Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 6-12 dienoms: laikas palankus asmeniniams reikalams

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulio jaunatis prasidės rytoj, penktadienį. Tada bent dvi savaites bus galima drąsiai tvarkyti asmeninius reikalus, o Merkurijus labai padės sprendžiant ir dalykines užduotis. Įtampa tarp Saulės ir Marso silps, tad įvairių nesusipratimų, gedimų tikimybė taip pat mažės. Venera Skorpione yra aistringa, bet įsismarkauti jai kol kas neleis draugystė su šaltuoju Saturnu.

Avinas. Linksmiau. Jausmas, kad kažkas stumia elgtis ne taip, kaip norite, sklaidysis, dėl to nuotaika bus geresnė, o apmaudžių nesusipratimų tikimybė – mažesnė. Darbe kiek daugiau darbo bus pirmoje kitos savaitės pusėje. Palankus metas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniečiais, ieškoti su kelionėmis susijusių žinių.

Jautis. Ryšys. Atrodo, darbe bus svarbiausia ne darbai, nors po savaitgalio reikės suktis kiek sparčiau. Bet nepervargsite, tik daugiau nuveiksite. Iš tiesų dabar svarbiausia gali būti asmeniniai santykiai su kai kuriais, greičiausiai artimais, žmonėmis arba tokiais, kurie nori būti artimi. Šį ryšį puoselėti – puikus metas.

Dvyniai. Banga. Gali būti, kad dabar svarbiausia bus ne jūsų nuomonė, o artimų žmonių mintys, siekiai ir darbai. Bus galimybė sulaukti ir vertingų siūlymų, idėjų – tai gali paskatinti veikti. Jums teliks nuspręsti, ar šokti ant šios bangos (et, buvę nebuvę!), ar kovoti su ja. Kai kas panašaus gali būti ir dalykinėje srityje.

Vėžys. Prievolės. Nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, pareigos, prievolės primins apie save ir vers imtis visko iš eilės. Gali būti, kad reikės rūpintis ir sveikata, tik nebūtinai sava. Tačiau bus ir vis daugiau progų smagiai pasilinksminti, o aplinkinius džiugins vis ryškiau pasireiškiantis jūsų kūrybiškumas.

Liūtas. Kūryba. Dabar svarbiausia bus gražioji gyvenimo pusė: galimybių pasilinksminti daugės diena po dienos, patys žibėsite sąmoju, skleisite puikią nuotaiką, be to, būsite kūrybiški, dėl to bus lengva padaryti gerą įspūdį aplinkiniams. Ateina puikus metas stengtis, kad namie būtų dar jaukiau ir gražiau.

Mergelė. Namai. Atrodo, daugiausia dėmesio bus skiriama šeimos reikalams, – ir dėl to, kad norėsite, ir dėl to, kad bus palankių progų. Čia galima bus daug nuveikti, darbai vyks sklandžiau ir lengviau, anksčiau trukdę asmenys tols ir užsiims savo reikalais. Žinoma, visada atsiras laiko smagiai paplepėti su draugais.

Svarstyklės. Draugai. Atrodo, bus galima grįžti prie piniginių reikalų, – progų bus, todėl ir naudos galima tikėtis. Visgi daug svarbesnė bus galimybė smagiai pabendrauti su įdomiais žmonėmis, puikiai seksis ir tiems, kurie mokosi arba moko kitus, ieško reikalingos informacijos. Darbe darbo neturėtų būti daug.

Skorpionas. Jausmai. Netikėtai gali atsigauti asmeninis jūsų žavesys – vėl kerėsite aplinkinius, nebus keista, jeigu parodysite ir savo jausmus. Tačiau svarbūs bus ne vien jie, bet ir piniginiai reikalai – aplinkybės čia klostysis vis geriau, dėl to ir naudos ilgai laukti nereikės. Patiks sportinės pramogos.

Šaulys. Neribotos galimybės. Nuotaika bus puiki, būsite energingi, veiklūs, dėl to ir asmeniniai, ir kitokie reikalai, darbai vyks greitai ir veiksmingai, taigi nuveiksite nemažai. Puikiai seksis ir strateginės reikšmės planus brandinti. Savo mintis ir energiją pavyks vis geriau derinti su poreikiu ką nors keisti namie.

Ožiaragis. Ramu. Aplink nestigs skubančių žmonių, tačiau jūsų tai beveik nepalies – bruzdesį stebėsite iš šalies. Galutinai neužmigti padės draugai, jie sugalvos, ko smagaus ir įdomaus dabar galima būtų imtis. Šiokių tokių piniginių reikalų gali atsirasti jau po savaitgalio, tikėtina ir tam tikra nauda.

Vandenis. Draugai. Darbe darbo arba jau nedaug, arba dar nedaug, gali būti tam tikrų malonių aplinkybių. Jos džiugins. Dar labiau džiugins artimi draugai – kartu bus smagu daryti ką nors visiems įdomaus. Taip pat dabar gali būti svarbūs piniginiai reikalai – pastangos šioje srityje duos vis daugiau naudos.

Žuvys. Jėga. Gali būti, kad teks raitotis rankoves, – darbe teks imtis daug visokių užduočių. Geroji žinia – energija ir užsispyrimas atitiks iššūkius, dėl to per trumpą laiką pavyks daug nuveikti, atitinkamai būsite ir vertinami. Taip pat dabar daugės fizinių jėgų, patiks sportuoti ar tiesiog veikti ryžtingai, greitai. 

Skaitykite daugiau