Naglio Šulijos horoskopas lapkričio 30–gruodžio 6 dienoms

Naglis Šulija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Zodiako rate – žiupsnis permainų. Penktadienį Venera iš Skorpiono pereis į Šaulį ir polinkį kurstyti aistras pakeis romantiškumu. Prie Saturno prisiglaudęs Merkurijus dalykinio aktyvumo ir taip neskatina, o sekmadienį pajudėjęs atgal pasidarys dar tingesnis. Mėnulio pilnatis bus irgi sekmadienį – vadinasi, emocijų nestokosite.

Avinas. PERŠOKUS GRIOVĮ. Ketvirtadienis nėra patogi diena, tad nuo staigių judesių, greičio pedalo spaudimo ar aštresnių žodžių geriau susilaikyti. Vėliau viskas vyks daug sklandžiau. Darbe darbymetis kol kas neskuba prasidėti, užtai puikiai klostysis reikalai tiems, kurie arba vyksta į poilsinę kelionę, arba tvarko su užsieniu susijusius reikalus.

Jautis. ASMENINIAI REIKALAI. Savaitės pabaiga apdovanos energijos antplūdžiu, greičiausiai jį pavyks nukreipti asmeniniams reikalams tvarkyti – dalykinėje srityje aplinkybės klostosi taip, kad smarkiai įsibėgėti niekas nevers. Namie viskas po senovei, todėl liks laiko draugams ir pomėgiams. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų išteklių veiklai.

Dvyniai. ANT BANGOS. Gali būti, kad svarbūs dabar būsite ne jūs (nors savaitgalį taip gali visai neatrodyti), o kitas asmuo ar aplinkybės – teks prie jų derintis. Kita vertus, tai gali būti ir smagu, ir naudinga, dėl to verta pamėginti. Vis dar vilios sportinės pramogos – nepraleiskite progos. Kitos savaitės pradžia gali atnešti ir finansinės naudos.

Vėžys. PAREIGAS PRISIMINUS. Pramogos kuriam laikui aprims, užtat padaugės svarbių, bet dažniausiai nedidelių ir gana malonių darbų. Sveikatos reikalai neliks pamiršti, bent jau po savaitgalio. Tiems, kurie įnikę į svarbius darbus, namie gali sunkiau sektis ketvirtadienį. Tad patartina prisiminti saugumo techniką. Vėliau viskas vyks sklandžiai.

Liūtas. BEVEIK ŠVENTĖ. Gali būti, kad metų pabaigai būdingų linksmybių tik daugės. Metas joms tikrai palankus. Būsite labai kūrybiški, lengvai pralinksminsite ar kuo nors nudžiuginsite šalia esančius, be to, nebus keista, jeigu atgims ir jausmai. Patiks judėti greitai, bet ketvirtadienis tam nėra tinkamas. Darbe kiek daugiau veiklos bus tiktai iki savaitgalio.

Mergelė. NAMŲ DARBAI. Atsargiau su pinigais – ne visi būdai jų gauti tinka, bent jau iki savaitgalio, vėliau tikimybė suklysti smarkiai sumažės. Daug laiko ir pastangų norėsis skirti šeimos reikalams, namas – prasideda puikus metas padaryti juos smagesnius, jaukesnius ir gražesnius. Darbe sparčiau suksitės nebent kitos savaitės pradžioje.

Svarstyklės. VĖL PIRMYN. Noras viską daryti savaip gali sukelti sunkiai nuspėjamų pasekmių. Tačiau savaitės pabaigoje įtampa dings ir vėl tapsite energingi, sportiški. Be to, būsite atviri, smalsūs, atsiras temų, kurias reikės aptarti su draugais, tačiau dalykinė informacija jus pasieks sunkiau. Darbe smarkiau padirbėti teks po savaitgalio.

Skorpionas. NAUDOS PAIEŠKOS. Dar daugiau dėmesio gali sulaukti piniginiai, turtiniai reikalai. Bet ir naudos galima tikėtis atitinkamos. Vis dėlto ne viskas šioje srityje žada vykti sklandžiai, dėl to kantrybės irgi reikės. Svarbesniam pokalbiui laiko tikrai rasite dar iki savaitgalio, o apie keliones pagalvoti bus galima jau po jo.

Šaulys. MŪZOS. Gyvenimas atsisuko gražiąja puse – tai bus aišku jau šį savaitgalį. Dalykinius reikalus tvarkyti tikriausiai bus sudėtinga, dėl to teks elgtis apdairiai ir kantriai. Tačiau būsite linkę pasilinksminti, o gera nuotaika ir kūrybiškumas padės pelnyti aplinkinių simpatijas per daug nesistengiant. Jeigu veikla susijusi su kūryba – laukite įkvėpimo.

Ožiaragis. DETALĖS. Iki savaitgalio patartinas atidumas darbe, ypač jei jis susijęs su aštriais įrankiais. Vairuoti irgi reikėtų atsargiau, nors aplinkybės gali provokuoti priešingai. Savaitgalį įtampa pranyks, tad pirmadienį viską galėsite daryti kaip įpratę. Iki savaitgalio gali pasitaikyti nedidelių pramogų, o rimtesnis pokalbis tikėtinas jau po jo.

Vandenis. DRAUGAI. Darbe tikėtinas tam tikras atoslūgis, dėl to dėmesys nukryps į kitus dalykus. Galbūt tai bus draugai, bendros pramogos ar kita kolektyvinė kūryba, kuri suteiks daug džiaugsmo. Atrodo, laukia ypač linksmas savaitgalis. Šiek tiek darbų namie galima tikėtis iki jo, o pasirūpinti sveikata, jei tik reikės, bus patogu jau paskui.

Žuvys. PAGAL APLINKYBES. Gali būti, kad atsiras daugiau veiklos profesijos srityje. Veiklos, bet nebūtinai darbo, mat gali nutikti taip, kad čia daugės smagių, malonių aplinkybių. Žinoma, jei veikla susijusi su kūryba, laukia tikra sėkmė. Tinkamas metas domėtis kelionėmis. O kol kas bus galima paplepėti su draugais, pasikuisti namie ir truputį pasilinksminti.

Skaitykite daugiau