Naglio Šulijos horoskopas kovo 14-20 dienoms: tapsime veiklesni

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2019-03-14 08:00
AA

Po savaitės, prasidedant ketvirtadieniui, Saulė kirs pavasario lygiadienio tašką ir pereis iš Žuvų į Avino ženklą. Gamtoje pavasaris seniai prasidėjo, o dabar atėjo metas ir astronominei bei astrologinei jo pradžiai. Tapsime veiklesni, pilnėjantis Mėnulis ragins imtis kasdienių asmeninių darbų, nors nusilpęs Merkurijus dalykinės veiklos neskatins.

Avinas. Be įtampos. Iki labai aktyvaus meto liko maždaug savaitė, o kol kas galima į daugelį dalykų žvelgti ramiai ir daugiau ilsėtis. Tinkamas laikas kurti planus netolimai ateičiai. Aplinkybės bus palankios skirti dėmesio ir piniginiams reikalams – jie klostysis sklandžiai, galima tikėtis naudos.

Jautis. Jėga. Būsite energingi, ištvermingi ir į tikslą žengsite nesidairydami bei nesijaudindami dėl aplinkinių nuomonės. Sėkmė lydės sportuojančius – bus lengva siekti laimėjimų. Darbe nuo kitos savaitės vidurio gali būti ne tiek darbo, kiek smagios veiklos ir tai teiks džiaugsmą.

Dvyniai. Skubėk lėtai. Teks paplušėti – darbe, profesijos srityje nestigs veiklos, nors vyraus įprasti darbai ir bus nesunku juos atlikti. Turėtų sektis ir tiems, kurie vyksta į poilsinę kelionę, daugiau apdairumo prireiks tik kitos savaitės viduryje. Nedidelė finansinė sėkmė tikėtina dar šią savaitę.

Vėžys. Poilsis. Dienos bėgs ramiai, svarbių ar didelių darbų nebus. Darbymetis gali prasidėti po savaitės, tad į šią pertrauką galima žvelgti kaip į atostogas ir galimybę sukaupti jėgų, kai jų prireiks. Nedidelių, bet malonių piniginių reikalų turėsite kitos savaitės pradžioje, o smagiai pabendrausite jos viduryje.

Liūtas. Sklandžiai. Nestigs veiklos darbe, vis dėlto labiausiai tikėtina, kad vyraus įprasti darbai. Jie bus sklandūs, o derinti savo veiksmus su kitų asmenų nuomone teks kitos savaitės viduryje ar dar vėliau. Savaitgalį pavyks prisigalvoti pramogų. Piniginės naudos galima tikėtis vėliau.

Mergelė. Ana pusė. Gali būti, kad bus reikšmingi santykiai su jums svarbiais asmenimis. Esamą ryšį puoselėti seksis visai neblogai, galimos ir malonios, naudingos pažintys. Palanku ir savo interesą ginti, teisingumo siekti. Tinkamas metas sportinei kelionei – pasiieškoti smagių nuotykių.

Svarstyklės. Kūryba. Ko gera, nieko ypatinga nevyks – darbo savaitę baigsite žaismingai, jėgų turėsite užtektinai. Dabar bus lengva susirasti pramogų, dėl didelio kūrybiškumo maloniai nudžiuginti ir save, ir esančius šalia. Savaitgalį ar bent dalį jo šauniai praleisti padės draugai.

Skorpionas. Pramogos. Pavasario darbai užgrius po savaitės, o kol kas galima neskubėti, juoba neturėtų stigti pramogų, malonios veiklos. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali klostytis sprangiai – daugiausia dėl anos pusės reiklumo. Geras metas rūpintis šeimos reikalais, namais, kad čia būtų dar jaukiau.

Šaulys. Akiračiai. Darbe smarkiau pakrutėti teks tik kitos savaitės viduryje, bet nebus vargo. Kitu metu dalykinius reikalus bus galima tvarkyti kaip tingiam katinui, dėl to liks laiko namams, šeimai. Palanku rūpintis nekilnojamuoju turtu. Liks laiko ir draugams, smagiam pokalbiui, maloniai išvykai, pažintinei veiklai.

Ožiaragis. Šauniai. Teks skirti dėmesio net kelioms sritims iš karto. Pirmiausia piniginiai reikalai – bus puikūs, pasitaikys gerų progų gauti daugiau naudos. Taip pat palanku mokytis, plėsti akiratį sau svarbiose srityse. Vis dar patiks sportinės pramogos, būsite šaunūs ir nepralenkiami.

Vandenis. Grožis. Svarbiausia bus vidinė būsena – jausitės atsipalaidavę, kūrybiški, jausmingi, dėl to aplinkinių dėmesį ir širdis užkariausite be pastangų. Šią palaimą gali sutrikdyti nebent rūpesčiai dėl namų kitos savaitės viduryje. Neblogi bus ir piniginiai reikalai – ne visai sklandūs, tačiau galiausiai naudingi.

Žuvys. Po truputį. Būsite veiklūs, puikios nuotaikos. Asmeninius reikalus tvarkysite lengvai, dalykinius – sunkiau, bet ir jie judės. Dar bus visokių smulkmenų – namų ruošos ir pramogų, paskui bus galima pataisyti sveikatą ir kibti į kasdienius reikalus, o kitos savaitės viduryje laukia svarbūs susitikimai.