims iš naujo. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus jausis kuo puikiausiai ir skatins mus bendrauti, judėti ir sparčiai tvarkyti visokius reikalus.

Avinas. Ramiau. Noro veikti ar kalbėti tiesmukai bus mažiau, o stabtelėti, apsidairyti, galbūt net įsijausti (kiek tai įmanoma) į aplinkybes – gerokai daugiau. Dažniau norėsis pabūti ramiai, nuošalyje. Visgi tai pavyks tik iš dalies, nes skatins galimybės gauti finansinės naudos, be to, teks palaikyti ryšį su draugais.

Jautis. Energingai. Puiki nuotaika, žvalumas, veiklumas vers judėti, todėl ir darbai tirpte tirps rankose. Geriausiai seksis tai, ko imsitės asmeniškai. Didelis įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Piniginiai reikalai irgi nebus pamiršti – galima tikėtis apčiuopiamos naudos. Pramogų gali pasiūlyti draugai.

Dvyniai. Kaip vijurkas. Būsite energingi, veiklūs, linkę daug bendrauti, sparčiai tvarkysite reikalus, kurių kaip tyčia bus nemažai, žodžiu, būsite savimi. Palanku mokytis, ieškoti reikalingų žinių, perteikti jas kitiems, rašyti laiškus, raštus. Asmeninis žavesys gal kiek priblės, bet vis tiek bus ryškus.

Vėžys. Ramiai. Aplinkybės darbe vargu ar keisis, tad geriausia bus laikytis taktikos nesikišti ir plaukti pasroviui. Namie tvarkos keisti irgi niekas neketina. Gerą nuotaiką skatins draugai arba kai kurie bendraminčiai darbe – palankus metas svarstyti ateities planus. Pagaliau paaiškės, kaip elgtis dėl kelionių.

Liūtas. Kūrybiškai. Profesijos srityje gali būti nemažai veiklos, darbų, į kuriuos bus galima žvelgti kūrybiškai. Taip pat dabar bus daug bendraujama su draugais, bendraminčiais, aptariami bendri planai, galbūt bus net bendros veiklos – ko gero, ir finansiškai naudingos, be to, kartu atsiras gerų minčių.

Mergelė. Sparčiai. Tikėtina, kad rasis nemažai veiklos profesijos srityje – darbas vys darbą, viską daryti reikės greitai, o spręsti dar greičiau, bet jums tai puikiausiai pavyks. Labai gerai seksis su komunikacija, žiniomis susijusi veikla. Kai kurie artimi asmenys dabar gali tapti itin veiklūs ir reiklūs, teks prisitaikyti.

Svarstyklės. Pareiga. Gali būti, kad darbe ir namie nieko ypatinga nevyks, vyraus gerai žinomos aplinkybės. Tačiau tai nereiškia, kad nebus ką veikti, – niekur nedings asmeniniai darbai, atidėti įsipareigojimai ir panašūs dalykai, jų teks imtis iš eilės. Gali pasiekti ir konkreti su kelionėmis susijusi informacija.

Skorpionas. Pasroviui. Pamažu apims vasarai būdingas atsipalaidavimas, vis mažiau norėsite dėl ko nors stengtis, su kuo nors kovoti ir vis dažniau trokšite tiesiog pasimėgauti tuo, kas smagu, malonu, – šioje srityje darysitės vis kūrybiškesni. Palankus laikas svarbiems susitarimams, jeigu reikia – juos įtvirtinti ir juridiškai.

Šaulys. Namie. Dalykinis gyvenimas bus gerai sustyguotas ir eis savo ritmu. Liks laiko asmeniniams reikalams, o jų gali būti nemažai – prasideda palankus metas svarbiems, jėgų bei nusiteikimo reikalaujantiems darbams, pokyčiams namie, be to, reikės apsvarstyti nemažai reikalingų pasiūlymų.

Ožiaragis. Bruzdesys. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, neatidėliotinų reikalų (dalis jų gali būti susijusi ir su sveikata), įsipareigojimų tikriausiai bus nemažai. Kita vertus, didesnių kliūčių neturėtų pasitaikyti, tad ir nuveiksite nemažai. Gražioji gyvenimo pusė irgi neliks pamiršta, pasilinksminti pavyks ne kartą.

 

Vandenis. Progos. Veiklos bus daug. Tikriausiai nenorėsite praleisti gerų galimybių finansų srityje – greiti ir ryžtingi veiksmai gali duoti apčiuopiamos naudos. Taip pat bus veiklos namie, palanku užsiimti nekilnojamojo turto reikalais. Be to, būsite itin kūrybiški sulaukę laiko smagiai pasilinksminti.

 

Žuvys. Ryžtingai. Vis aiškiau ir dažniau jausite, kad ne gyvenimo tėkmė jus neša, o patys vis ryžtingiau iriatės ten, kur reikia. Prasideda itin palankus metas atsikratyti stingulio ir imti daugiau judėti, veikti, vis didesnė sėkmė lydės ir sportuojančius. Taip pat tęsiasi geras laikas užsiimti namais, šeimos reikalais.