Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 15-21 dienomis: daugelį pasivys rudens darbymetis

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2018-11-15 08:18
AA

Mėnulis sklandžiai artės prie pilnaties ir skatins mus daug nelaukti tvarkant kasdienius reikalus. Marsas šiandien pereina į Žuvų ženklą – čia jis bus labiau meniškas nei karingas. Venera nuo rytojaus pajudės Svarstyklių ženklu pirmyn, jausis puikiai ir padės skleisti grožį. Merkurijus Šaulyje stiprus tikrai nebus ir dalykinius reikalus tvarkant į pagalbą visai neskubės.

Avinas. Tęsiniai. Darbe, profesijos srityje, tikėtina, vyraus tęstiniai darbai. Namie irgi viskas savo vietose. Palankus metas su užsieniu susijusiems dalykams – ir tiesiog vykti į kelionę, ir palaikyti dalykinius ryšius su svetur esančiais. Taip pat palankus metas tvarkyti teisinius reikalus, siekti sutarimo ir susitarimo su kitais.

Jautis. Ramybė. Darbe galimas tam tikras atoslūgis, namie nieko ypatinga daryti nereikės, asmeninis gyvenimas kunkuliuoti irgi nežada. Palankus metas tvarkyti juridinius, teisinius reikalus, tiesiog siekti teisingumo kokioje nors srityje. Kad visai neaptingtumėte, pasirūpins draugai – sugalvos linksmos ir įdomios veiklos.

Dvyniai. Aukštyn. Tikėtina, kad rudens darbymetis kaip tik dabar ir pasivys – ir ambicijų profesijos srityje bus, ir energijos užteks, ir noras nugalėti tik stiprės, tad galima manyti, jog nuveiksite vis daugiau. Puikios aplinkybės ir dalykiniams susitikimams, pokalbiams svarbiomis temomis, be to, nestigs progų pasilinksminti.

Vėžys. Su įkvėpimu. Kitos savaitės pradžia gali paprašyti padirbėti, bet vėliau viskas grįš į įprastas vėžes. Tačiau gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, – įkvėpimo bei pripažinimo tikrai nestigs, be to, seksis ir su vaikais susijusi veikla, bus nemažai progų pasilinksminti. Jėgų antplūdį gali pajusti vykstantys į kelionę.

Liūtas. Kūryba. Darbe viskas vyks tarsi savaime, todėl dėmesys natūraliai kryps namų, su būstu susijusių reikalų link, bus smagu ir nesunku čia nuveikti ką gero ir naudinga. Įsibėgėja ir rudens linksmybių metas, progų maloniai praleisti laiką bus vis daugiau. Vis didesnis įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba.

Mergelė. Namie. Bus nemažai veiklos namie, reikės rūpintis šeimos nariais, jų reikalais. Visgi nereikia nusiteikti karingai – kai ką bus galima atidėti, kai kurie dalykai vėluos, dėl to viskas vyks ne taip sparčiai, kaip galėtų. Tačiau pajudės piniginiai, turtiniai reikalai. Teks taikytis prie išaugusio antrosios pusės veiklumo.

Svarstyklės. Nauda. Rūpinimasis piniginiais reikalais, siekis gauti naudos nesunkiai jos ir atneš, maža to, bus aišku, kad tai ne paskutinė tokia proga šį rudenį. Atsigavęs asmeninis žavesys ir stiliaus pojūtis padės ir tvarkant dalykinius reikalus, ir bendraujant. Palankus metas mokytis, ieškoti reikalingų žinių ar dalytis jomis su kitais.

Skorpionas. Taktika ir strategija. Būsite žvalūs ir puikios nuotaikos, dėl to ir asmeninius, ir dalykinius reikalus tvarkyti bus lengva. Dalis jų gali būti susiję su pinigais. Atrodo, čia reikalai krypsta į gerąją pusę – ir greitų pajamų gali būti, ir gerus strateginius sprendimus rasti bus nesunku. Vis labiau patiks sportinės pramogos.

Šaulys. Norai ir galimybės. Būsite judrūs, greitai tvarkysite dalykinius reikalus. Čia galimos tam tikros kliūtys, vėlavimas, todėl viskas gali vykti ne taip greitai, kaip norėsis. Prasideda geras metas ryžtingoms pertvarkoms namie – energijos ir nusiteikimo bus vis daugiau, belieka sudaryti veiklos planą ir jo laikytis.

Ožiaragis. Neskubant. Ganėtinai ramus metas – profesijos srityje veiklos neturėtų stigti, tačiau kartu bus aišku, kad netrukus bus galima atsipūsti. Piniginiai reikalai gali būti svarbūs ne dėl to, kad žada kokios nors naudos, o dėl to, kad reikės įvertinti galimų klaidų ir nuostolių tikimybę. Į smagią ir įdomią veiklą gali įtraukti draugai.

Vandenis. Sėkmė. Nestigs darbų, kitos veiklos darbe, profesijos srityje. Visgi vyraus įprasti, gerai žinomi darbai, tad labai nenuvargins. Be to, padirbėti verta dar ir dėl to, kad netrukus čia prasidės smagūs dalykai – reikia jiems pasiruošti. Vis didesnė sėkmė lydės tvarkant piniginius reikalus, siekiant apčiuopiamos naudos.

Žuvys. Vėliavą į rankas! Būsite vis veiklesni, vis energingesni, vis geresnės sportinės formos ir netgi šiek tiek karingi. Akivaizdu, kad ir prie savo tikslo ar tikslų žengsite vis tiesiau, o abejonių bus vis mažiau. Profesijos srityje užduočių neturėtų stigti, tačiau kai kurie reikalai gali strigti, vėluoti dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių.