Naglio Šulijos horoskopas liepos 25-31 dienoms: svarbesnius asmeninius darbus palankiau baigti, o ne pradėti

Naglis Šulija
Naglis Šulija
Šaltinis: Žmonės
2019-07-25 08:00
AA

Po savaitės mėnulio nebematysime – aiškus ženklas, kad svarbesnius asmeninius darbus palankiau baigti, o ne pradėti. Saulė ir Marsas yra ryškius efektus mėgstančiame Liūto ženkle, sekmadienį prie jų prisidės ir Venera – vasara įgaus dar daugiau gražių spalvų. Merkurijus vis dar vegetuos ir dalykinio aktyvumo neskatins.

Avinas. Tendencijos. Dalykinė sritis greičiausiai nebus aktyvi, profesiniai darbai kėblins vidurvasariui būdingu lėtu ir atsainiu žingsniu. Užtat vis daugiau progų rasis pasidaryti gyvenimą įdomesnį ir linksmesnį. Ypač tai pajusite po savaitgalio – pasidžiaukite vasaros teikiamais malonumais. 

Jautis. Namie. Dėmesys savaime kryps į šeimos reikalus – čia galėsite nuveikti kai ką reikšmingo, nes pakaks jėgų ir supratimo, koks turi būti galutinis tikslas. O po savaitgalio atsiras daugiau įkvėpimo viską daryti gražiai, net žaismingai. Gerai klostysis darbai tiems, kurių veikla susijusi su nekilnojamuoju turtu.

Dvyniai. Aplinkybės. Būsena gali būti kiek apsnūdusi, iniciatyvos bus nedaug. Tačiau išorinės aplinkybės gali klostytis taip, kad progų judėti, plėsti akiratį, bendrauti bus daug. Noriai susitiksite su įdomiais žmonėmis. Geras metas tiems, kurių veikla susijusi su judėjimu ar transportu.

Vėžys. Galimybės. Palanku imtis veiklos, kuri galėtų duoti piniginės naudos – čia būsite linkę veikti greitai ir ryžtingai. Po savaitgalio šioje srityje sėkmės bus dar daugiau, gyvenimas gali mestelėti malonių dovanų. Tačiau koją kišti gali įsivaizdavimas, kad viską reikia perskaičiuoti ir apsidrausti.

Liūtas. Vėliavą į rankas! Būsite energingi, veiklūs, nesidrovėsite rodyti iniciatyvos visose svarbiose sau srityse. Dėl puikios fizinės būklės dabar geras metas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško. Po savaitgalio išryškės ir asmeninis žavesys bei sustiprėjęs gebėjimas kurti grožį.

Mergelė. Tyla ir ramybė. Gali pasirodyti, kad nieko nevyksta, todėl telieka tinginiauti ir į gyvenimą žvelgti tarsi pro autobuso langą. Iš tiesų metas energingiems darbams nėra palankus, tačiau tinkamas meditacinei veiklai. Iki savaitgalio pagalvokite apie keliones, o su draugais susitikite jau po jo.

Svarstyklės. Bendraminčiai. Darbų mažės, naujų imtis nebus noro, o ir aplinkybės jų neskatins. Tačiau neblogas laikas kiek atsitraukti ir įvertinti, kas nuveikta. Taip pat palanku susitikti, pabendrauti su draugais, aptarti bendrus darbus ir reikalus, o po savaitgalio – imtis kokios nors smagios veiklos.

Skorpionas. Kūryba. Nebus keista, jei darbe, profesijos srityje aplinkybės klostysis taip, kad reikės įtempti jėgas ir nemažai padirbėti. Kita vertus, noro pasirodyti gražiai irgi nestigs, jėgų bus daug, tad ir tikslų galima pasiekti nemenkų. Ypač gerai seksis inžinerinių specialybių atstovams, o po savaitgalio – grožio kūrėjams.

Šaulys. Ten, toli. Darbo vargu ar bus daug, tačiau iki savaitgalio gali atsirasti nemažai neatidėliotinų reikalų. Beje, tai geras metas veiklai, susijusiai su sveikata. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurie keliauja arba kurių dalykinė veikla susijusi su kelionėmis ar užsieniu – tikėtina ir nauda, ir malonūs įspūdžiai.

Ožiaragis. Ramu. Iššūkių, svarbių darbų tikimybė dabar bus menka, dienos slinks ramiai, be įtampos. Visgi tam tikrų niuansų bus – iki savaitgalio palanku baigti teisinius reikalus, taikytis. Galimos nedidelės pramogos. Savaitgalį gali būti buities tvarkymo darbų, o po jo tikėtinos naudingos pažintys.

Vandenis. Pasiūla. Vis svarbesni bus ne jūsų, o kitų (tikėtina, kad kito asmens) norai, siekiai ar veikla. Visgi tai, kas tarsi eina į jus, gali būti naudinga, net gražu, tad teliks apsispręsti, ar visa tai priimti. Kai kas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Smagiai pabendrausite savaitgalį.

Žuvys. Padirbėjant. Vasaros pramogų, kūrybos mažės, o pareigų, reikalų – daugės. Nieko nepadarysi, teks nesiraukant visko imtis iš eilės. Geras metas rūpintis sveikata (nebūtinai sava). Savaitgalį palanku skirti laiko ir dėmesio namams, šeimai, o nedidelių, bet smagių pramogų gali būti po jo.