Naglio Šulijos horoskopas kovo 22-28 dienoms: metas, kai lengvai genda viskas

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-03-22 10:28
AA

Keliaudamas Ožiaragio ženklu, karingasis Marsas po savaitgalio prisigretins prie šaltojo Saturno. Abi planetos nėra draugiškos. Šeštadienį Saulė susipyks su Marsu, kitą ketvirtadienį – su Saturnu, dėl to dabar – metas, kai lengvai genda viskas. Visgi danguje pilnėjantis mėnulis nuteiks optimistiškai ir padės tvarkyti nedidelius reikalus.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kliūčių ruožas. Būsite veiklūs, viską norėsite daryti greitai ir gražiai. Dažnai tai ir pavyks, bet profesijos srityje gali atsirasti ne itin palankių aplinkybių, į kurias ir šios savaitės pabaigoje, ir kitos savaitės viduryje teks atsižvelgti. Neblogai klostysis piniginiai reikalai, galima tikėtis naudos. Savaitgalį nuo visų rūpesčių norėsis pasislėpti namie.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ramiai. Atrodo, veiklos nebus daug – svarbių įvykių tikimybė nedidelė. Asmeninis gyvenimas irgi slinks be didesnių rūpesčių. Iki savaitgalio gali pasitaikyti nedidelių piniginių reikalų ir tokios pat naudos, savaitgalį norėsis pasikalbėti su draugais, pajudėti, o kitos savaitės pradžioje ne kartą kils mintis, kad namie tvarkos galėtų būti ir daugiau.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Draugai. Bene svarbiausia dabar bus kolektyvinė veikla. Norėsis susitikti su draugais, aptarti bendrus reikalus, gal ką ir pradėti. Bet savaitgalį ir kitos savaitės viduryje nebūtinai viskas vyks sklandžiai ir sėkmingai. Bendraminčiai dalykinėje srityje irgi bus svarbūs – lengvai aptarsite, kas visiems rūpi, be to, bus lengva nuveikti ką smagaus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Įvertinimas. Tikrai bus ką veikti darbe, profesijos srityje. Dažniausiai reikalus tvarkysite greitai, sėkmingai ir linksmai. Tačiau kita savaitė gali parodyti, kas yra kas: asmenys, kuriems jūsų sėkmė nepatiks, – trukdys, nesidrovėdami reikš savo nuomonę, dėl to gali tekti apsiginti. Nedidelės finansinės naudos atneš kitos savaitės pradžia.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Antras žvilgsnis. Iš pirmo žvilgsnio viskas turėtų būti gerai: darbe susitvarkysite nesunkiai, namie situacija irgi aiški, vidinė būsena pakili, o kai kada – ir žaisminga. Visgi ir savaičių sandūroje, ir kitos savaitės viduryje įsipareigojimai, nebaigti reikalai gali sugadinti nuotaiką ir privers daryti tai, kas būtina. Ruoškitės pavasario darbymečiui.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Beveik nieko. Gali atrodyti, kad nieko nevyksta. Dalykinėje ir asmeninėje srityse svarbių įvykių arba iššūkių gali ir nebūti. Beliks žingsniuoti per kasdienybę ir kartkartėmis pagalvoti apie gyvenimo esmę bei prasmę. Ieškantys papildomų išteklių savo veiklai plėsti kai kada gali susidurti su kliūtimis. Sportuoti patartina apdairiau.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ana pusė. Bus svarbūs ir asmeniniai, ir dalykiniai santykiai. Tikriausiai ta ana pusė bus labai aktyvi, veikli, turės daug minčių ir pasiūlymų, dažnai – tikrai naudingų. Kita vertus, jūsų noras namie viską daryti greitai, efektyviai ir taip, kaip reikia patiems, gali provokuoti nesutarimus arba ginčus. Neblogai galėtų klostytis piniginiai reikalai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pabiros. Nedidelių darbų, asmeninių reikalų nestigs, apie save gali priminti visokie įsipareigojimai – jų imtis reikės neatidėliojant. Gali tekti rūpintis sveikatos reikalais. Būsite linkę judėti, važiuoti greitai, ir tai gali tapti nesusipratimų priežastimi. Profesijos srityje smarkiau padirbėti reikės po savaitgalio. Atrodo, neilgai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nauda ir grožis. Tikrai nestigs linksmų įvykių, pramogų, tik neaišku, ar visomis galimybėmis pavyks pasinaudoti. Būsite kūrybiški, nesunkiai žavėsite esančius šalia. Bet ir piniginiai reikalai bus svarbūs, o siekdami naudos veiksite greitai ir ryžtingai. Abi sritys džiugins, bėda tik – kad bus sunku jas suderinti, gali pristigti apdairumo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Visu greičiu. Būsite energingi, veiklūs, puikios fizinės formos, linkę prie reikalo žengti tiesiai, nesidairydami. Žinoma, geriausiai seksis tie darbai, kuriuos prižiūrėsite patys. Namie irgi gali būti nemažai veiklos, atsiras šeimai svarbių reikalų. Polinkis (dabar) viską daryti su įkarščiu kai kada gali tapti klaidų, nesusipratimų priežastimi.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Komunikacija. Būsite atviri, judrūs, linkę bendrauti su senais draugais ir naujais pažįstamais. Palankus metas mokytis, ieškoti reikalingų žinių ir jomis dalytis. Kadangi viską darysite su humoru, gera nuotaika – bus lengva sužavėti šalia esančius. Tačiau ne visi jūsų atžvilgiu bus nusiteikę geranoriškai, dėl to apdairumas irgi pravers.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nauda. Nestigs piniginių, turtinių reikalų, siekis gauti naudos atrodys kaip savaime suprantamas dalykas. Atrodo, pastangas šioje srityje dažniausiai vainikuos sėkmė. Savų planų turės ir artimi draugai – siūlys smagios veiklos. Kai kada gali nutikti taip, kad abu dalykus sunkiai pavyks suderinti, o mėginant tai daryti tikėtini nesusipratimai.