Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 21–sausio 3 dienoms

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2017-12-21 07:55
AA

Nereikia būti „kietu“ astrologu, kad pasakytum, jog iki savaitės pabaigos rimto darbo jau nebus, o po savaitgalio – irgi. Ir vis dėlto... Saulė šiandien pereina į patį šalčiausią ir pareigingiausią Zodiako ženklą Ožiaragį. Venera, švenčių valdovė, į Ožiaragį pereis pirmadienį, Saturnas jau ten, taigi ir pareigingumo stoka neturėtume skųstis.

Avinas. VALDŽIOS RANKOSE. Atrodo, veiklos daugės. Metų pabaigoje dažnai taip nutinka, tuomet visi pirštai rodo į jus – atseit, kas dar, jei ne jis? Kita vertus, yra aišku, kad sėkmė šioje srityje gali pareikalauti itin didelių pastangų ir kantrybės net švenčių dienomis. Po savaitgalio vėl imsite visas vadžias į savo rankas. Visose srityse.

Jautis. DARBAS IR TYLA. Labai gali būti, kad tuo metu, kai kiti užsiims savais reikalais arba kuo tik nori, jums teks padirbėti. Bent jau artimiausiomis dienomis. Vėliau, švenčių dienomis, ir norėsis, ir bus galimybių daugiau pabūti su žmonėmis, kurie vidumi panašūs į jus, dėl to artimi. Po savaitgalio kurį laiką nesinorės nei nieko daryti, nei matyti.

Dvyniai. PAŠNEKESIAI. Darbai darbe, bent jau rimtesni, aiškiai lauks kitų metų, o kitose srityse veiklos nestigs. Tikrai nestigs susitikimų ir pasikalbėjimų apie gan svarbius dalykus – po švenčių netgi produktyvių. Palankus metas prisiminti, kas sveikatai naudinga, o kas ne. Po šventinių dienų ateis puikus metas susitikti su artimais draugais.

Vėžys. NE TIK. Dabar bus galima išnaudoti kelias galimybes. Gali būti, jog santykiai su antrąja puse pasidarys ne tik svarbūs, bet ir pareikalaus šiek tiek kantrybės bei santūrumo. Taip pat bus lengva ne tik prisiminti kai kurias sveikos gyvensenos žinias – net sėdint prie švenčių stalo, bet ir jas panaudoti. Bus progų smagiai pajudėti.

Liūtas. TVARKA IR ŠYPSENA. Nestigs kasdienių rūpesčių ir pareigų, jas teks vykdyti, o pareigingumas neleis nuo jų išsisukti. Kai nereikės dirbti ar mandagiai sėdėti už stalo, būsite labai linksmi, iškalbingi, dėl to išradingai pralinksminsite esančius šalia. Namie būsite linkę visiems vadovauti, o tai ne visiems patiks. Užtai tvarka bus.

Mergelė. BRUZDESYS. Namie bus daug bendravimo, svečių, žodžiu, širdžiai mielo bruzdesio. Labai smagių susitikimų, malonaus bendravimo švenčių dienomis bus ir ne namie. Darbo dienomis aplinkybės produktyvaus darbo tikriausiai neskatins. Gali aplankyti pagunda leistis į skambesnes pramogas. Kažin ar ji bus verta dėmesio.

Svarstyklės. POKALBIAI. Būsite labai atviri, daug ir mielai bendrausite. Daugiausia dėmesio ir pastangų sulauks namai ir šeimos nariai. Galų gale šiuo metų laiku tai ir savaime suprantama. Tiesa, čia gali prireikti kantrybės ir nuoseklumo, mat ne viskas gali klostytis taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Bus pasidomėta ir piniginiais reikalais.

Skorpionas. TVIRTAI IR GREITAI. Energija, puiki sportinė forma ir noras viską daryti greičiau bei efektyviau niekur nedings, net sustiprės. Kalbos dažniausiai tik vargins, tačiau namiškiai tikrai sulauks pakankamai dėmesio ir šilumos. Švenčių dienomis lydės puiki nuotaika, pasilinksminti tikrai mokėsite. O po to – pasirūpinti ir piniginiais reikalais.

Šaulys. ŽAISMINGAI. Būsite atviri, mielai bendrausite visokiomis temomis, aplinkiniai ne kartą juoksis iš jūsų pokštų. Dalykinius reikalus tvarkysite greitai ir išradingai. Atrodo, bus ir piniginių reikalų, dėl to atidumas ir apdairumas tikrai pravers. Šventės, atrodo, bus skirtos namams ir namiškiams, o linksmybių bus po to.

Ožiaragis. KAIP PRIDERA. Energijos, veiklumo ir geros nuotaikos tik daugės, ir dalykinė veikla, ir asmeniniai reikalai vyks vis sklandžiau. Darbų darbe tikrai nebus daug. Iki savaitės pabaigos sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, patiks ir seksis mielai bendrauti su įdomiais žmonėmis, šeimos nariai irgi neliks pamiršti.

Vandenis. TIESIOG APLINKYBĖS. Kai kiti rūpinsis artėjančiomis šventėmis arba ilsėsis po jų, jums gali tekti padirbėti. Bent jau galimybių nuveikti ką naudingo tikrai nestigs. Laisvu nuo darbų metu daugybę dalykų aptarti reikės su draugais bei kolegomis darbe. Dėl šių aplinkybių šventinė nuotaika bus tarsi šone, bet galiausiai jus pasieks.

Žuvys. ASMENINĖ DOVANĖLĖ. Šventės bus šventės – su tinkama nuotaika, tinkamais žmonėmis ir esant tinkamoms aplinkybėms, o jums patiems bus lengva jose nardyti visus kerint savo žavesiu. Kitu metu bus reikalų darbe. Vyraus nedideli, greitai aptariami ir sutvarkomi, bet dėmesio jiems reikės. Po švenčių bus palanku tvarkyti piniginius reikalus.