Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 14-20 dienoms

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Mėnulis sklandžiai dyla, jaunatis – pirmadienį. Vadinasi, naujus darbus palankiau pradėti antradienį. O trečiadienį Saturnas pereis iš Šaulio į Ožiaragį ir išbus jame maždaug pustrečių metų. Būdamas čia jis skatins nuoseklumą, atkaklumą, kantrybę ir panašias dorybes. Vis geriau ir geriau Skorpiono ženkle jausis Marsas. O kai Marsas jaučiasi gerai...

Avinas. BEVEIK NIEKO. Kol kas nieko ypatinga – nuotaika tikrai nebloga, o darbe darbų ne per daugiausia. Namie taip pat visi ir viskas savo vietose. Galbūt kiek smarkiau padirbėti teks nebent po savaitgalio, bet reikia nusiteikti, kad netrukus darbai tiesiog griūte užgrius. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų išteklių savo veiklai plėsti.

Jautis. SU BANGA ARBA PRIEŠ JĄ. Dabar ganėtinai svarbūs bus ne jūsų, o artimo asmens siekiai bei veiksmai. Tikėtina, kad tas asmuo bus labai veiklus, dėl to jums teks rinktis – arba su ta savotiška banga kovoti, arba leistis jos nešamiems ir pažiūrėti, kur galiausiai atsidursite (labai gali būti, kad tai būtų naudinga jums vieta arba aplinkybės).

Dvyniai. KASDIENIŠKAI. Nestigs nedidelių, bet gana svarbių kasdienių darbų, kapstymosi visokiose smulkmenose ir rutinoje. Dabar – labai geras metas svarbiems dalykiniams pokalbiams, deryboms (nors tikėtina, kad galutinį susitarimą pavyks pasiekti vėliau), taip pat – teisiniams, juridiniams reikalams tvarkyti. Dažniausiai sėkmingai.

Vėžys. SMULKMENOS. Veikti tikrai bus ką, bet vyraus nedideli darbai, gretos užduotys. Kadangi aplinkybės čia ne visuomet klostysis sklandžiai, įspūdingų pasiekimų tikėtis neverta. Taip pat rūpės pramogos, galimybė smagiai prasimankštinti – tai pavyks kuo puikiausiai. Svarbesniems susitikimams ir pokalbiams tiks laikas po savaitgalio.

Liūtas. NAMŲ DARBAI. Pasidarys svarbūs namai ir šeimos reikalai. Norėsis, kad pokyčiai vyktų greitai, o tvarka būtų pavyzdinė. Energijos tam pakaks, viskas vyks greitai, bet reikia suprasti, kad namiškiams komandinis tonas neprivalo patikti. Dar bus ir smagių dalykų. Atrodo, pasilinksminti pavyks iš širdies, bent jau savaitgalį.

Mergelė. SAVAS LIZDELIS. Patiks tvarkytis namuose, daryti juos jaukesnius, gražesnius. Namiškiai noriai prisijungs, dėl to ir šventiškas vaizdas, ir nuotaika atsiras beregint. Su namais susiję dalykiniai reikalai klostysis ne taip sklandžiai, dėl to bus išmintinga per daug jų neskubinti. Išėję iš namų būsite labai judrūs, patiks eiti ar važiuoti greitai.

Svarstyklės. NAUDA IR PRAMOGA. Svarbūs gali pasidaryti piniginiai reikalai. Čia būsite linkę veikti greitai, energingai, dėl to ir sėkmė neužtruks. Taip pat patiks daug bendrauti. Dalykinės kalbos varys nuobodulį, vargu ar bus naudingos, o štai smagiai pabendrauti su draugais, senais ar naujais pažįstamais tikrai pavyks puikiai.

Skorpionas. VALIA IR RYŽTAS. Būsite valingi, veiklūs, veržlūs, puikios fizinės būklės, dėl to darbai vyks greitai ir sklandžiai. Galimas trūkumas – ne visiems patiks komandinis tonas. Bet greičiausiai nuspręsite, kad tai – ne jūsų bėda. Vis didesnė sėkmė lydės sportuojančius. Dėmesio nestokos ir piniginiai reikalai, tik ne visi vyks sklandžiai.

Šaulys. MALONŪS DALYKAI. Veiklos tikrai nestigs. Tačiau dalykiniai reikalai kai kur strigs, vėluos, kai ką teks atidėti. Panašiai aplinkybės klostysis ir tiems, kurių veikla susijusi su informacijos perteikimu. Vis dėlto metų pabaigai būdingos pramogos, malonūs dalykai vyks sklandžiai ir teiks daug džiaugsmo ne tiktai jums, bet ir šalia esantiems.

Ožiaragis. IŠ LĖTO. Atrodo, dienos bėgs ramiai, į prieššventinį šurmulį galėsite žvelgti tarsi iš šalies, liks laiko pamąstyti apie gyvenimo esmę bei prasmę. Visgi po savaitgalio ką nors nuveikti noro bus daugiau, tad svarbesnius darbus geriau paskirti tam metui. Be to, artimi draugai stengsis įtraukti į bendrą veiklą, o ji bus išties įdomi.

Vandenis. PASIEKIMAI. Gali būti, jog darbe veiklos bus vis daugiau, užduotys tikrai rimtos, bet ir jėgų bei noro būti geriausiems nestigs, dėl to rezultatas bus išties puikus. Be to, dabar gali būti svarbūs ir artimiausi draugai, bendraminčiai – bendra dalykinė veikla kažin ar vyktų sklandžiai, tačiau linksmintis, daryti ką mielo ir smagaus pavyktų puikiai.

Žuvys. TOKS METAS. Šiuo metu gali būti svarbios dvi sritys – darbas ir kelionės. Profesijos srityje dideli pasiekimai vargu ar tikėtini, mat vis kas nors strigs, vėluos. Žodžiu, didelės sėkmės tikėtis neverta. O štai su darbu susijusios smagios, malonios aplinkybės klostysis kuo puikiausiai. Taip pat dabar palankus metas judriai nuotykių kelionei.

Skaitykite daugiau