Naglio Šulijos horoskopas liepos 23–29 dienomis: palankus metas svarbiems darbams

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2020-07-24 16:46
AA

Saulė tik ką perėjo į Liūto ženklą ir skatins mus gyventi ryškiau ir taip, kad būtų įdomu patiems. Mėnulis pilnėja ir ragina imtis asmeniškai svarbių darbų – metas tam palankus. Merkurijus keliauja Vėžio ženklu ir yra priklausomas nuo emocinio fono, bet vis tiek juda pirmyn, o paskui jį – ir dalykiniai reikalai.

Avinas. Lengvai. Būsite energingi, veiklūs, drąsūs, puikios sportinės formos, todėl gerai seksis darbai ir reikalai, kurių imsitės ar kuriuos prižiūrėsite asmeniškai. Palankus metas ir sportuojantiems. Lengvai ir žaismingai bendrausite, o ši savybė gali atnešti ir finansinės naudos. Neliks pamiršti ir namų reikalai.

Jautis. Geros progos. Apie save galvoti nebus kada, nes reikės naudotis galimybėmis, kurių suteikia gyvenimas. Palanku tvarkyti piniginius reikalus, siekti apčiuopiamos naudos. Geras laikas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija. Prasideda puikus metas kūrybiškai užsiimti šeimos reikalais.

Dvyniai. Žavingai. Jūsų žavesys vis dar švies kaip ryto žvaigždė. Puikus metas kurti gražius dalykus, galbūt mėgautis jausmais. Tęsiasi geras laikas tvarkyti piniginius reikalus, siekti finansinės naudos, tik reikia mažiau kreipti dėmesio į aplinkinių baimes, neryžtingumą. Bus daug progų smagiai pabendrauti.

Vėžys. Guviai. Būsite dalykiški, seksis tvarkyti su informacija susijusius reikalus, greitai suksis ir tie, kuriems reikia daug ir greitai skaičiuoti. Šios savybės gali praversti dar ir dėl to, kad gali būti nemažai veiklos darbe, profesijos srityje – čia geras metas siekti ambicingų tikslų. Be to, tikėtina finansinė nauda.

Liūtas. Nuotaika. Jausitės vis linksmesni ir veiklesni, ypač gerai seksis tvarkyti reikalus, kuriems reikia kūrybiško požiūrio. Tačiau profesijos srityje tvyros vasariška ramybė, todėl tikėtina, kad energija bus nukreipta į asmeninius reikalus. Seksis veikla, susijusi su kelionėmis. Jūsų nepamirš ir bičiuliai.

Mergelė. Emocijos. Veiklos kol kas bus nedaug, o ir ta dažnai priklausys nuo aplinkybių, šalia esančių nuotaikos. Puikus metas ne tik aptarti reikalus su artimais draugais, bet ir imtis kokių nors darbų. Profesijos srityje sėkmė lydės pirmiausia tuo atveju, jei bus susijusi su grožio, patogumo kūrimu.

Svarstyklės. Dalykiškai. Nestigs veiklos darbe, bet tikėtina, kad vyraus nedideli darbai ir greitai sutvarkomi reikalai. Viskas galėtų vykti sklandžiai, tačiau koją gali kišti bendras emocinis fonas. Geras metas imtis bendros veiklos su draugais. Sėkmingai turėtų klostytis su kelionėmis susijusios aplinkybės.

Skorpionas. Darbai darbeliai. Gali būti, kad ims daugėti darbo profesijos srityje. Būsite kūrybiški, energingi, todėl viskas turėtų vykti sklandžiai. Palankus metas veiklai, susijusiai su sveikatingumu, – čia būsite linkę veikti drąsiai ir greitai. Geras laikas ir kelionėms bei su užsieniu susijusiai dalykinei veiklai.

Šaulys. Smagumėlis. Atrodo, aplinkybės klostosi maloniai – darbe darbo ne per daugiausia, o smagios veiklos bus nemažai. Tęsiasi palankus metas smagioms pramogoms, ypač tokioms, kai reikia daug judėti. Taip pat įsibėgėja geras laikas kelionei, kurios metu dera poilsis ir pažintinė veikla.

Ožiaragis. Savi reikalai. Profesijos srityje darbų bus ne per daugiausia, tad teliks užsiimti kita veikla. Viena galimų krypčių – namai, šeimos reikalai: čia palanku imtis jėgų, nusiteikimo reikalaujančių darbų, siekti, kad viskas būtų vietose, kaip turi būti. Ypač geras metas rūpintis sveikata.

Vandenis. Linksmai. Dienos bėgs linksmai, nerūpestingai – būsite puikios nuotaikos, kūrybiški, todėl puikiai seksis kurti gražius, malonius dalykus. Gali būti, kad ir asmeninis gyvenimas ne tik atrodys, bet ir bus puikus. Ypač džiugins santykiai su kai kuriais žmonėmis. Palankus metas stiprinti sveikatą.

Žuvys. Polinkiai. Bus svarbios kelios sritys. Pirmoji – piniginiai reikalai, siekis gauti apčiuopiamos naudos: čia būsite linkę veikti greitai ir ryžtingai. Antroji – namai, šeima. Darysite viską taip, kad čia būtų gražiau, jaukiau, o namiškiai – laimingesni. Vasara nešykštės ir smagių pramogų. Malonu bus rūpintis sveikata.