Naglio Šulijos horoskopas liepos 11–17 dienoms: kurį laiką galime būti nervingesni

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: „Žmonės“
2019-07-11 09:00
AA

Pilnatis bus trečiadienio naktį, tuomet įvyks ir nakties šviesulio užtemimas (matomas ir Lietuvoje). Ką gi, kurį laiką galime būti nervingesni, o ištartą žodį atšaukti bus beveik neįmanoma. Dėl atbulai slenkančio (laikinai) Merkurijaus dalykinis gyvenimas bus apmiręs, tačiau Marsas skatins aktyvų poilsį ir tokias pat pramogas.

Avinas. Pabiros. Darbe kiek daugiau veiklos gali būti po savaitgalio. Dėl padidėjusio nervingumo ne viskas vyks sklandžiai, bet tai bus laikina. Palanku užsiimti savo būsto įrengimu. Tiktų pabendrauti su kitur esančiais šeimos nariais. Gali pasitaikyti puikių pramogų – patiks tos, kurios verčia pajudėti.

Jautis. Akiratis. Būsite atviri, daug ir mielai bendrausite su įdomiais jums žmonėmis, patiks plėsti akiratį, dėl to galimos ir trumpos išvykos. Dažniausiai viskas vyks sklandžiai, laikinų kliūčių gali būti tik kitos savaitės viduryje. Tinkamas metas pertvarkoms, svarbiems darbams namie. Namiškiai gali bambėti dėl jūsų reiklumo.

Dvyniai. Nauda. Dėmesys gali krypti piniginių reikalų link, mat aplinkybės gali klostytis taip, kad tos naudos ir pavyks gauti. Šioje srityje tvarkysitės sklandžiai, laikinų sunkumų gali būti tik kitos savaitės viduryje. Taip pat patiks greitai judėti – ir einant, ir važiuojant. Atrodo, be nemalonių pasekmių.

Vėžys. Nuotaika. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, tačiau kur ir kaip šias savybes pritaikyti – nelabai aišku. Įkvėpimas dažnai lankys ir aplinkybės palankiai klostysis tiems, kurių veikla susijusi su grožio arba patogumo kūrimu. Taip pat palanku energingai siekti finansinės naudos.

Liūtas. Lyderis. Karčiai bus kaip reikiant pasišiaušę. Būsite energingi, į darbus kibsite nedelsdami, į tikslą eisite tiesiai ir be skrupulų. Dabar palanku ne tik sunkiai dirbti, bet ir sportuoti. Vis dėlto aplinkinius erzins jūsų nepakantumas nereikalingoms diskusijoms, kitų prieštaravimui ir delsimui.

Mergelė. Neskubant. Dienos slinks ramiai, rimtų darbų neskatins ir vidinė būsena, ir išorinės aplinkybės, bet palanku su kolegomis svarstyti ateities planus. Liks laiko draugams, drauge bus lengva prisigalvoti įdomios veiklos. Po savaitgalio teks spręsti, ar verta leistis į galimas pramogas ateityje.

Svarstyklės. Padirbėjant. Aplinkybės gali klostytis taip, kad darbe teks paplušėti. Tačiau būsite energingi, puikios nuotaikos, todėl viskas vyks sklandžiai. Ypač puikiai klostysis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumo kūrimu. Veiklūs gali būti ir artimi draugai, tad bus smagu kartu ieškoti nuotykių.

Skorpionas. Siekiai. Gali būti sužadintos profesinės ambicijos. Iš tiesų dabar nestigs energijos, ryžto, noro tikslą pasiekti ne tik greitai, bet ir efektingai. Tokios būsenos bus lengva susirasti tikslą, bet nebus keista, jeigu jis atsiras ir pats. Nenorintys dirbti lengvai ras galimybių lėkti į smagią kelionę.

Šaulys. Vasara. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad veikti tarsi ir nėra ko – darbe vyraus įprasta vasarai rutina, namie – įprasta tvarka. Liks laiko sau, pomėgiams, atidėtiems reikalams, o ramybės minutėmis gali aplankyti mintys apie gyvenimo esmę ir prasmę. Palanku leistis į daug jėgų reikalaujančią nuotykingą kelionę.

Ožiaragis. Pasiūlymai. Gali būti svarbūs ne savi norai, o kito, greičiausiai artimo, žmogaus mintys, siekiai ir veikla – atrodo, jus bus stengiamasi įtraukti. Kita vertus, tai, kas tarsi eina į jus, gali būti ir gražu, ir naudinga, tad teliks apsispręsti, ar tai priimti. Panašiai aplinkybės gali klostytis ir dalykinėje srityje.

Vandenis. Srautas. Nedideli darbai, atidėti įsipareigojimai plauks gana sraunia upe ir teks neatidėliojant imtis visko iš eilės. Gera žinia – tai ne visada bus nuobodu. Palanku rūpintis sveikata, nebūtinai vien sava. Labai veikli ir reikli gali tapti mieloji antroji pusė – teks prisitaikyti.

Žuvys. Gražūs dalykai. Pamažu daugės nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, į kuriuos kibsite energingai, dėl to per trumpą laiką pavyks nuveikti išties nemažai. Kita vertus, vasara vis dar šypsosi, tad bus daugybė jai ir ne tik jai būdingų pramogų, galimybių pasilinksminti. Būsite labai kūrybingi.