Naglio Šulijos horoskopas kovo 28–balandžio 3 dienoms: vis lengviau tvarkysime reikalus

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Laikas šiek tiek dvilypis: mėnulis dyla ir tai ženklas, kad reikalus, ypač asmeninius, palanku baigti, o ne pradėti. Kita vertus, dalykinio gyvenimo globėjas Merkurijus šiandien vėl pradės judėti pirmyn, dėl to vis lengviau tvarkysime reikalus. Greitai veikti padės Saulė ryžtingame Avino ženkle, taip pat į Dvynius perėjęs Marsas.

Avinas. Pagreitis. Darbe, profesijos srityje galbūt smarkiau reikės paplušėti iki savaitgalio, beje, tai palankus metas ką svarbesnio baigti. Sekmadienį reikalai pagerės – dings pojūtis, kad tenka klampoti, o ne sparčiai žingsniuoti. Tapsite daug atviresni, judresni. Mažiau teks sukti galvą dėl piniginių reikalų.

Jautis. Būsena. Po savaitgalio galite pasijusti kaip sportininkas, kuriam nebeduoda dopingo, – buvusi puiki sportinė būsena taps įprasta ir vėl teks kaip visiems lieti prakaitą. Grožėtis savo puikumu nebepavyks, tačiau dėmesį nukreipsite į piniginius, turto reikalus – čia viskas klostysis vis geriau.

Dvyniai. Vis greičiau. Po savaitgalio vis labiau jausitės tarsi įgiję sparnus – būsite vis greitesni, spartesni, į tikslą žengsite tiesiai. Tokia būsena galbūt ne visiems patiks, bet bus veiksminga. Žinoma, puikiai jausis ir sportuojantys. Spėriau reikalai ims klostytis ir darbe, profesijos srityje.

Vėžys. Kryptys. Atrodo, nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Palanku, ypač po savaitgalio, ką svarbesnio baigti, o pradėti tinkamas laikas ateis netrukus. Taip pat dabar gerai keliauti – pavyks puikiai pailsėti, pasisemti malonių įspūdžių. Seksis ir su užsieniu susiję dalykiniai reikalai.

Liūtas. Baigti. Vis dar geras metas svarbiems, sunkiems darbams, bet jau verta galvoti, kaip juos baigti. Taip pat palankios kelionės – skirtos poilsiui ir dalykinės, pavyktų ir reikalus sutvarkyti, ir įspūdžių pasisemti. Savaitgalį pasiseks smagiai pabendrauti su artimais žmonėmis.

Mergelė. Prieš startą. Ramybė baigėsi – jau po savaitgalio teks raitotis rankoves ir kibti į darbus. Prasidės metas, kai energijos bus daug, noro būti geriausiems – taip pat, todėl pasieksite puikių rezultatų. Dabar tik apsvarstykite planą. Nudžiugins santykiai su artimu žmogumi, geras metas juos puoselėti.

Svarstyklės. Ryšiai. Tvirtinkite asmeninius ir dalykinius santykius su svarbiais jums asmenimis. Galbūt reikėtų suteikti jiems daugiau aiškumo. Dalykinėje srityje taip pat svarbu apsispręsti, ko verta imtis ir ką geriau atmesti. Po savaitgalio bus palankus metas nuotykingai sportinei kelionei.

Skorpionas. Grožis. Iki savaitės pabaigos geras metas kovoti dėl teisybės, siekti teisingumo – taip pat teisiniais būdais, vėliau tokių galimybių bus mažiau. Nekovojantys galės pasidžiaugti, kad išaugo kūrybiškumas, daugėja progų pasilinksminti ir gyvenimas darosi vis gražesnis. Atsiskleis ir jausmai.

Šaulys. Kūryba. Rūpės ne darbai, juoba kad jie bus įprasti. Dabar nestigs progų pasilinksminti, sukurti ką gražaus, įspūdingo ne tik jums, bet ir kitiems. Taip pat bus puikių galimybių namus daryti jaukesnius, o namiškius – laimingesnius. Su šeimos nariais nestigs ir kalbų svarbiomis dalykinėmis temomis.

Ožiaragis. Akiratis. Bene daugiausia dėmesio teks skirti namų, šeimos reikalams, susijusiems su būstu, – bus smagu kibti į darbus ir matyti, kaip viskas keičiasi. Taip pat bus svarbu plėsti akiratį – pasikalbėti su draugais, paskaityti, kas jums aktualu ir įdomu. Seksis ne tik patiems mokytis, bet ir kitus šviesti.

Vandenis. Apsukriai. Vis didesnė sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos – bus lengva būti veikliems ir išradingiems. Taip pat lengvai bendrausite, megsite pažintis, ieškosite žinių, mokysitės. Palankus metas darbams namie baigsis, po savaitgalio ims dominti sportinės pramogos.

Žuvys. Dvi savybės. Bus svarbūs du dalykai. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, jausite, kas yra gražu, ir šį pojūtį lengvai skleisite aplinkiniams. Greitai ir apsukriai tvarkysite ir dalykinius reikalus, o jų kaip tyčia daugės. Po savaitgalio prasidės palankus metas tvarkyti namų reikalus, čia imtis svarbių permainų. 

Skaitykite daugiau