Naglio Šulijos horoskopas gruodžio 7–13 dienoms

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Metų pabaiga, tad spaudžia neatlikti darbai. Dėl dylančio mėnulio tai daryti bus patogu, tačiau Zodiako ratu grįžtantis Merkurijus dalykinės veiklos neskatins. Šeštadienį Marsas pereis iš Svarstyklių į Skorpioną ir dėl savo tikslų kovoti skatins be jokio gailesčio. Ypač tuos, kurie dėvi antpečius. Laimė, Venera Šaulio ženkle bus labai romantiška.

Avinas. Į LAISVĘ. Nuo būtinybės bent jau atsižvelgti į kitų nuomonę ar taikytis prie nepatinkančių aplinkybių tikrai išsivaduosite. Tačiau išėjus į laisvę ne visada aišku, ką daryti ir ko siekti. Panašiai ir bus, nebent leidžiatės į kelionę – malonių įspūdžių tikrai pakaks. Tiems, kurie ieško papildomų išteklių savo veiklai plėsti, – palankus metas po savaitgalio.

Jautis. IR VĖL. Gali atrodyti, kad žmogiški santykiai – tai nesibaigianti istorija, kuri ne visuomet patogi: tikėtina, jog po savaitgalio vėl didės reikalavimai jūsų atžvilgiu, o dalykinės aplinkybės pasirinkimo laisvės irgi nesuteiks. Teks prisitaikyti. Geroji žinia – laukia labai smagus savaitgalis, o finansinė sėkmė gali būti susijusi su antrosios pusės reikalais.

Dvyniai. ANA PUSĖ. Daug kas priklausys ne nuo jūsų pastangų, o nuo kitų požiūrio bei veiklumo. Bet, atrodo, tai, kas tarsi eina į jus, yra labai pozityvu, draugiška, verta priimti, bent jau asmeninių santykių srityje. O dalykiniai santykiai neprivalo vykti taip sklandžiai. Savaitgalį už pastangas siekiant tvarkos ir šilumos namiškiai tikrai bus dėkingi.

Vėžys. DĖMESIO KRYPTIS. Kasdieniai darbai dažniausiai bus smagūs, neįkyrūs. Palankus metas rūpintis sveikata ar bent jau skirti jai dėmesio. Iki savaitgalio dėmesys ne kartą gali nukrypti piniginių reikalų link, pastangos šioje srityje gali atnešti tam tikros naudos. Po savaitgalio paaiškės, kad metų pabaigos pramogos gali būti ir labai energingos.

Liūtas. SU MALONUMU. Daryti ką rimta visai nesinorės, mat laikas palankus pramogoms, bet ne profesiniams siekiams. Žinoma, jeigu jūsų darbas džiuginti kitus – jums prilygti bus tikrai sunku. Maža to, po savaitgalio prasidės puikus metas viską į savo vietas išstumdyti namie. Namiškiai gali būti nelabai patenkinti dėl griežtumo, bet tai bus efektyvu.

Mergelė. ŠVENTIŠKAI. Dėmesio paprašys kelios sritys. Pirmoji – namai, šeimos reikalai. Atrodo, bus lengva padaryti taip, kad geroji metų pabaigos dvasia ir nuotaika čia pasijustų puikiai. Atsiras daug priežasčių eiti ir važiuoti greitai, bet apdairiai, o kalbėti – įtaigiai. Svarbesni piniginiai reikalai dėmesio, atrodo, sulauks iki savaitės pabaigos. Nauda irgi galima.

Svarstyklės. KRYPTYS. Būti šiaip energingais smarkuoliais nebesinorės – po savaitgalio pastangos įgaus aiškią kryptį: tai pajamos, finansinė nauda, kurios dabar galima tikėtis. Tačiau ne vien tai šiuo metu rūpės – būsite atviri, daug ir mielai bendrausite su draugais, naujais ir senais pažįstamais. O dalykiniai pokalbiai produktyvumu tikrai neblizgės.

Skorpionas. PADĖTIES ŠEIMININKAI. Iki savaitgalio gyvensite taip, kaip įpratę: kasdieniai darbai, šiek tiek sėkmės siekiant finansinės naudos, bet tik tiek. Savaitgalį viskas pasikeis: pajusite, kaip tampate vis veiklesni, o prie reikalo esmės žengiate vis tiesiau. Žodžiu, pojūtis, kad tampate padėties šeimininkais, taps nuolatinis. Labai pagerės ir fizinė būklė.

Šaulys. PASIRINKIMAI. Sėkmė priklausys nuo to, kam skirsite savo laiką ir dėmesį. Nes vargu ar galima jos tikėtis nukreipus pastangas į dalykinius reikalus – čia galimos kliūtys, nesklandumai. O nusiteikus kūrybiškai mūzos tikrai lydės, bus lengva būti žavingiems ir mieliems, atrodys, kad pramogos pačios jūsų ieško. Gali atsiskleisti ir jausmai.

Ožiaragis. RAMIAI. Gyvenimas kol kas pasiūlys tiktai visokių smulkmenų. Dalykinė veikla atidedama, darbe aplinkybės klostysis irgi daugmaž kasdieniškai. Na, nebent po savaitgalio reikės truputį padirbėti, bet visa tai – trumpam. Namie irgi viskas kaip visuomet. Savaitgalį gali kilti puikių minčių dėl kelionių. Žodžiu, ramu...

Vandenis. SMAGUMĖLIS. Pirmoji savaitės pusė bus gana rami, bet po savaitgalio ims daugėti darbo profesijos srityje. Aplinkybės klostysis taip, kad asmeninės ambicijos puikiai atitiks aplinkybes, kurios skatins veikti. Galutinis rezultatas greičiausiai bus puikus. Artimiausi draugai bus linkę daryti ką smagaus, gražaus ir mielai į savo veiklą įtrauks jus.

Žuvys. SMAGŪS DALYKAI. Darbe nestigs ne tik darbo, bet ir smagių, malonių smulkmenų. O tuos, kurių veikla tiesiogiai susijusi su grožio, patogumo dalykais, įkvėpimas lydės, galima sakyti, nuolatos. Po savaitgalio prasidės palankus laikas kelionėms, ypač tokioms, kurių metu daug judama ir patiriama nuotykių. Svarbūs pokalbiai galimi savaitgalį.

Skaitykite daugiau