Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 22–28 dienoms: tai nugalėtojų metas

Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Šiandien Saulė iš Skorpiono pereis į Šaulio ženklą (tad astrologinių „pipirų“ kuriam laikui visai neliks) ir prasilenks su Jupiteriu – tai nugalėtojų metas ir laikas, kai puikiai sekasi įtikinėti. Venera juda pirmyn Svarstyklių ženklu, jaučiasi puikiai ir, spinduliuodama savo žavesį, padeda mums daryti tą patį. Merkurijus bus labai silpnas ir dalykinio aktyvumo neskatins.

Avinas. Savo malonumui. Skubėti nesinorės, darbe darbo kol kas ne per daugiausia, dėl to liks laiko kitiems dalykams, pomėgiams. Geras metas keliauti, keliautojus ar tuos, kurie kelionę planuoja, lydės sėkmė ir įkvėpimas. Taip pat puikus metas tvarkyti teisinius reikalus, dar geresnis – taikytis ir ieškoti bendro sutarimo.

Jautis. Po truputį. Dienos bėgs be didesnių iššūkių ar svarbių įvykių, gyvenimą stebint tarsi pro autobuso langą. Iki savaitgalio gali būti nedidelių piniginių reikalų, galima ir tam tikra nauda. Savaitgalis gali pasiūlyti smagių susitikimų, įdomių pokalbių. Namai savo dėmesio dozės sulauks kitos savaitės viduryje.

Dvyniai. Banga. Daug kas priklausys ne nuo jūsų, o nuo kitų ar greičiau kito, galbūt ir labai artimo, asmens ketinimų, veiksmų ar nuomonės. Kažkas panašaus gali klostytis ir dalykinėje srityje. Jums beliks nuspręsti, ar ant šios bangos šokti ir plaukti, kur nuneš, ar su ja kovoti. Beje, laikas smagiai pasilinksminti irgi dar nepraėjo.

Vėžys. Sparčiai. Atrodo, nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, apie save primins įsipareigojimai, žodžiu, teks suktis. Labai geras metas tiems, kurių veikla susijusi su žemės ūkiu, naminiais gyvūnais. Taip pat tęsiasi palankus metas vykti į kelionę, pirmiausia tokią, kuriai reikia daug jėgų, kur ieškoma nuotykių.

Liūtas. Kūryba. Atrodo, ne darbas rūpės, o ir tiesioginių pareigų vykdymo kažin ar bus daugiau, nei įprasta. Tačiau dabar būsite linksmi, kūrybiški, dėl to puikiai seksis daryti ką gražaus ir mielo. Bus lengva nudžiuginti daugelį žmonių iš karto, o kuriančių laukia pripažinimas. Be to, ir rudeninių linksmybių metas įsibėgėja.

Mergelė. Namai namučiai. Daug laiko reikės skirti namams, šeimos reikalams, mat atsiras vis daugiau progų ir galimybių čia pakeisti, padaryti ką svarbaus, reikšmingo ir pratęsti tai ateityje. Taip pat lydės sėkmė ir tvarkant piniginius reikalus, siekiant finansinės naudos, tačiau teks prisitaikyti prie antrosios pusės reiklumo.

Svarstyklės. Nuotaika. Būsite puikios nuotaikos, nesinorės niekur skubėti, tačiau puikiai seksis daryti gražius dalykus. Aplinkiniai įvertins elegantišką jūsų stilių. Darbe veiklos bus ne per daugiausia, bet pasitaikys progų susitikti su įdomiais žmonėmis, lankyti įdomias vietas, plėsti akiratį. Seksis ir tiems, kurie mokosi arba moko kitus.

Skorpionas. Nauda. Teks susitelkti į piniginius reikalus, galimybę gauti naudos – ir dėl to, kad tai patiks, ir dėl to, kad gali pasitaikyti labai gerų progų. Tikėtina apčiuopiama nauda. Taip pat dabar patiks linksmintis, bet vyraus tokios pramogos, kur daug judama, kurioms reikia fizinių jėgų. Šiek tiek padirbėti reikės kitos savaitės viduryje.

Šaulys. Pirmyn į tikslą. Puikus metas – būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos ir pasirengę iššūkiams. Jei tokių yra – pirmyn, nes nusiteikimo ir vidinių išteklių tikrai pakaks. Taip pat dabar tęsiasi geras laikas imtis svarbių darbų, pertvarkymų namie. Kol kas jie vyks sklandžiai. Įdomių susitikimų gali būti savaitgalį.

Ožiaragis. Nuosekliai. Būsite labai nuoseklūs – imsitės visų darbų, veiklos, kuri tik pasitaikys. Tačiau darbe tai gali būti ne tiek darbai, rimtos užduotys, kiek kokie nors smagūs, malonūs dalykai. Piniginiai reikalai gali būti komplikuoti, tačiau elgiantis apdairiai ir nuosekliai bėdų išvengti pavyks. Patiks daug ir greitai judėti, važiuoti.

Vandenis. Draugai. Darbe darbai nesitęsia amžinai, kai kada suteikia progų ir pailsėti. Žada sukrusti artimi draugai – atskubės su pasiūlymais ir mintimis, kaip ką nors įdomaus galima daryti kartu. Bus lengva ir įdomu vadovauti šiam procesui. Taip pat dabar bus svarbūs piniginiai reikalai, pastangos šioje srityje netruks atnešti naudos.

Žuvys. Iššūkiai ir laimėjimai. Gali būti, kad priminsite plėšrią žuvį, kuri greitai plaukia ir prie tikslo šauna nesidairydama. Mat būsite energingi, veiklūs ir drąsūs (tai geras metas ir sportuojantiems – laimėjimai tarsi patys jūsų ieškos). Gali smarkiai padaugėti darbų darbe, čia atėjo geras metas imtis rimtų užduočių ir iššūkių. 

Skaitykite daugiau