Naglio Šulijos horoskopas kovo 29-balandžio 4 dienoms: lėks žiežirbos

Naglis Šulija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Mėnulio pilnatis – šeštadienį, bet ne ji dabar svarbiausia. Dabar Marsas (jėga, galbūt prievarta) visai suartėjo su Saturnu (principai, taisyklės), o pirmadienį su juo prasilenks. Taigi – griežtas ir negailestingas jėgos naudojimas iš vienos pusės. Kitoje – saulė (veiklumas ir sveikas protas) bei Merkurijus (dalykiniai reikalai). Žodžiu, žiežirbos lėks.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Tokios aplinkybės. Būsite energingi, veiklūs, linkę veikti sparčiai, ypač dalykinėje srityje. Tiesa, ne viskas vyks taip greitai, kaip norėtųsi, bet – vyks. Palankus metas visokiems parengiamiesiems darbams. Deja, galimos ir tam tikros kliūtys, iš karto jas įveikti bus gana sunku. Bet sėkmė lydės siekiant finansinės naudos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Sielos pavasaris. Iki savaitgalio vyraus nedideli darbai, kasdieniai rūpesčiai, truputis pramogų, truputis tvarkos namie. Po savaitgalio pasikeis vidinė būsena – atsipalaiduosite, tapsite linksmesni ir jausmingesni, bus lengva padaryti, sukurti ką mielo ir gražaus esantiems šalia. Gali būti, kad dar po kurio laiko ir jausmai atsigaus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Komandinis darbas. Dabar bus svarbūs draugai, bendraminčiai, žmonės, su kuriais smagu ir įdomu ką nors daryti. Atsiras galimybių pasikalbėti apie tai, ką galima nuveikti ateityje, tačiau ką nors pradėti progų pasitaikys mažiau. Taip bus dėl to, kad susidursite su kliūtimis ar tiesiog atsitiktinumais, kurie vargu ar padės. Tačiau savaitgalis bus išties šaunus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Įtampa. Atrodo, laukia nelengvas metas. Darbe nestigs įvairios veiklos, viską daryti reikės sparčiai ir be klaidų. Gali padidėti spaudimas iš šalies elgtis ne taip, kaip norisi jums, o kaip reikia kam nors kitam. Dėl to gali tekti ir santykius gana audringai pasiaiškinti. Visgi po savaitgalio pasitaikys puiki proga viską sudėlioti į vietas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Iš kitos pusės... Asmeniniai reikalai klostysis klampiai, sprangiai. Nei energijos, nei noro nuveikti ką naudingo nestigs, bet aplinkybės privers viską mesti ir imtis kitko, nestigs kliūčių, į kurias teks reaguoti. Sveiko proto čia ieškoti beprasmiška, teks tiesiog reaguoti. Geroji žinia – po savaitgalio ims gražiau klostytis reikalai darbe.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nieko ypatinga. Iš pirmo žvilgsnio, ir svarbių darbų, ir rimtų iššūkių tikimybė dabar nedidelė. Kita vertus, visai šalia gali būti įvykių ar reiškinių, kurie privers susimąstyti apie gyvenimo esmę, prasmę ir panašius dalykus. Po savaitgalio prasideda palankus metas kelionei, ypač pramoginei – pavyktų ir puikiai pailsėti, ir įspūdžių patirti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Atsakomybių ribos. Daug kas priklausys ne tik ir ne tiek nuo jūsų, kiek nuo kitų žmonių minčių ar tikslų. Geriausia bus tiesiog prisitaikyti ir laukti. Bet ne visuomet, mat namie irgi gali būti svarbių darbų, dėl kurių jausite atsakomybę. Gali būti, kad šios dvi temos sunkiai derės tarpusavyje, o su atsiradusia įtampa teks susitvarkyti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Sklandumai. Nestigs nedidelių darbų, reikalų, kuriuos sutvarkyti reikės neatidėliojant. Gali būti, kad teks rūpintis sveikata. Žinoma, reikės suktis sparčiai, deja, ne visuomet pavyks, mat kai kurios aplinkybės trukdys viską daryti sklandžiai. Po savaitgalio vis palankiau žada klostytis asmeniniai santykiai su artimais žmonėmis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Kam, kiek ir už ką. Piniginiai reikalai gali pareikalauti daug pastangų, tvarkos ir drausmės. Tikriausiai reikės labai tiksliai ir aiškiai pasakyti, ką galite sau leisti, ko – ne, kiek kam skirti ar neskirti. Tai ir gerai, ir blogai: gerai, nes viskas bus aišku, blogai – nes toks metas, kai gali būti daug pavasarinių pramogų, o joms skirti ištekliai bus riboti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nuomonės. Vidinė būsena primins sargybą einantį rūstų kareivį, kuris bet kada gali kilti į kovą dėl kilnaus tikslo. Tą būseną būtų galima panaudoti svarbiems darbams. Jų kaip tik bus namie, galbūt atsiras ir šeimos reikalų. Be abejo, namiškiai irgi turės savo nuomonę. Dėl to gali kilti rūpesčių. Po savaitgalio daugės pramogų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Atvirai. Viena vertus, aplinkybės skatins jus būti atvirus, bendrauti su senais draugais ir naujais pažįstamais. Norėsis ieškoti žinių, mokytis ar mokyti kitus. Kita vertus, nebus keista, jei susidursite su aplinkybėmis, kurios trukdys. Galima ir slapta konkurencinė kova. Po savaitgalio ateis puikus metas puošti, tvarkyti namus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Draugų pagalba. Rūpės piniginiai reikalai, aplinkybės skatins jų imtis, noro gauti naudos irgi nestigs. Abejonių gali kilti tiktai dėl naudos, bent jau tokios, kokios tikimasi, – aplinkybės ne visuomet bus palankios, planai gali sugriūti, todėl teks būti labai apdairiems. Geroji žinia – po savaitgalio artimi draugai sunkumus padės įveikti.

Skaitykite daugiau