Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 29–gruodžio 5 dienoms: reikės didelio apdairumo

Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
AA

Mėnulis danguje dyla vis labiau, o visai sudils kitą penktadienį, dėl to po savaitgalio imtis naujų darbų jau nebus verta. Dalykinio aktyvumo nepalaikys ir atbulai keliaujantis Merkurijus. Savaitgalį tvyros įtampa tarp Saulės ir Marso – tai gedimų ir avarijų laikas, reikės didelio apdairumo. O Venera sekmadienį pereis į Skorpioną ir iš stilingos taps aistringa.

Avinas. Tiek, kiek būtina. Gali būti, kad kol kas gyvenimas nei siūlys svarbių užduočių darbe, nei reikalaus tvarkos namie. Dienos slinks gana ramiai, iki savaitgalio kuičiantis kasdieniuose rūpesčiuose, o savaitgalį smagiai pabendraujant. Apdairumas savaitgalį praverstų keliaujantiems ar tiems, kurie kuria sau tokią galimybę.

Jautis. Sena nauja aistra. Darbe kol kas vyraus įprasti darbai. Akivaizdu, kol kas nepervargsite ir galėsite pasidžiaugti nedidelėmis pramogomis, kurių pasiūlys dar ši savaitė, bet pridės ir kita. Tikrai svarbūs gali tapti santykiai su kai kuriais asmenimis – arba galimos naujos įspūdingos pažintys, arba iš naujo sužibės senas ryšys.

Dvyniai. Teks kovoti. Darbe veiklos tikrai nestigs, tačiau nestigs ir trikdančių aplinkybių, dėl to įprastiems veiksmams energijos reikės daugiau nei paprastai. Ryšiai su kai kuriais asmenimis gali būti ir naudingi, ir versti elgtis ne taip, kaip norisi jums. Teks arba kovoti, arba prisitaikyti. Visgi savaitgalis atneš linksmų akimirkų.

Vėžys. Viskas iš eilės. Nedideli darbai, visokie smulkūs rūpesčiai gali griūti vienas paskui kitą ir nebus kito kelio, tik imtis visko iš eilės. Nesklandumų, ypač savaitgalį, gali kilti dėl aplinkybių, susijusių su kelionėmis arba užsieniu. Šviesioji pusė yra ta, kad dar savaitgalį ims daugėti kūrybos ir galimybių smagiai pasilinksminti.

Liūtas. Linksmybės. Dienos bėgs linksmai. Galimybių smagiai pasilinksminti tik daugės, be to, būsite kūrybiški, dėl to aplinkiniams įspūdį darysite net nesistengdami. Tačiau bus ir kliūčių – savaitgalį reikėtų atsargiau vairuoti, saugotis aplinkybių, kurios gali baigtis traumomis ar technikos gedimais. Atsiras malonios veiklos namie.

Mergelė. Savas lizdas. Veiklos, kurią galėtų apibendrinti mintis „namų kūrimas“, gali būti tikrai nemažai. Dažniausiai viskas vyks labai sklandžiai ir sėkmingai, tačiau savaitės pabaigoje pravers apdairumas ir dirbant su aštriais įrankiais, vairuojant, ir kalbantis su šeimos nariais. Liks laiko smagiai pasikalbėti su draugais.

Svarstyklės. Akiratis. Svarbiausias akcentas dabar bus sugebėjimas bendrauti. Noro bei galimybių pasakyti ir sužinoti dabar bus išties daug. Asmeninis žavesys, ypač ryškiai sužibėsiantis savaitgalį, vėliau transformuosis į amžiną klausimą „kaip už tai, koks (kokia) esu, galima turėti / gauti ką nors sau?“ Ir prasidės veikla šia kryptimi.

Skorpionas. Nauda. Gali būti svarbūs piniginiai reikalai. Pastangos gauti naudos jos ir atneš, tačiau šiuo požiūriu sudėtingas laikas gali būti savaitgalis. Mat su namais, šeima susijusios aplinkybės pastangas gauti daugiau naudos gali tiesiog torpeduoti. Kita vertus, išaugsiantis apsukrumas padės viską pakreipti naudinga linkme.

Šaulys. Vektoriai. Būsite labai energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, dėl to per trumpą laiką nuveiksite daugybę darbų. Viskas būtų puiku, bet namie irgi bus daug veiklos ir daug nuomonių, netgi gana radikalių. Savaitgalį šie du vektoriai gali kaip reikiant susikirsti, dėl to išmintinga būtų pasistengti, kad jie to nepadarytų.

Ožiaragis. Judant. Labai tikėtina, kad darbe darbo daug nebus. O namie nereikės visų ir visko statyti į savo vietas. Gyvenimas plauks kaip vaizdai pro autobuso langą ir beliks tiktai stebėti tai, kas vyksta aplink jus. Laisvalaikiu, kurio bus daug, patiks judėti greitai – ir einant, ir važiuojant. Savaitgalį apdairumas tikrai pravers.

Vandenis. Draugai. Vidinė būsena dabar vargu ar pasikeis, dėl to ją belieka priimti kaip tam tikrą duotybę. Kita vertus, nuo bet kokių minčių apie bet ką gali atitraukti artimi draugai – jie tikrai turės daug puikių idėjų, ką galima nuveikti. Atrodo, pastangos siekiant piniginės naudos jos ir atneš, tiktai reikės saugotis klaidų savaitgalį.

Žuvys. Vidinė jėga. Būsite energingi, veiklūs, linkę viską rėžti tiesiai šviesiai. Sportinė forma bus irgi gera. Tokia būsena padeda siekti tikslų, tik reikia žinoti, kad šios savaitės pabaiga sėkmės negarantuoja, o bėdų prisidaryti lengva. Visgi kitos savaitės pradžioje sėkmė vėl grįš. Po savaitgalio prasideda palankus metas keliautojams.

Skaitykite daugiau