Naglio Šulijos horoskopas gegužės 21–27 dienoms: imkitės visų darbų iš eilės

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-05-21 08:00
AA

Mėnulio jaunatis – vėlų šeštadienio vakarą, tad ši savaitė skirta svarbesniems darbams baigti, o naujos veiklos imtis galėsime kad ir nuo ankstyvo pirmadienio ryto. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus yra stiprus, greitas, todėl ir mus skatins imtis visų iš eilės darbų bei reikalų. Tik Venera truputį tinginiaus.

Avinas. Akiratis. Jausitės atsipalaidavę, šiek tiek lyriški, kur nors veržtis ar dėl ko nors kovoti nesinorės. Tačiau tai netrukdys bendrauti – dabar būsite atviri ir judrūs, linkę plėsti akiratį, mokytis, noriai dalysitės žiniomis. Pažinčių ratas didės be pastangų. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi informacija.

Jautis. Nauda. Tikėtina, kad bus piniginių, turtinių reikalų, – todėl, kad patys užsimanysite ieškoti naudos, tačiau ir aplinkybės bus tam palankios. Šioje srityje veiksite greitai, išradingai ir net su tam tikru žavesiu. Labai veiklūs gali būti kai kurie draugai, jie ir jus sudomins bei paskatins imtis kai ko įdomaus.

Dvyniai. Būti savimi. Jausitės energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, greitai tvarkysite dalykinius reikalus, o jų bus nemažai, daug bendrausite, žodžiu, būsite tarsi pagerinta savo pačių versija. Labai palankus metas bet kokiai su žiniomis susijusiai veiklai. Vis dėlto asmeninis žavesys bus kiek priblėsęs.

Vėžys. Už lango. Gali susidaryti įspūdis, kad tikrasis gyvenimas vyksta toliau, tik ne ten, kur esate jūs. Ką gi, bus galima į viską žvelgti kaip keleiviui pro autobuso langą ir užsiimti smulkmenomis. Gali būti, kad pavyks ne tik apsispręsti dėl būsimų kelionių, bet ir imtis su jomis susijusios veiklos tiesiog dabar.

Liūtas. Judant. Profesijos srityje tikėtinas tam tikras veiklos atoslūgis, tačiau tai anaiptol nereiškia, kad galėsite tinginiauti. Būsite nusiteikę bendrauti, plėsti akiratį. Gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, transportu. Gali daugėti susitikimų su draugais ir bendraminčiais – tikrai bus ką aptarti.

Mergelė. Darbai. Gali smarkiai padaugėti darbo profesijos srityje. Suktis reikės greitai, bet kliūčių neturėtų būti. Ypač gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, bendravimu ir transportu. Gerokai veiklesnė ir reiklesnė gali tapti miela antroji pusė – ką gi, teks prie šių savybių taikytis.

Svarstyklės. Darbščiai. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, užduotys, primiršti ir nuolat galvoje laikomi įsipareigojimai rikiuosis į eilutę ir reikalaus dėmesio. Be to, palankus laikas tvarkyti kelionių reikalus – jei ne patiems kur nors vykti (dėl gerai žinomų aplinkybių), tai bent apsispręsti dėl ateities.

Skorpionas. Lūkuriuojant. Atrodys, kad nieko ypatinga nevyksta: darbe darbo ne per daugiausia, namie karaliauja įprasta tvarka... Žodžiu, telieka plaukti pasroviui, ilsėtis, stebėti ir kaupti jėgas ateičiai. Sėkmė lydės tvarkant kai kuriuos finansinius reikalus, be to, vis labiau patiks sportinės pramogos.

Šaulys. Svarbiausi dalykai. Gali būti svarbios dvi sritys – namai ir žmonės (santykiai). Namuose palankus metas svarbiems darbams, veiklai, kuri padės viską sudėlioti į reikalingas vietas. Taip pat bus svarbūs asmeniniai ryšiai – susitikimai, pokalbiai akis į akį gali atnešti ir reikalingų žinių, ir naudos (vėliau).

Ožiaragis. Taip reikia. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigų vykdymo ir panašios veiklos gali būti ne taip jau mažai, teks griebtis visko iš eilės. Palanku užsiimti ir sveikatos reikalais, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žemės ūkiu, daugiau dėmesio gali sulaukti ir mielieji namų augintiniai.

Vandenis. Linksmai. Mielas ir smagus laikas, suteikiantis daug galimybių pasilinksminti. Būsite labai kūrybiški, ne kartą gražiais, maloniais dalykais džiuginsite ir esančius šalia. Bus ir piniginių reikalų, juos tvarkysite greitai, energingai ir ryžtingai. Žinoma, ir atitinkamos naudos ilgai laukti nereikės.

Žuvys. Labai. Jausitės energingi, veiklūs, sportiški. Geriausiai seksis tie darbai ir veikla, kurių imsitės ar kuriuos prižiūrėsite patys. Puikus metas sportuojantiems – laimėjimai tarsi patys ieškos jūsų. Sėkmė lydės ir tuos, kurie stengiasi, kad namie būtų dar jaukiau, dar gražiau ir tvarkingiau, o namiškiai – dar laimingesni.