Naglio Šulijos horoskopas Gegužės 23–29 dienoms

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulis dyla, bet dar gana didelis ir mums nei padės, nei trukdys. Saulė su Merkurijumi keliaus Dvynių ženklu ir pagelbės tvarkyti dalykinius reikalus, daugiausia tuos, kurie gerai žinomi ir suprantami. Venera Jaučio ženkle leis pasimėgauti gyvenimo malonumais, o iš Marso Vėžyje nebus nei kario, nei sportininko.

Avinas. Kelios sritys. Aplinkybės vers skirti dėmesį kelioms sritims. Viena jų – šeimos reikalai, namai, čia neskubant galima imtis svarbių darbų ir pertvarkų. Sėkmė lydės tuos, kurie plečia akiratį, mokosi, ieško reikalingų žinių. Taip pat palanku tvarkyti piniginius, turto reikalus, siekti finansinės naudos.

Jautis. Su malonumu. Būsite atsipalaidavę ir linkę mėgauti gyvenimo teikiamais malonumais. Geras laikas rūpintis savo savijauta ir išore, įsigyti daiktų arba drabužių. Įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Atrodo, sėkmė neaplenks ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant naudos. Patiks judėti.

Dvyniai. Būti savimi. Energijos nestigs – reikalus tvarkysite greitai, o jų gali būti ne taip ir mažai, kalbėsite (neprarasdami konkretumo) dar greičiau. Bus daug susitikimų. Puikiai seksis mokytis, ieškoti reikalingų žinių, rašyti laiškus, raštus. Dėmesio sulauks ir piniginiai reikalai – čia veiksite ryžtingai, tačiau atsargiai.

Vėžys. Energija. Vidinė būsena skatins veikti. Susikaupusią energiją nukreipti tinkama linkme gali būti sunkoka, tad geriausia pradėti nuo paprastų dalykų, vėliau viskas įsibėgės, tapsite drąsesni, reiklesni sau ir kitiems. Palankus metas sportuojantiems. Pramogų, smagių užsiėmimų padės rasti draugai.

Liūtas. Neskubant. Dienos slinks ramiai. Darbe veiklos ne per daugiausia, tačiau gali būti smagių aplinkybių. Seksis tiems, kurių profesinė veikla susijusi su grožio arba patogumo kūrimu. Trokšite susitikti su artimais bičiuliais, tad ieškosite jų draugijos – atsiras ir bendros veiklos, kurios imtis bus galima tiesiog dabar.

Mergelė. Ristele. Nestigs veiklos profesijos srityje. Tačiau vyraus nedideli darbai ir greitai sutvarkomi reikalai, dėl to labai nepavargsite. Ar šie darbai duos apčiuopiamos naudos – kitas klausimas. Gali, bet ne iš karto. Palankus metas keliautojams – pavyktų puikiai pailsėti ir pasisemti daug įspūdžių.

Svarstyklės. Visu greičiu. Gali daugėti neatidėliotinų darbų. Kita vertus, jėgų ir ambicijų būti geriausiems taip pat nestigs, dėl to viskas vyks sklandžiai. Geras metas keliauti, ypač jei galima suderinti poilsį ir pažintinę veiklą. Taip pat sėkmė lydės tuos, kurie palaiko dalykinius ryšius su užsieniu.

Skorpionas. Pasirinkimas. Ko gera, dalykinėje veikloje vyraus įprasta rutina, tad ši sritis tikrai neišvargins, bet galimi tam tikri naudingi pasiūlymai. Kasdienybę be jokio sąžinės graužimo galima iškeisti į sportinę kelionę, kurioje geriausias poilsis yra nuotykiai. Palanku puoselėti ryšį su jums svarbiu žmogumi.

Šaulys. Pasidairant. Darbų antplūdis darbe mažai tikėtinas, aplinkybės namie staigmenų irgi neturėtų pateikti. Teliks užsiimti savimi. Viena galimų sričių – sveikata, ja rūpintis metas labai geras. Naudingų įdomybių gali pateikti kai kurie artimi žmonės, reikės tik netrukdyti jiems pareikšti savo nuomonę.

Ožiaragis. Dirbk ir švęsk. Nedidelių, tačiau neatidėliotinų ir gana svarbių darbų gali būti nemažai. Laimė, šioje srityje viskas vyks sklandžiai, dėl to nenuvargsite. Taip pat dabar nestigs progų smagiai pasilinksminti, puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Atrodo, ir jausmai gali rasti priežastį atsiskleisti.

Vandenis. Kūryba. Metas labai linksmas – bus daug galimybių pasismaginti. Atrodo, to ir neignoruosite, mat darbe vyraus įprasti darbai, tad daug laiko neatims. Įkvėpimas bei sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su scena arba kūryba. Taip pat bus lengva namus daryti gražesnius ir jaukesnius.

Žuvys. Namai ir ne tik. Dėmesio bei pastangų gali tekti skirti namams ir šeimos arba giminės reikalams. Šioje srityje bus lengva imtis iniciatyvos. Palanku tvarkyti su namais susijusius biurokratinius reikalus. Atrodo, neliks pamiršti ir draugai, galimos ir trumpos smagios išvykos. Patiks sportinės pramogos. 

Skaitykite daugiau