Naglio Šulijos horoskopas kovo 19–25 dienoms: prasidės šviesusis pusmetis

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-03-19 10:50
AA

Penktadienį 5 valandą 51 minutę Saulė kirs Avino ženklo ribą ir pavasario lygiadienio tašką – prasidės šviesusis pusmetis, diena bus ilgesnė už naktį. Mėnulio jaunatis – antradienį: iki to meto palankiau svarbesnius darbus baigti, o pradėti – vėliau. Marsas prasilenks su Jupiteriu ir Plutonu, įgis jėgų ir gaus užduočių.

Avinas. Apdairiai. Energijos daugės, taip pat ir veiklos. Visgi įsibėgėti, ypač tvarkant asmeninius reikalus, nepatartina dėl vidinės būsenos, kuri gali priminti nesuderintą prietaisą. Tačiau tai negalioja profesijos sričiai – čia darbo daug, didelė ir sėkmingų sprendimų tikimybė. Galima svarbių asmenų parama.

Jautis. Ženklai. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę džiaugtis visais gyvenimo teikiamais malonumais. Ypač seksis mėgautis poilsiu, kurti gražius dalykus. Gali būti pokyčių darbe, profesijos srityje – kol kas tai bus tarsi ženklas, užuomina, kuria linkme viskas gali krypti ir netolimoje, ir tolesnėje ateityje.

Dvyniai. Sparta. Darbe gali būti nedidelių, tačiau gana svarbių, todėl greitai tvarkytinų reikalų. Didesnio efektyvumo pasiekti padės ne racionalus elgesys ar logika, o nuojauta ir vaizduotė. Palankus metas dirbantiems prie informacijos. Papildomo dėmesio gali prireikti artimiems draugams.

Vėžys. Intensyvus laikas. Padaugės darbo profesijos srityje, tačiau tai nereiškia, kad bus daugiau tvarkos ir malonių emocijų – greičiau priešingai. Reikės gerai pasverti, į ką veltis verta, o į ką ne. Palankus metas dalykiniams ryšiams su užsieniu. Puikiai seksis kovojantiems dėl teisingumo.

Liūtas. Sklandžiai. Aplinkybės profesijos srityje keisis nedaug, darbai klostysis sklandžiai. Įkvėpimas dažnai lydės tuos, kurių profesija susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Gali būti svarbi kelionių (galbūt būsimų) tema. Visgi čia kai kurios aplinkybės gali trikdyti, todėl sprendimą geriau atidėti.

Mergelė. Visko daug. Dėmesio gali pareikauti net kelios sritys iš karto. Labai geras metas plėtoti ir asmeninius, ir dalykinius ryšius – galimos svarbios, naudingos pažintys ir susitarimai. Vis dar patiks sportinės pramogos, šioje srityje bus lengva pasižymėti.

Svarstyklės. Savas ūkis. Rūpesčių gali kelti santykiai su kai kuriais asmenimis. Prieš ką nors sakant ir darant pravers dar kartą pagalvoti. Palanku dirbti namie – tikėtina, kad čia pavyks nuveikti arba pradėti kai ką išties rimto. Puikiai seksis veikla, susijusi su žemės ūkiu ir mažais naminiais gyvūnais.

Skorpionas. Tik spėk suktis. Nedideli, tačiau neatidėliotini darbai rikiuosis į netvarkingą eilę, taigi teks jų imtis iš eilės arba kai bus būtina, nes nuolat reikės suktis ir dalykiniais, ir asmeniniais reikalais. Pasitaikys galimybių tvirtinti asmeninius ir kitus svarbius ryšius. Bus progų ir truputį pasilinksminti.

Šaulys. Su įkvėpimu. Tikrai rasiyte progų pasilinksminti. Yra tikimybė, kad teks tvarkyti kai kuriuos namų ar šeimos reikalus, galbūt rimtai pasikalbėti su namiškiais. Palanku rūpintis sveikata, sveikatingumu, o ryžtingi sprendimai padės gauti ir finansinės naudos.

Ožiaragis. Į kovą. Būsite veiklūs, drąsūs, linkę į tikslą žengti tiesiai. Gali būti, kad pavyks nuveikti, o gal bent pradėti daryti ką nors išties svarbaus. Geras metas sportuojantiems. Palanku mokytis, ieškoti reikalingų žinių arba jomis dalytis. Taip pat nestigs progų pasilinksminti.

Vandenis. Vaizduotė. Tikėtina, kad rūpės piniginiai, turtiniai reikalai. Čia veiksite greitai, išradingai, apsukriai, nestigs ir vaizduotės, todėl naudos ilgai laukti nereikės. Gerai rūpintis namais, būstu – bus lengva sukurti daugiau patogumo ir grožio. Bendraujant su draugais, patartina daugiau stebėti ir mažiau kalbėti.

Žuvys. Reikalai. Atgis dalykinės savybės – būsite judrūs, šnekūs, lengvai išsiaiškinsite aplinkybes ir greitai priimsite naudingus sprendimus. Tinkamas metas dirbantiems prie informacijos. Ko gero, bus ir piniginių reikalų – kol kas teks būti itin atidiems, užtat ateityje sulauksite naudos.