Naglio Šulijos horoskopas liepos 2–9 dienoms: emocijų ir jų diktuojamų poelgių nestigs

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-07-02 08:12
AA

Merkurijus dabar visai greta Saulės, taigi „sudegęs“, todėl dalykinės veiklos neskatins. Mėnulis ruošiasi pilnačiai sekmadienį, todėl emocijų ir jų diktuojamų poelgių nestigs; tuo pat metu vykstančio jo užtemimo nematysime. Marsas Avino ženkle vis meiliau žvelgs į Venerą Dvyniuose – vyrų ir moterų santykiams tai geras ženklas.

Avinas. Su pagreičiu. Būsite energingesni, veiklesni ir narsesni – kitaip tariant, vis labiau atsigaus prislopęs tikrasis vidinis „aš“. Vis geresnė bus ir sportinė forma. Kitaip tariant, atsiras puikios sąlygos veiklai, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys. Puikiai seksis tvarkyti namus, jų reikalus, taip pat bendrauti.

Jautis. Nauda. Darbe veiklos ne per daugiausia, bet tai nereiškia, kad nebus ką veikti. Viena iš galimų sričių bus piniginiai reikalai ir pastangos gauti apčiuopiamos naudos – čia aplinkybės klostysis vis geriau. Palankus laikas daug bendrauti – be pretenzijų siekti gylio ar prasmingumo, užtat smagiai.

Dvyniai. Vidinė būsena. Dėl darbų jaudintis nėra ko. O asmeninis žavesys vėl ima šviesti kaip ryto žvaigždė, puikiai seksis bet kokia veikla, susijusi su grožio, patogumo kūrimu ir sau, ir kitiems. Gali būti, kad ir jausmai ras priežastį atsiskleisti. Atrodo, sėkmė lydės ir tvarkant kai kuriuos piniginius reikalus.

Vėžys. Kūrybiškai. Būsena gali būti dvejopa. Būsite energingi, geros nuotaikos, todėl puikiai seksis kūrybiški darbai. Kita vertus, dalykinis aktyvumas gali gerokai šlubuoti, todėl darbai, kuriems reikia tinkamo žodžio ar tikslaus skaičiaus, gali būti sunkiau atliekami. Ryškės nauji iššūkiai profesijos srityje.

Liūtas. Šešėlyje. Ko gero, jausitės kiek neįprastai – nenorėsite dėmesio sau, savo veiklai. Greičiau priešingai – trokšite atsitolinti. Galbūt padės tai, kad prasideda palankus metas kelionėms – šioje srityje būsite linkę veikti greitai, ryžtingai ir sportiniu stiliumi. Kartu įkvėpsite ir draugus, o šie labai padės siekiant tikslų.

Mergelė. Lėtai. Skubėti ar stengtis nesinorės, o ir išorinės aplinkybės didelio dalykinio aktyvumo neskatins. Visgi jei darbas susijęs su grožio, patogumo kūrimu, estetika – galima tikėtis sėkmės ir netgi tam tikros paramos. Geras metas patikrinti, ką veikia draugai, ir galbūt kai ko imtis visiems kartu.

Svarstyklės. Daug visko. Atrodo, veiklos bus. Pirmiausia – profesijos srityje. Tikėtina, kad kūrybiški darbai seksis puikiai, o dalykinė veikla bus kiek sunkesnė. Įsitempti vers santykiai su kai kuriais asmenimis – anos pusės veiklumas gali būti nemalonus, gana agresyvus. Palankus metas kelionei.

Skorpionas. Pareigos. Laikas svarbiems darbams profesijos srityje dar neatėjo, o pramogoms ir žaidimams palankus jau praėjo. Todėl kol kas teks orientuotis į svarbius, tačiau nelabai didelius darbus ar taip pat greitai sutvarkomus reikalus. Galima pasinaudoti patogia proga ir išlėkti į aktyvią pažintinę kelionę.

Šaulys. Asmeninis gyvenimas. Dalykinėje srityje veiklos vargu ar bus daug, vyraus neskubi rutina. Todėl laiko asmeniniams dalykams turėsite užtektinai – vis didesnį malonumą teiks sportinės pramogos, veiklumo reikalaujanti kūryba. Be to, džiaugsmą teiks asmeniniai santykiai su kai kuriais žmonėmis.

Ožiaragis. Namie ir šalia. Įsibėgėja palankus metas svarbiems darbams namie, būtinoms permainoms, kai viskas statoma į savo vietas. Taip pat geras metas puoselėti asmeninius ryšius su svarbiais asmenimis, o dalykines temas kol kas palikti ateičiai. Ir – puikus laikas rūpintis sveikata, sveikatingumu.

Vandenis. Gražūs dalykai. Nedidelių darbų, aišku, nestigs, bet iš tiesų dabar bus smagu – netrūks malonių dalykų, galimybių pasilinksminti. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, pramogomis. Palankus laikas rūpintis sveikatingumu – nebūtinai tik savo. Patiks judėti, greitai važiuoti.

Žuvys. Tik spėk suktis. Bus svarbu, kokios naudos galima gauti. Veikdami greitai ir ryžtingai jos ir turėsite. Tęsiasi palankus laikas siekti, kad namie būtų jaukiau, gražiau ir namiškiai būtų dar laimingesni. Be to, įsibėgėja vasaros pramogų metas – galimybių pasilinksminti pasitaikys vis daugiau.