Naglio Šulijos horoskopas kovo 5–11 dienoms: smagių dalykų vis daugės

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-03-05 08:00
AA

Mėnulis artėja prie pilnaties – ji įvyks pirmadienį. Ką gi, būsime emocingesni. Venera šiandien pereina į Jaučio ženklą: tai jai gera žinia – pasijus daug geriau, o kartu ir mes neliūdėsime, nes smagių dalykų vis daugės. Puikiai jausis ir savo tikslų siekiantis Marsas. Merkurijus vėl padės tvarkyti reikalus nuo antradienio.

Avinas. Nepaisant. Nuotaika gali keistis ir dėl tam tikrų priežasčių, ir neaišku, dėl ko. Nepasiduoti jausmams padės darbai darbe – jų gali būti nemažai. Kita vertus, bus daug jėgų ir noro gerai pasirodyti, todėl pasiekimai žada būti nemenki. Atrodo, piniginių reikalų srityje gali būti džiugių netikėtumų.

Jautis. Savo malonumui. Atsipalaiduosite, tapsite jausmingesni, linkę mėgautis maloniais dalykais. Kurti juos taip pat seksis – įkvėpimo tikrai nestigs. Nebus keista, jeigu priežastį atsigauti ras ir jausmai. Tikėtina, kad nuo antradienio ims gerėti ir vis daugiau naudos duos piniginiai reikalai.

Dvyniai. Aiškiau. Didelio įkvėpimo rimtiems darbams ar veiklai nebus, dažnokai gali apimti apatija, susikaupti irgi ne visuomet pavyks. Visgi kitos savaitės pradžioje ir patys atsigausite, ir darbe aiškumo bus vis daugiau. Smagiai pabendrauti atsiras progų šios savaitės pabaigoje. Tikėtinos ir nedidelės išvykos.

Vėžys. Prisitaikant. Aplinkybės klostysis įvairiai. Darbe sklandžiai veiklai gali trukdyti kai kurių asmenų emocijos, tačiau į tai geriau nesivelti. Santykiai, ypač dalykiniai, labai priklausys nuo anos pusės aktyvumo ir polinkio diktuoti – teks prie to taikytis. Kitos savaitės viduryje prasidės geras laikas kelionėms.

Liūtas. Sklaidant miglas. Bus sunku susikaupti, o sudėtingiausias šiuo požiūriu gali būti savaitgalis – renkantis veiklą patartina į tai atsižvelgti. Tuo metu galite būti jautresni ir cheminėms medžiagoms – apsinuodyti bus lengva. Palankiai ims klostytis aplinkybės darbe, taip pat geras laikas rūpintis sveikata.

Mergelė. Ryšiai. Rūpės partnerystė – ir dalykinė, ir asmeninė. Šie ryšiai susipins, lengvai kaitaliosis. Didelės tvarkos ir sėkmės čia tikėtis neverta, bet bus smalsu – kuo visa tai baigsis. Vis dėlto naudos bus. Kiti gali šauti į smagią, staigmenų žadančią kelionę. Patiks ir įkvėps sportinės pramogos.

Svarstyklės. Apdairiai. Nedidelių darbų, kasdienių, tačiau kartu ir neatidėliotinų reikalų nestigs. Atsargumo, apdairumo prireiks tiems, kurie rūpinasi sveikata, – bus lengva suklysti, ypač savaitgalį. Tada ir apsinuodijimų tikimybė bus didesnė. Palanku daugiau laiko ir pastangų skirti namams.

Skorpionas. Gražu. Bus linksma ir smagu. Visgi ribų ir saiko šį kartą paisyti labai patartina, ypač savaitgalį. Patiks greitai eiti, važiuoti, ir kol kas, atrodo, rimtesnių pasekmių nebus. Gali nudžiuginti santykiai su kai kuriais ganėtinai artimais asmenimis. Palanku puoselėti asmeninius ryšius.

Šaulys. Asmeniniai reikalai. Nemažai dėmesio ir pastangų teks skirti namams, šeimai. Sėkmė čia gali būti permaininga, bet galiausiai šį tą naudingo nuveikti pavyks. Taip pat vis labiau įsibėgės piniginiai, turtiniai reikalai. Šioje srityje būsite linkę veikti greitai, drąsiai, tad ir naudos ilgai laukti nereikės.

Ožiaragis. Veiklumas. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos. Žinoma, taip pakiliai jaučiantis tikslų bus siekiama nesidairant ir darbai bus atliekami sparčiai. Savaime suprantama, geriausiai seksis veikla, kurios imsitės patys. Geras metas mokytis, dalytis žiniomis ir plėsti savo akiratį.

Vandenis. Pastangos. Gali būti, kad daugiau laiko ir pastangų norėsis skirti piniginiams reikalams, nes pasitaikys progų gauti apčiuopiamos naudos. Kai kurias jų pavyks puikiai išnaudoti. Dėmesio sulauks namai, šeimos reikalai – atėjo metas pažvelgti į juos kūrybiškai ir nuveikti kai ką gražaus.

Žuvys. Rūke. Kurį laiką tikriausiai jausitės kaip laivas rūke – energijos tarsi ir bus, bet kur, kam ją pritaikyti, nelabai aišku. Tiesiog reikia luktelėti – po savaitgalio viskas pamažu stos į vietas ir gyvenimo kryptis taps aiškesnė. Ramybėje nepaliks ir nenuoramos draugai – vis siūlys smagios ir įdomios veiklos.