Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 1 - 7 dienoms: gyvenime aštrių prieskonių nestigs

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-11-01 08:00
AA

Saulė keliauja Skorpiono ženklu, Marsas vis veiklesnis ir tikrai išradingas – tai du požymiai, kad dabar gyvenime aštrių prieskonių nestigs. Mėnulis dyla (jaunatis – lygiai po savaitės), Merkurijus Šaulyje labiau linkęs pamokslauti o ne daryti ką apčiuopiama, tad dalykinis gyvenimas vargu ar bus aktyvus. Atatupsta kol kas judanti Venera taip pat neskatins rodyti jausmingumo.

Avinas. Ramiai. Darbe darbo ne per daugiausia, namie permainos negresia, dėl to galima leisti sau arba patinginiauti, arba pasidomėti dalykais, kuriems dažnai stinga laiko. Viena galimų sričių – būsimos kelionės, apie jas rinkti žinias – geras metas, taip pat puikiai seksis tvarkyti teisinius reikalus, jeigu reikia – ir taikytis.

Jautis. Išradingai. Dabar gali būti svarbūs santykiai – ir asmeniniai, ir dalykiniai. Visgi palaikyti jau esamus ryšius bus lengviau, nei tvirtinti naujus (tai sklandžiai pavyks visai netrukus). Darbe darbai vyks sparčiau ir sklandžiau, ypač gerai seksis techninių specialybių atstovams, o sėkmė šioje srityje skatins būti išradingesnius.

Dvyniai. Iš eilės. Nedideli darbai, kurių negalima atidėti, įsipareigojimai, kurių nevalia pamiršti, rikiuosis į eilę ir spaus imtis visko iš eilės. Gali būti, kad teks rūpintis sveikata, – atrodo, sėkmingai. Taip pat dabar geras metas palaikyti dalykinius santykius su svarbiais jums žmonėmis, galimi ir naudingi pasiūlymai.

Vėžys. Linksmybės. Kažin ar galima tikėtis naujovių profesijos srityje, tačiau bus patogu prisiminti atidėtus darbus namie – rūpintis jų grožiu ir šeimos narių patogumu vėl puikiai seksis. Laiko veltui švaistyti neleis ir rudeninės pramogos – jų gali būti vis daugiau. Įkvėpimas bei sėkmė lydės ir tuos, kurių veikla susijusi su kūryba.

Liūtas. Namie. Daugiausia dėmesio bei pastangų ir norėsis, ir reikės skirti namų, šeimos reikalams. Metas siekti, kad čia būtų jaukiau, gražiau, o šeimos nariai – dar laimingesni. Taip pat ims daugėti metų pabaigai būdingų pramogų. Vis didesnė sėkmė ir išradingumas lydės tuos, kurie tvarko teisinius reikalus, siekia teisingumo.

Mergelė. Akiratis. Būsite atviri, daug ir mielai bendrausite įvairiomis temomis. Palankus metas mokytis ar mokyti kitus. Taip pat vis svarbesni bus namų reikalai, bet kol kas palanku apie būsimą veiklą kaupti reikalingas žinias. Vėl atsinaujins piniginių reikalų tema. Netrukus pastangos šioje srityje duos apčiuopiamą naudą.

Svarstyklės. Nauda. Gali sustiprėti noras patinginiauti, pasimėgauti gražiais, maloniais dalykais. Vis dėlto šiems malonumams daug laiko nebus – aplinkybės gali paskatinti imtis piniginių reikalų, nes ir naudą dabar galima gauti nemenką. Taip pat būsite atviri, linkę bendrauti ir mokytis. Vilios sporto pramogos.

Skorpionas. Talentas. Noro grožėtis savimi bus gerokai mažiau, o veiklumo – gerokai daugiau. Puikus metas imtis iniciatyvos bet kurioje srityje – sėkmė visur lydės. Atskira tema – piniginiai reikalai, kol kas nedideli ir greitai sutvarkomi, bet vis tiek teikiantys naudos. Spartės nekilnojamojo turto, statybų ir panašūs reikalai.

Šaulys. Vis greičiau. Pradėsite busti iš būsenos nieko-nenoriu-veikti-nes-nieko-nevyksta – tapsite judresni, greitesni, linkę vis daugiau bendrauti. Palankus metas mokytis, atsiskaityti už žinias, ieškoti reikalingos informacijos. Daugės reikalų. Vis labiau patiks greitai judėti, vairuoti – dar greičiau.

Ožiaragis. Nauda. Darbe gali kiek padaugėti darbo, bet ir malonių aplinkybių nestigs, dėl to čia nepervargsite. Gali atsirasti nemažai piniginių reikalų. Ypač gerai seksis darbai, kurių naudą gausite kada nors ateityje, palanku kurti kokią nors sistemą, o sėkmė siekiant greitos naudos bus abejotina. Ne kartą nudžiugins artimi draugai.

Vandenis. Laimėjimai. Profesijos srityje aplinkybės vers kaip reikiant padirbėti. Kita vertus, būsite ir energingi, ir kūrybiški, dėl to rezultatais džiaugsitės ir lengvai atkreipsite aplinkinių dėmesį. Be to, būdami veiklūs, į tikslą žengsite daug nesidairydami. Patiks sportuoti, čia galimi rimti laimėjimai.

Žuvys. Įvadas į ateitį. Darbe daugės darbo. Kol kas tai bus nedideli, greitai sutvarkomi reikalai, bet bus aišku, kad tai – tarsi įvadas į metų pabaigos darbymetį. Puikiai seksis tiems, kurie kelia sparnus keliauti, – bus ir linksma, ir įdomu. Įdomių pažinčių, naudingų pokalbių gali atnešti dar pirmoji savaitės pusė.