Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 23-29 dienoms: mergelėms rūpės namai, o liūtams – pramogos

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2017-11-23 07:50
AA

Saulė tik ką įžengė į Šaulio ženklą ir padės švęsti gimtadienius Šauliams – dabar tai svarbiausia jos pareiga. Merkurijus prasilenks su Saturnu – ši pora vieniems gali visai atimti žadą, bet kitus apdovanoti geležine logika. Venera toliau keliaus Skorpiono ženklu ir bus truputį sexy, o kasdien vis pilnesnis mėnulis skatins į kasdienius darbus kibti žvaliai ir išradingai.

Avinas. GALIMYBĖS. Darbe pravers atidumas bei santūrumas, bet tik tiek ir galima pasakyti: iš tiesų aktyvumo šioje srityje vargu ar bus daug. Dabar labai palankus metas kelionėms – pavyktų ir puikiai pailsėti, ir naujų įspūdžių pasisemti. Taip pat tęsiasi geras metas siekiantiems teisingumo, tvarkantiems teisinius reikalus, tačiau iki kitos savaitės vidurio.

Jautis. ANT BANGOS. Kol kas daug kas priklausys nuo kitų, galbūt net labai artimų, asmenų sumanymų bei veiklos krypties – atrodo, dabar būtų daug patogiau ir, svarbiausia, naudingiau prisitaikyti. Taip pat dabar geras metas taikytis, žinoma, jei tik reikia, ir tvarkyti teisinius reikalus. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško išteklių savo veiklai plėsti.

Dvyniai. BŪTI SAVIMI. Darbe, profesijos srityje sparčiau pajudėti reikės po savaitgalio, bet iš tiesų darbų nebus labai daug. Tai ir gerai, nes laiko prireiks asmeniniams reikalams, santykiams – juos atnaujinti arba puoselėti metas išties puikus. Beje, gali būti, kad nemenką iniciatyvą rodys ir ana pusė. Vis dar vilios ir teiks džiaugsmo sportinės pramogos.

Vėžys. ASMENINIAI REIKALAI. Atrodo, didelių naujienų nebus, smarkiau padirbėti prireiks nebent kitos savaitės viduryje. Vis dar palankus metas tęsti darbus namie, bet kitos savaitės viduryje bus svarbu laiku sustoti ir laikytis saugumo technikos taisyklių. Laukia ir nemažai pramogų. Būsite kūrybiški, dėl to bus lengva sužavėti esančius greta.

Liūtas. PROGOS. Gali būti, kad ne darbai rūpės, – prasideda rudens pramogų sezonas, beliks tik pasinaudoti progomis, o jų bus vis daugiau. Taip pat dabar – geras metas tvarkyti, puošti namus, stengtis, kad ten būtų jaukiau. Vis dar patiks judėti greitai, vairuoti „atakuojančiu“ stiliumi. Kitos savaitės viduryje bus sunku būti apdairiems ir atsargiems.

Mergelė. NE TIK NAMAI. Dėmesys nukryps namų, šeimos link – čia veiklos bus vis daugiau. Atrodo, ji vyks visai sėkmingai, dėl to ir tvarkos, ir gerų emocijų bus vis daugiau. Iki kitos savaitės vidurio sėkmingai klostysis ir piniginiai reikalai. Dėl to, kad būsite atviri, bus lengva užmegzti naujas pažintis. Palankus metas mokytis, ieškoti reikalingų žinių.

Svarstyklės. TAIKINIAI. Būsite tokie pat drąsūs, energingi ir veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, kaip ir iki šiol. Kliūčių bus vis mažiau, tad iš tiesų svarbiausia dabar – tinkamas taikinys, tikslas. Beje, vienu taikiniu galėtų būti ir finansinė nauda – atrodo, šioje srityje lydės sėkmė. Su draugais rūpimus klausimus aptarti bus sunkiau, ne visuomet pavyks.

Skorpionas. SU ŠYPSENA. Būsite atsipalaidavę, linkę pasimėgauti maloniais dalykais, smagiais pokalbiais. Niekur neskubėsite, bet viską spėsite. Būsite netikėtai jausmingi ir kūrybingi, dėl to jūsų asmeninio žavesio gerbėjų gretos tik augs. Rūpesčių galėtų kilti nebent dėl pinigų – pastangos šioje srityje gali susidurti su kliūtimis. Kantrybės, tai – laikina!

Šaulys. GALIMI VARIANTAI. Jūsų energija, veiklumas, net tam tikras apsukrumas tvarkant dalykinius reikalus gali susidurti su kliūtimis. Galimos dvi išeitys: arba palaukti, kol viskas susitvarkys (kelias dienas), arba viską daryti su geležine kantrybe. Ko gero, rezultatas bus tas pats. Dalį savaitgalio norėsis skirti draugams, dalį – šeimai ir namams.

Ožiaragis. SVARBIAUSIA – TIKSLAS. Darbe, profesijos srityje veiklos gali būti daug. Kita vertus, energijos irgi bus vis daugiau, ryžtingai siekti tikslo ar tikslų bus vis lengviau, dėl to nuveikti pavyks išties nemažai. Bus svarbūs ir draugai – kartu bus lengva prasimanyti smagių dalykų. Piniginius reikalus tvarkyti, naudos siekti lengviau seksis šią savaitę.

Vandenis. SU POLĖKIU. Nors, atrodo, darbui bus skirta nemažai laiko, ne pasiekimai čia bus svarbiausia, o bendra atmosfera, kūrybiškumas ir malonios su kolektyvu susijusios aplinkybės. Tikrai daug darbo (kartu – ir sėkmės) gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo dalykais. Į renginius, šiam metų laikui būdingas pramogas įtrauks draugai.

Žuvys. MANEVRAI. Darbe galios puiki taisyklė „Kas nesiseka šiandien, būtinai pasiseks poryt“, kitaip tariant, labiausiai padės kantrybė ir sugebėjimas manevruoti. Bet kai kurie darbai smagiai bėgs ir šioje srityje. Nenorintys dirbti gali rasti galimybių sprukti į smagią kelionę. Asmeninius piniginius reikalus parankiau atidėti kitai savaitei – klostysis sklandžiau.