Naglio Šulijos horoskopas gegužės 7–13 dienomis: palanku tęsti pradėtus asmeninius darbus

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-05-07 08:03
AA

Po šiandien įvyksiančios pilnaties nakties šviesulys pradės mažėti, tačiau bus palankiai nusiteikęs tų, kurie tęs asmeninius darbus, atžvilgiu. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus su Saule keliaus Jaučio ženklu ir bus praktiškas, o antradienį pereis į Dvynius ir sustiprėjęs padės mums dar labiau pasinerti į darbus.

Avinas. Nauda. Būsite veiklūs, išradingi, geros nuotaikos. Profesijos srityje vyraus įprasti darbai, tačiau šiuo metu seksis siekti turtinės naudos. Lobiais lyg ir nekvepia, vis dėlto galutinis rezultatas džiugins. Džiugins ir bendravimas su draugais, artimais giminaičiais – dabar jo bus vis daugiau ir smagesnio.

Jautis. Su įkvėpimu. Būsite puikiai nusiteikę, linkę bendrauti, tad galima numanyti, kad ir dalykiniai, ir asmeniniai reikalai bus tvarkomi sparčiai, su įkvėpimu ir greitai duos laukiamos naudos. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su informacija. Tikėtina, kad ir piniginiai reikalai bus visai neblogi.

Dvyniai. Prieš startą. Vidinė būsena nesikeis – būsite atsipalaidavę ir linkę mėgautis gyvenimu. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Asmeniniuose santykiuose galima tam tikra pauzė arba gali paaiškėti, kad ne visos viltys išsipildo. Nusiteikite, kad netrukus padaugės darbo profesijos srityje.

Vėžys. Mastelis. Svarbūs iššūkiai menkai tikėtini. Dienos slinks ramiai, dėmesys bus skiriamas reikalams, kurių mastelis nelabai didelis. Iki savaitgalio gali atsirasti mažų darbų, tačiau juos reikės pareigingai vykdyti. Savaitgalis bus skirtas tvarkai palaikyti, o po jo gali būti ir svarbių susitikimų bei pokalbių.

Liūtas. Darbai. Nestigs veiklos profesijos srityje. Labiausiai tikėtina, kad teks daryti tai, ką geriausiai mokate. Tinkamas metas veiklai, susijusiai su informacija, sėkmė lydės ir tuos, kurie kovoja dėl teisingumo. Puikus laikas palaikyti ryšius su artimais draugais, o po savaitgalio iš jų galite sužinoti kai ką naudingo.

Mergelė. Prasideda. Iki savaitės pabaigos dienos slinks ramiai, iššūkiai menkai tikėtini. Savaitgalį dėmesys bus padalytas – rūpinsitės namais, tačiau bus galimybė ir truputį pasilinksminti. Po savaitgalio ims daugėti darbų profesijos srityje. Kol kas jie bus nedideli, bet aišku, kad pavasarinis darbymetis įsibėgėja.

Svarstyklės. Smulkmenos. Tikėtina, nestigs veiklos. Iki savaitgalio reikės atkreipti dėmesį į piniginius reikalus – gali pasitaikyti galimybių gauti naudos. Savaitgalis pasiūlys pajudėti, galbūt pabendrauti su mielais žmonėmis. Kitą savaitę tiks užsiimti kai kuriais šeimos reikalais ir... truputį pasilinksminti.

Skorpionas. Ana pusė. Daug priklausys nuo jūsų gebėjimo palaikyti draugiškus ryšius, ypač su kai kuriais asmenimis, – būtent iš jų galite sulaukti ir naudingų žinių, ir vertingų pasiūlymų. Neblogai seksis tiems, kurių veikla susijusi su teise, teisingumu. Laikas, kai palanku energingai ką nors daryti, eina į pabaigą.

Šaulys. Neišsisukinėjant. Visokių darbų, gana svarbių reikalų, kurių reikia imtis dabar, gali būti ne taip jau mažai. Tačiau didesnių kliūčių neturėtų būti, todėl su viskuo susitvarkysite nesunkiai. Palankus metas deryboms ir dalykiniams susitarimams. Nedidelių, bet naudingų piniginių reikalų gali būti po savaitgalio.

Ožiaragis. Pabaigos. Visai smagus metas – nestigs galimybių daryti ką nors mielo, smagaus, truputį pasilinksminti. Progų pasireikšti sulauks ir padidėjęs kūrybiškumas. Visgi smagusis laikas eina į pabaigą, po savaitgalio vis dažniau teks prisiminti pareigas. Baigiasi ir palankus metas rūpintis piniginiais reikalais.

Vandenis. Daug visko. Vis dar būsite energingi ir sportiški. Tačiau įkvėpimo veikti laikas baigiasi, po savaitgalio pasidarys svarbu ne tai, kokie esate, o kokios naudos galima gauti. Ir pastangos pakryps ta linkme. Vis dar palanku stengtis dėl šeimos narių gerovės. Prieinamos pramogos taip pat neliks pamirštos.

Žuvys. Akiratis. Jausitės atviri, linkę bendrauti ir noriai ieškosite reikalingų ar tiesiog įdomių žinių. Būsite ir judrūs – žinoma, tiek, kiek leis išorinės aplinkybės. Tęsiasi palankus metas stengtis, kad namie būtų jaukiau ir gražiau. Po savaitgalio padaugės energijos, prasidės geras laikas sportuojantiems.