Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 13-19 dienoms: tvarkydami reikalus nesnauskite

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Kasdien vis pilnesnis Mėnulis danguje tarsi byloja: paskubėk, tvarkydamas savo reikalus nesnausk, o sustiprėjęs Merkurijus tikrai padės. Beje, jis dabar susitinka su Jupiteriu – tokiu metu žodis virsta Mokymu. Skorpiono ženklu keliaujanti Venera bus nusiteikusi aistringai, o menišku Žuvų ženklu slenkantis Marsas praras karingumą.

Avinas. Lūkuriuojant. Darbe darbo ne per daugiausia, bet tik kol kas – artėja metų pabaiga, tada visiems ir parodysite, kas ir kaip. O dabar palankus metas dalykinėms kelionėms, taip pat dalykiniams ryšiams su užsieniu palaikyti. Tam tikros finansinės naudos galima tikėtis po savaitgalio. Įspūdį darys jūsų žinios.

Jautis. Ryšys. Darbe šiek tiek padirbėti reikės iki savaitgalio, vėliau viskas kuriam laikui atslūgs. Dabar svarbūs gali būti santykiai su kai kuriais asmenimis – juos palaikyti, puoselėti yra labai geras metas. Taip pat galima tikėtis mielų pažinčių. Artėja palankus laikas metų pabaigos kelionei.

Dvyniai. Banga. Svarbus gali būti gana artimas žmogus, jo mintys, darbai, reikalai. Gali būti, kad sulauksite vertingų idėjų ir pasiūlymų, jus skatins daryti beveik be galimybės rinktis. Kai kas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Jums teliks arba ant šios bangos šokti ir leistis nešamiems, arba kovoti su ja.

Vėžys. Ne tik darbai. Susikaupę nedideli darbai vers imtis visų iš eilės. Nieko nepadarysi, teks visa tai įveikti. Gera žinia yra ta, kad progų smagiai pasilinksminti, taip pat parodyti savo kūrybiškumą irgi bus nemažai. Be to, puikią atmosferą papildys išgyvenami jausmai – bus progų jiems atsiskleisti.

Liūtas. Šventė. Dabar rūpės ne profesinė sėkmė, nebent jūsų veiklos sritis yra scena. Priežastis ta, kad jūsų kūrybiškumas darys puikų įspūdį aplinkiniams, būsite linksmi ir žaismingi, o ir progų smagiai pasilinksminti bus daugybė. Žodžiu, gyvenimas atsisuks gražiąja puse. Ir dar pavyks išpuošti namus.

Mergelė. Namai. Daugiausia dėmesio gali tekti skirti namams, šeimos reikalams – dabar geras metas stengtis, kad čia visiems būtų smagiau ir jaukiau. Imtis iniciatyvos bus lengva, tiesa, geriau suderinti su mieląja antrąja puse, nes ši turės savo viziją, kaip kas turi būti. Bus nesunku rasti laiko smagiai pasišnekučiuoti su draugais.

Svarstyklės. Tik spėk suktis. Pirmiausia ir reikės, ir norėsis daug bendrauti, be to, dabar geras metas mokytis, mokyti kitus, plėsti akiratį ir domėtis viskuo, kas jums įdomu. Sėkmė lydės ir tvarkant piniginius reikalus. Atrodo, planas tam tikrą pajamų dalį skirti namams šįkart pavyks. Pavyks ir rūpintis sveikatos reikalais.

Skorpionas. Su malonumu. Būsite atsipalaidavę, spinduliuosite nepakartojamą žavesį, be to, bus lengva sukurti ką mielo ir gražaus ne tik sau, bet ir esantiems šalia. Atrodo, išties nemenka sėkmė lydės ir tuos, kurie tvarko piniginius reikalus, siekia apčiuopiamos naudos. Sportinio tipo pramogos vis geriau seksis.

Šaulys. Pergalės būsena. Būsite energingi, veiklūs bei išradingi – ir asmeniniai, ir dalykiniai darbai tirpte tirps rankose, taigi bus lengva pelnyti pagarbą ir pripažinimą. Ypač gerai seksis veikla, susijusi su įtikinėjimu. Tebėra palankus metas imtis svarbių darbų namie. Galimą namiškių maištą nuslopinti bus nesunku.

Ožiaragis. Neskubiai. Dienos bėgs gana ramiai – darbe, profesijos srityje veiklos ne per daugiausia, namie irgi viskas tekės sava vaga. Na, gal kitos savaitės pradžioje reikės greitai ką patvarkyti. Iš tiesų gana įtemptos veiklos metas prasidės visai netrukus, dėl to dabar galima kaupti jėgas ir trumpam kur nors šastelėti pasidairyti.

Vandenis. Bendraminčiai. Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek smagių, malonių dalykų. Žinoma, jei darbas susijęs su grožiu, tuomet sėkmė garantuota. Dabar bus labai svarbu kaip galima daugiau bendrauti su artimiausiais draugais, imtis ko nors smagaus, o su kolegomis ne tik kurti planus, bet ir kai ką jau pradėti įgyvendinti.

Žuvys. Ryžtas. Darbe teks įtemptai triūsti. Bet ir jėgų turėsite daug, ir labai norėsite būti geriausi, dėl to rezultatas gali nustebinti ne tik jus pačius, bet ir kai kuriuos aplinkinius. Nuolat lydės puiki fizinė forma, nestigs ir ryžto – net siekiant tikslo kam nors kibti į atlapus. Puikiai seksis sportuojantiems. 

Skaitykite daugiau